Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 787s cooking
Додано 06 гру 2025

787s cooking

@cooking787
Кількість підписників: 21 081
Фото: 1,430
Відео: 30
Посилання: 452
Опис:
Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787

👥 Кількість підписників

21 081
Середній/День:: -15
Середній/Тиждень:: -42
Середній/Місяць:: -234

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 547
Середній/День:: 7,620
Середній/Тиждень:: 4,916
ERR: 26.31%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 2.4

Історія змін назви

787s cooking 2026-03-10
787s cooking 🎄 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,220 26-06-19 18:04
Продовжую фармити дроп від TrueCurrentНещодавно вони почали роздавати доступ в закриту бетку, і я вже тестивЯк для бетки виглядає дуже непогано. Перше, що приємно здивувало - нормальний інтерфейс, швидкі транзи і нульові комісії на торгівлю. Обіцяли і зробили, а це важливо, особливо якщо торгуєш норм обʼємами, де комса реально впливає.Для тесту відкрив пози по ETH і SOL, то нормально відкриється і закривається все, хоч і лікви ще небагато.Було б добре зробити відображення торгових пар звичним образом типу ETH/USDC, BTC/USDC і тд, швидкість депозиту була десь 10 хв, не критично, але могло бути краще. Більше фідбеку я дав їм у діскорд, вам тут все розповідати не буду, бо за дійсно цінний фідбек, вони дають ранні ролі.Щоб отримати роль TrueCurrent Early Access, то треба лише вибрати I have a code та ввести мій кодДля більш кращої ролі TrueCurrent Beta Tester, яка і буде мультиплікатором дропу, то треба ще внести свій фідбек у форму і чекати його озгляду командою, якщо він дійсно того вартий, через декілька днів мають дати роль, я свою ще чекаю.Підсумовуючи, що зараз можно робити:- Шукаєш на пошті лист від TrueCurrent з кодом (на ту пошту з якої регав whitelist)- Вводиш код на сайті, наторговуєш $10K обʼєму, розблоковується рефка- Якщо до цього не регав чомусь whitelist, то вже поїзд поїхав і лишається переходити за моєю рефкою і вводь код MARKO787- За цим кодом 2Q8FUQFL заходиш в Discord, одразу даєш роль Early Access- Лишаєш фідбек у формах, якщо цінний - дають роль Beta Tester, а вона вже впливає на дропЯ поки наторгував чисто $20K, а більше буде коли зʼявиться система поінтівНавіть якщо не регалися в whitelist або ще не отримали код - можете попасти в закриту бету через мою рефку - https://app.tc.xyz/ref/MARKO787Переходьте, тестіть і забирайте ролі поки можливість є 🤝
👁 4,810 26-06-08 13:58
Ключові моменти з конфереції по Twitter яку провели з ІллеюПро стартПерші 3 місяці буде 50-100 переглядів на пост, фоловери майже не ростуть і більшість кидає саме тут, а це і є основним фільтром, хто зможе заробити з ніші!Про AI в постахВелике тире "—" → Twitter тебе детектить як AIКинуть скаргу "AI slop" → дебустАІ - топ інструмент, але кожен пост треба перечитувати рукамиПро геоЯкщо стоїть Україна в профілі - перевір у Twitter → профіль → "Account based in"Якщо Україна, то міняй проксі або створюй новий акаунт!Навіть у приватних повідомленнях не писати на українській/російській - одразу злітаєш з рекомендаційПро монетизаціюЗ одного мейн-акаунту виходить $2000+/міс чисто від Twitter-монетизації і не рахуючи рефералок та рекламних контрактів.Рекламодавці самі пишуть в приватні повідомлення якщо є перегляди на твоїх постахГоловне: відкрити доступ до приватних повідомлень для всіх, адже вони зі старту закриті для всіх!P.S. Повна вижимка інтерв'ю з 25 питань у форматі Q&A та запис ЗА ПОСИЛАННЯМТакож, залишаю прямий лінк на Іллюху, толковий пацан, думаю піде далеко - https://t.me/illyx07x
