$MEGA – MegaETHКлючова подія наструпного тижня - TGE 30 квітня. Вони вже закінчили свій КРІ по запуску, тому як і обіцяли, що через 7 днів дадуть TGE(то що не встингли в Q1). Основний прикол проекта, що 53% саплаю йде через KPI, тобто розлоки не одразу, а по мірі росту екосистеми, що потенційно знижує початковий селл-прешер на лістингу. Загалом в них в стакан підуть.Як воркати буду?• кину декілька ліміток від 0.19 і за хаї(частковий набір)• слідкую за ботом(@NewListingsFeed) і на анонсах корейців і бінанс хочу щоб налило лімітки, бо то можуть бути простріли по 20-30% поки це премаркет• на лістингу буду просто очікувати клейм і по його мірі вже або добирати або фікситисяP.S. спред з хайпером може бути взагалі без проблем на лістингуПроект точно відносно інших L2 проектів трохи переоцінений + сейл був по ціні майже 0.1$. Тут не хочу заходити через хайпер і сайзити сильно, бо в еру таких краймів можуть і премаркет трошки повибривати, тому ніяких великих плеч і т.д. Я буду починати з неділі кидати лімітки, бо в суботу малоймовірно будуть качати, а в неділю вже можуть давати анонси вночі і на них би хотів налити перші лімітки!🗣не розраховую на довгу укатку, бо команда заклала ще відфармлені $ на включення байбеків і будуть пробувати відкуповувати продаж сейлу та потім тягнути ціну вгору!
Відкриваєш тг, сотні смс від інфлів які ніби щось роблять, АЛЕ ЩО КОНКРЕТНО, І НА ЧОМУ ПОСТАВИТИ ФОКУС взагалі?..про актуальне, не залежно від фази ринку, на зараз.1. СПРЕДИ (CEX + PERP)Невеликі спреди між Bitget/Gate/MEXC зараз стали доволі частими, то що 3-4% потрібно довго перекривати. Маленький % масштабується обʼємом. Також часто вискакують розбіжності з Perp.dex Aster, Hyperliquid, тому ці біржі просто мастхев на даному ринку!2. P2P = ЗАРАЗ ЗОЛОТОПісля глобальних подій ринок розхитується і стабільні спреди 1.5–2 грн на $ тупо крутка = кеш. Відкручуючи карти різних банків та маштабуючись тільки за рахунок рідних, можна вже робити до +100% щомісяця3. “ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ ЩО РОБИТИ, ТО НАРОЩУЙТЕ ПОТЕНЦІАЛ...”Автоматизація відпрацювання проектів, щоб на більш позитивний ринок у Q3–Q4 бути повністю готовим!4. ВИХІДНІ = МАНІПУЛЯЦІЇсубота/неділя = низька ліквідність і більше шансів на різкі рухи. Вже декілька тижнів ми бачимо чітку тенденцію, що на вихідних проводяться всі ключові маніпуляції, щоб менше людей "встигли зайти на борт"! Просто потрібно слідкувати за ботами та монетками з чітким ростом/падінням, адже на вихідних відбувається багато імпульсних розворотів!Ситуацій дійсно багато, але для того, щоб їх забирати ти мусиш :• бути в оточенні/інфополі, де вчасно побачиш інфу• знати що саме робити, коли ситуація наявна.Фарм бабок на спот портфелях пройшов, халяви не буде, сідайте розбиратись, тут дійсно цікавіше і швидше 🤝
