Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 787s cooking
Додано 06 гру 2025

787s cooking

@cooking787
Кількість підписників: 21 081
Фото: 1,430
Відео: 30
Посилання: 452
Опис:
Просто мої думки, НЕ ФІНАНСОВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ Кооперація - @marko787
Джерело

787s cooking | на рахунок коллаби swatch з AP побачив круту статтю, де чітко вказують...

Логотип телеграм спільноти - 787s cooking 787s cooking @cooking787
4 470 Охват/переглядів 2026-05-12 20:11 Повідомлення №3454
на рахунок коллаби swatch з AP побачив круту статтю, де чітко вказують на те, що дана модель виглядатиме далеко не так, як ми можемо уявити класичні котли. Основні моменти :• в тизері (одному з відео) фігурує шнурок для годинника.• через хайп теми в соц полетіло море постів від «незадоволених поціновувачів та фанатіків», які щиро не розуміють для чого вбивати «рівень» таким мувом.В вдповідь на які є цілком круто розписані/аргументовані заспокійливі статті від людей, які шарять, де думка ідентична - це буде щось «інше» ніж регюлар ручний годинник.• AP 150 років в цьому році, починали вони саме з підвісних годинників. • a complete new way to wear time - надпис в офіційному анонсі.Енівей спробую фліпнути декілька штук, судячи з того, шо твориться по чатах - кожен воздухан ПОТРЕБУЄ новинку, тому думаю в х2 можна буде зливати в той самий день сміло. З челенджу виділю суму дропу за чергу та на сам годинник, ціна думаю буде в районі 500€ (на таку ціну мені натякнули сьогодні в одному з магазів в Інсбруці)В Лондоні чергу пацани зайняли ще від вчора доречі 😄