👁 4,530 26-05-28 17:59
Кинь сюди оком зараз:$SPACEX - Round 2 на MEXC. Ціна підписки $130, ринкова ~$175, профіт ~$45 (+35%). New User USDT Pool найвигідніший бо підвищений Raise Limit, на ліміті $50к виходить $17к профіту. USD1 не має сенсу, зайвий свап і пул менший. Треба $1000+ обʼєму на фʼючах окрім 0 Fee пар. Старт 1 червня 11:00, кінець 5 червня 11:00.Реєстрація — https://www.mexc.com/launchpad/spacex-pre/69$LAB - розглядаємо спекуляцію:Варіант 1 - лонг, від зони 3-3.7 під памп перед розлоком. Логіка проста, перед розлоком можуть штучно розігнати під вихідну ліквідність. Валідація тільки якщо спочатку сквізане по ліквідаціях лонгістів потім вже маніпуляція вгору. Якщо будуть просто в боковику тримати або без сквіза піде вгору - скіпну ідею …Варіант 2 - накопичувати свінг шорт позу під 14-15 червня (є інфа про злив тіммою частини токенів тоді) і масштабний вйоб на продаж в липні. Вроді більш безпечно виглядає, але треба запастись маржою під маніпулейшин, тому…В разі чого дам ще upd, завтра мають підкинути інфо.
👁 4,140 26-05-22 15:35
LIGHTER ПОВТОРЕННЯ СИТУАЦІЇ?Новий perp DEX - True Current. Проект зараз на самій early стадії, але ідея виглядає дуже сильно, де повністю децентралізована платформа об'єднує торгівлю криптою, акціями, золотом та сріблом.На першому етапі поки набирають юзерів через WL, там лишаємо пошту + свій @ телеграм + хРЕЄСТРУЄМОСЯ ЗА МОЇМ ПОСИЛАННЯМ - https://tc.xyz/?r=HXzPIКлючові переваги, для вас:0% комісій: І для maker, і для taker. Це не буде якась тимчасова акція, тут буде як базова механіка самого протоколу. Я якось підрахував суму, яку я витрачаю кожний місяць на комісії ,і честно я міг би кожен місяць непогано відпочивати на ці гроші.Працюють за RFQ-моделлю у стилі dark pool. Це означає без сліпеджу і точна ціна.Механіка Trade-to-Earn: Кожен об'єм, буде вам приносити airdrop points. Думаю ви розумієте, яку реальну цінність вони матимуть на виході.Все в одному місці: Замість кілька різних платформ для крипти і фонди, один зручний термінал.Точно вартує зарегати пару аків, поки ще на ранньому етапі + явно буде фарм під дроп, краще таке почати з самого першого етапу і нормально нафармити поінти поки вони ще дешеві + щоб потрапити у вайтліст одним з перших треба привести більше рефералів, щоб піднятися вище в черзі.
👁 5,860 26-05-13 14:58
Під час тріпу на м4 дуже сильно дивує той факт, як на неї звертають увагу в країнах ЄС. Реально кожен 3тій пацан/мужик кидає респектос 👍🏻, постійно просять сфоткатись і тд. Це відбувається як в «нашумівшій і розбалуваній Варшаві» так і в Євровій Єс, Італія, Австрія і тд…. (В останній особливо)В такі моменти завжди дьоргаю Благіча в форматі: ⁃ бляха, ну шо дивного чи супер неймовірного вони побачили? І Віталік такий: ⁃ тіп, та не ахуевай так сильно, ти їдеш на потужній, дуже красивій машині про яку реально мріяли або досі мріють більшість пацанів….В один з таких моментів (вчора) ловлю дикий флешбек….Літо 2019, в моєму маленькому місті є річка, туди час від часу підлітали відпочити люди з інших міст. В рандомний ранок прилітає смс від кента «тіп, лети до мосту, глянь шо там стоїть» я підриваюсь, сідаю на скутер, тусую туди, а там…?Там бмв м4 f82 (така ж, як ми розігруємо зараз 🫨)Того ранку я зробив може з 100-150 фоток тачки з різних сторін, поставив її на заставку і передивлявся ще дуже багато разів. Доречі пишу пост поки думка в голову зайшла, пізніше пошукаю в архівах, думаю точно нарию десь ті фотки і відоси)))Мурашки по шкірі, від двох моментів. 