Злом KelpDAO - Розбираємо основні деталі !18 квітня стався злом протокола KelpDAO , а саме Defi сектор зазнав дуже великої шкоди. Почнемо з rsETH від Kelp який використовує міст LayerZero, щоб перекидати кошти між мережами. Відповідно весь rsETH можна мінтити в Ethereum а в L2-мережах rsETH забезпечений оригінальним токеном в Mainnet, що зберігається в контракті мосту.Причина була в безпеці:▫️Конфігурація 1-of-1 DVN: KelpDAO інснувала тільки одна система перевірки (DVN) без резервного варіанту. Для підтвердження транзакції rsETH був налаштоаний на одного валідатора (Single Point of Failure). DVN - це ноди, які передають повідомлення з іншої мережі.▫️Результат: Хакеру вдалося змусити DVN підтвердити фейкове повідомлення про те, що кошти нібито були відправлені з мережі Unichain. Це дозволило зловмиснику «викачати» rsETH з мосту в Ethereum.▫️"Фейкові токени": хакеру вдалось створити 116,500 rsETH токенів ~292млн$. Самі токени не продавав, щоб ціна не рухнула а пішов на Aave та закинув під заставу, закинув "фейкові" rsETH а отримав реальні токени ETH/$WETH (це і створило пусту заставу в протоколі).Також вже LayerZero проводить своє розслідування, та говорять що за інцидентом стоїть група Lazarus (корейські хакери). Наслідки:❤️А зараз Aave залишився з величезною позицією rsETH, який неможливо швидко продати без обвалу ціни.❤️Пул ETH в Aave практично вичерпаний, що спричинює великий колабс для юзерів, які просто не можуть вивести свої кошти з пулів. ❤️Масовий відтік з DeFi сектора ліквідності, а дохідність на ETH = 20% річних, це дуже багато!❤️Частина відомих протоколів тимчасово відключили мости LayerZero OFT, включаючи Ethena, ether.fi і Curve FinanceАЛЕ
головна проблема в тому, що зараз все заморожено і не має чіткої визначеності що далі, це створює ще більший ризик для DeFI та екосистеми, так як більшість протоколів зупнились + які пов'язані з Aave, дуже багато вкладень які не можливо забрати з протоколів це все спричинює ризк ліквідацій позицій, що дає ще більший борг для Aave та інших. На фоні того TVL не росте а просто стоїть на місці. До того фаундери не приймають рішень та мовчать, це робить ще більший фад до цього.
$RAVE: -95% ЗА 24 ГОДИНИ | ХРОНОЛОГІЯ СКАМУПадіння з $26 до $1 і мінус майже $6,000,000,000 капіталізації ХРОНОЛОГІЯ18 квітня 202610:26 - публічний заклик до Binance, Bitget, Gate розслідувати RAVE + баунті $10K13:56 - баунті піднято до $25K14:18 - Bitget реагує17:08 - Binance реагує18:06 - RaveDAO заявляє “ми не причетні”19:19 - Gate реагує• ~95% саплаю контролюється пов’язаними адресами • знайдена підозріла активність на CEXах• Адреси пов’язані з командою → це суперечить їх заявам‼️це не ринок → це маніпуляціяМаніпуляція через контроль саплаю + рухи через CEXПодібні ситуація були і з $SIREN, $MYX, $COAI, $M, $PIPPIN, $RIVER, тому $RAVE не став виключенням, що після довгого маніпулятивного росту відбулася укатка за один день! Ми просто кинули 👀 за заявами в сторону проекта та після чіткого реагування від CEX почали працювати з токеном, без лудки, по факторах та конструктиву :)Вцілому, якщо «на закан» стати в позу (вище кидав трейд кента) по факту початку залиття негативу і протримати до вечора, можна було витягнути найлегший лфч в сезоні.Що маємо зараз? Bybit вже не дає відкривати пози обʼємом більше, ніж 3к, виглядає так, ніби скоро мм просто поки чарт, і ситуація полетить в пропасть навіть з даних відміток.
Взяв на лов сайз позу в лонг по нафті на Hyperliquid 🌐 Вкатили норм, в разі будь-яких рипань від тих, чи інших сторін по-ідеї мали б пушити вгору далі. Розглядаю як свінг, тому закладаю потенційні 3/4 добори.Hyperliquid - це передова децентралізована біржа (Perp DEX) для торгівлі безстроковими ф'ючерсами та спотом, яка працює на власному надшвидкому блокчейні (L1).
Багато китів та інсайдерів фулл на Hyperliquid а знаєте чому?▫️ Це повноцінна децентралізована біржа для торгівлі ф'ючерсами та спотом, яка за швидкістю не поступається топовим централізованим біржам (CEX).▫️ Не потрібна верифікація (KYC) , так як анонімність цінується, тому і навколо крутяться інсайдера.▫️ Відсутність лімітів та швидкі лістинги. Велика ліквідність, можна заходити великими сумами без сильного просковзування.▫️ Оскільки все працює на відкритому блокчейні, ми можемо слідкувати за діями китів бачити куда перекидають великі суми/коли відкриваються великі угоди і це все в реальному часі. Hyper Tracker▫️ Можна пасивно заробляти на самій платформі, є вільні стейбли закинути в стейкінг забрали пару % до депу.▫️ є Vaults туда також можна кинути стейбли, і смарт-контракт на автоматі копіює угоди найкращих трейдерів платформи, тим самим ми не торгуємо але пасивно заробляємо. (Ризики є в усьому, тому на це також звертаємо увагу).Дуже багато всього? Але знаєте як зручно можна користуватись цим всім?Тепер все вміщається в телефоні - наші друзі зробили бота, який може: ▫️Відкривати та закривати ваші позиції▫️Моніторити гаманці китів▫️Надсилати миттєві сповіщення, слідкувати за вашим балансом та PNL▫️Використовувати AI-аналітику для розбору свого гаманця на Hyperliquid.Зараз бот повністю безкоштовний. Максимально корисний інструмент, щоб використовувати весь Hyperliquid в телефоні.https://t.me/riskoff_botВорк🤝
Мужики, шо треба хавати, шоб вестись на скам в 2026 році?Аналізував інфо ринок з запитом «циганити в 2026 нереально» і чесно зловив просто дикий ахуй…Починаючи від «вуйків», в яких з розуміння хіба апка бінансу і деп через п2п/карту + кнопка купити солану, закінчуючи «дей-трейдерами», які хуярять 20 індикаторів на графік і показують +5-10-15к пнл на фоні бмв за 12к.НАЙБІЛЬШЕ ГОРИТЬ ВІД ТОГО, ШО ВОНИ УСПІШНО ПРОДАЮТЬ КУРСИ, ПРИВАТКИ З ЧЕКАМИ НА 50-100-150к/манслі, В МІСЯЦЬ!!!!!Але ладно, там ювеліри напрягаються, знімають якісь тіктоки, роблять якусь «роботу», вищий рівень це тг-канали або профілі (як на скріні вище) де персонажі видають себе за іншу людину і успішно розводять малих на чеки, пацанів на розкрутку рахунку, або на платні сигнали 🚨 В чому мораль тих «декількох слів»? Я, як той, хто має ВЛАСНІ ПРОДУКТИ закликаю вас зняти з очей ті розові надії і прийняти одну істину :• СУПЕР ЛЕГКО НЕ ВИЙДЕможе бути «не дуже тяжко», але це в випадку, якщо ти нарешті дійсно заставиш себе сісти і розібратись, попитатись, попотіти, постраждати локально, щоб виграти на дистанції.Хочеш фарму в крипті? - розберись з базою- налаштуй інфополе (розуміти де чешуть, де ні)- розберись з технічкою- пробуй, помиляйся і куй перший результатПо іншому ТУТ не працює, мужики. По іншому буває тільки в тік тоці ✍🏻
Реанімував свій фокус на ринок, маю чуйку, що ближчим часом :• нам видадуть якийсь раг або щось, що погодує досить норм кількість прошарених і тим самим локально знову приверне здоровенну увагу лудіків до крипти• на фоні обставин в світі нас мали б ше разок рагнути, і то так не хіло. Відбувається-малюється відверто глобальний жах, а ринки не можуть терпіти то довго. Пригадую як було в 2022, спочатку ріст, який не розумів ніхто, але прийняв як належне, потім палка в сраку. Як підготуватись? Зроби повну ре-структоризацію всіх активів/аккаунтів/кошелів в крипті. Порегай надійні/нові мейни на біржах, закинь всюди певну суму депу, щоб бути готовим до відпрацювання будь-якого з можливих сценаріїв чи то можливостей, БО ВОНИ БУДУТЬ.