1. Прямо зараз ми реально проживаємо те життя, про яке мріяли колись/про яке мріє більшість і при цьому ПРОСТО ЙОГО НЕ ПОМІЧАЄМО живучи в постійній гонитві за завтрашнім результатом, черговим закритим дедлайном, чи періодом, коли можна буде дійсно «вайбанути», який доречі так і ніколи не настає…. 2. Я буквально розігрую ОДНУ З 4х машин з свого гаража, яка колись була для мене просто недосяжною мрією, і впевнений досі являється такою для частини з вас.Висновок?: ⁃ Відкрити нарешті очі, щоб почати жити тут і зараз, цінувати кожен момент та результат своєї роботи, в іншому випадку, для чого воно все??????ЗАРАЗ ДОРЕЧІ ОСТАННІ ДНІ, КОЛИ МОЖНА ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В РОЗІГРАШІ МАШИНИ, СКОРО БУДЕМО ПІДБИВАТИ ПІДСУМКИ (учасників доречі дійсно мало) ВСЯ ІНФО ТУТ - https://t.me/M4_Giveaway_Bot
👁 4,470 26-05-12 20:11
на рахунок коллаби swatch з AP побачив круту статтю, де чітко вказують на те, що дана модель виглядатиме далеко не так, як ми можемо уявити класичні котли. Основні моменти :• в тизері (одному з відео) фігурує шнурок для годинника.• через хайп теми в соц полетіло море постів від «незадоволених поціновувачів та фанатіків», які щиро не розуміють для чого вбивати «рівень» таким мувом.В вдповідь на які є цілком круто розписані/аргументовані заспокійливі статті від людей, які шарять, де думка ідентична - це буде щось «інше» ніж регюлар ручний годинник.• AP 150 років в цьому році, починали вони саме з підвісних годинників. • a complete new way to wear time - надпис в офіційному анонсі.Енівей спробую фліпнути декілька штук, судячи з того, шо твориться по чатах - кожен воздухан ПОТРЕБУЄ новинку, тому думаю в х2 можна буде зливати в той самий день сміло. З челенджу виділю суму дропу за чергу та на сам годинник, ціна думаю буде в районі 500€ (на таку ціну мені натякнули сьогодні в одному з магазів в Інсбруці)В Лондоні чергу пацани зайняли ще від вчора доречі 😄
👁 5,730 26-05-05 08:21
На що кинути око того тижня👀• $SXT - 8 травня 16:00 буде розлок для ранніх інвесторів та команди. Частина токенів може піти в стакан, тому буде підвищена волотильність і можуть рознести в дві сторони, адже розлоки без комюніті не дають чіткого "сигналу" в шорт• $CTR(Citrea) анонсували токеноміку, де 12% буде виділено на дроп і вже натякають на TGE, тому очікуємо дату і потенційно вони можуть вийти і цього тижня. При адекватному клеймі можна буде шортити токен вже на CEX• А тут довго очікуваний дроп від Billions вже можна перевіряти свої акаунти, команда доречі дуже рандомно розкинула токени і до того ж нам тільки дозволяють стейкати і тим самим блокують токени до жовтня 2026.• Почали робити цікавий проект Unicity, це AI агент який зараз дає нам фармити XP = потім дроп залутаємо як це було з Chainopera.Що робимо?▫️Йдемо на сайт (там при логіні створиться внутрішній гаманець в куках)▫️Рухаємось до квестів, підлючаємо всі соц мережі▫️Беремо тестові токени та юзаємо Swap і Send. Взагалі хороша нагода активувати ще один місяць в INK Chain, так як вже травень на порозі, окрім того є PerpDex які робимо, а там не забувайте систематично трохи активу накидати, щоб потім забрати норм кейси.А ще мало хто звертає увагу, що цього тижня одна з найбільших крипто-конференцій Consensus Miami 2026. Фаундери 100% будуть анонсовувати апдейти по проектах, нові інтеграції чи колаборації. Обовʼязково потрібно 5-7 травня тримати ввімненого Twitter Parser i Pump/Dump ботів на потенційний розгон цін!По upd можу пропінгувати, основні кейси буду розбирати для вас
👁 4,870 26-04-29 18:15
Фармимо GT points в GMTradeОстаннім часом почав тестувати новий RWA perp на Solana, до того ж всього фармляться поїнти під майбутній дроп. Торгував криптою і трохи акціями, планую використовувати декс якщо будуть спреди можна відкриватись. Що в загальному ?- DEX вже входить в топ по об'єму на Solana- TVL - 25млн$- 24 годині об'єми = більше ніж 172млн$- Поїнт система, в якій зараз легко нафармити поїнти (поки відкрито не говорили за дроп але багато факторів вказує на то, що він буде)- Офіційно GT використовуються як credentialА ключовий тригер тут в тому, що GT зараз фармляться просто від угод. Нам нічого окремо робити не потрібно - просто юзаємо платформу як зазвичай і вже накопичуються поїнти під TGE.Окрім класичної торгівлі, можна накопчувати і заробляти свої % в пулах та стейкати. На цьому також можна заробляти оскільки в GMTrade ваша ліквідність це гроші з яких платять прибуток трейдерам.Посилання на GMTradeТакож після переходу за посиланням зайдіть у вкладку Referrals та підтвердіть / введіть код 787 (звісно, якщо хочете отримати додаткові знижки на комісію).🗣З нормальних RWA perp-проектів як йшло до TGE і планували якось нагородити своїх юзерів я особисто не памʼятаю, а тут вже є поїнт система + стабільний обʼєм, а це одна з найбільш активних perp платформ на Solana заразНе лініться, киньте 👀
👁 5,520 26-04-28 15:30
Потенційний крайм на $PRINTRЯк заробити бабок?Тут може бути ідентична ситуація, як була з $MEGA сейлом, коли вони до кінця до сейлу почали пушити алоки і в результаті гарно пішли ставки. Найоптимальніше буде розприділити одну ставку на 3 пункти: 50% на 40М(вихід в БУ), 30% на 60М і 20% на 100МВ чому тут ідея?По мірі росту грошей в пулі перепідписки будуть і рости ставки, що дозволить нам просто контролювати ситуацію і 40М для них буде реалістичною відміткою і навіть до 60М можуть дотягнути, але з кожним мільйоном буде рости YES, тому ми просто ближче кінця зможемо скинути пози! Предикшин - https://polymarket.com/event/printr-public-sale-total-commitments/over-60m-committed-to-the-printr-public-saleЯк ще один варіант (альтернативний):В одному твіті йде мова за гаманці китів/інсайдерів які зробили ставки на те що сейл буде мати передпіписки більше ніж на 40, 60 та 100млн$. Ми можемо зайти в самий сейл, та внести депозит, якщо інсайдери будуть праві, і на сейлі зберуть відповідно 30кк чи 60кк та більше коштів, це дась хайп а ми взамін заберемо гарантовані ікси із сейлу.Таким чином наш ризик буде мінімальний, оскільки сам сейл позитивно дивиться, бо це буде токен лаунчпада та від самого Bybit.
👁 4,600 26-04-27 11:07
ВИНОСИМО потенційні $$$ з тижнятвій to do list який ти маєш зберегти🫡- Фармимо INK PointТак як INK готується до тге тут запустили фул фарм поїнтів, ми можемо зафармити це все через зв'язку Nado x Kraken, там і там рахуються поїнти під токен INK а ще окрім того Nado, власний дроп роздась. В цілому трушимо пердекси і ончейн INK в підсумку винесемо крути дроп від сильного проекта.- Не забуваємо за BASE Там продовжуємо тримати актив в ончейні, та забираємо нові ролі + доробляємо guild. Очікую що цього року вийдуть та +- позитивний дроп побачимо.- Маємо новий новий сейлик від PrintrСейл вартує уваги, мають нормально його пушити + це буде токен лаунчапда від самого Bybit. Тут доречі є фул розбір - Link- TGE MegaETHНайгарячіше щочекає нас цього тижня. Дочекалися вихід токена $MEGA вже 30 квітня і будуть відбуватися спотові лістинги на біржах. Також проект нарешті віддасть токени з токенсейлу, який зараз по ціні премаркета +60% і дроп! Ми будемо слідкувати за стаканами та частотою клейму, щоб проспекулювати на обʼємній продажі!ринок дає з чим працювати, сідайте і розбирайтесь, щоб потім не дивитись як винесли інші не халявимо!