Залишаю силки на рег по всіх біржах, які ти мусиш мати, в разі чого по кожній з них можу :- підключити спеціальні умови (знижки на комсу)- вибивати бонуси, мерч, промки- виводити на прямий звязок до менеджерів - повертати комісію, якщо бєш великий обєм Зарегати (просто нажми на назву біржі, там вже заховані реф.посилання, по яких тобі треба зарегатись, щоб отримати спеціальні умови від мене)ОКХ БІНАНС МЕХС ГЕЙТБІНГХБІТГЕТ НЕ ЛІНИСЬ ЗАРЕГАТИ АКК І ЗАКИНУТИ ДЕП ЗАРАЗ, ПОТІМ, КОЛИ БУДЕ ПРОГАНЯТИСЬ ТЕМКА, БУДЕ ПІЗНО!🫦✍🏻
Zama - некст раг мети шортів прему, чи бритва снг?Спочатку цифри: 640 млн FDV по ціні прему, лістинг орієнтовно 2 лютого, токеноміка невідома, є бінанс фючі. Після прикормки SENT просто в тупу сайзити шорт не хочу, враховуючи що фдв в порівнянні з попередніми проектами в рази менше, тому і вирішив розписати постом як найкраще відфліпати проект. 1. Kucoin Public Auction - в деталі ацкціону вдаватись не буду, якщо коротко продають токенів на 63кк$, кінець аукціону 24 січня. 22:00 по Києву люди дізнаються свою аллоку і побіжать хеджити - жд шорт під фліп. 2. Анонс токеноміки - закиньте в трекер твітак і чекайте коли заанонсять токеноміку, умовні 10-15% інішила на дроп, в сумі з сейлом кукоіна - жб шорт на анонсі. 3. Анонс тге - той же твітак, хоч і приблизна дата відома, якщо заанонсять все як і планували, без переносі - палку на декілька % все ще можна буде зловити. 4. Binance Pre TGE - на Sent такий анонс дав 14% вниз, і 30% на анонсі ціни 0.011 на пре тге. Загалом в стакан полетить велика кількість токенів, давка на лістингу точно буде, питання з якою ціною до лістингу підійдем. Зараз під кукоін сейл тягну шорт на 16к пози, з твх 0.0656. Для наглядності прикріплюю скрін як відпрацював Sent.
Дуже смачний кейс по SENTзначить, писав вам про набір позиції і як саме буду фліпати ще минулого тижня, вище в Саторі детальніше розмусолили тему, тому кейсів там пре-достатньоПо-факту ми просто добирали позу на очікуваннях/анонсах і тейкали по мірі того, як токен вкатували в асфальтЩО РОБИТИ ЗАРАЗ?Особисто я злив 75% профіту, те, що лишилось буду тейкати по мірі зниження і далі, дуже хочу побачити 0.019-0.015 (думаю реально)АЛЕ, зараз нас чекає пре-тге, анонси лістингів на біржах і головне, сам вихід 22го числа план дій простий, сиджу на 20% пози вже, і хочу добирати до 16:00(чекаю пампу) тейкати цей фліп хочу після 16-18:00 чому?Впевнений, що далі нас чекають анонси лістингів, а це вибиття поз, бінанс спот, коінбейс а може взагалі вночі чи пізніше корейці, тому це тягну чисто як фліп, а далі??Далі, якраз на анонсах буду набирати нову позу, котру критиму вже після 22го числа (попередньо такі плани)Круто, що стільки шорт-мета кейсів припало на час, коли ми з мужиками в буковелі, винос з хати тільки по сент десь 30+, думаю потягнемо більше50ти, а окрім того було стільки фліпів, що без таблички вже і згадати буде важко Работайте, братья
Підсумовуючи 2025 вперше не буду понтуватись, що вийшло змінити, скільки проектів відкрити, скільки каси нафармити або скільки в залі пожати....прожитий рік забрав мініму 10 фізичних і мініму 20 моральних, в якийсь момент я просто лежав і думав...- не, не вірю, ну не може ж стільки хуйні творитись в житті в одної людини і головне в один період часу, і знаєте що ?- може.Знецінювати? Не варіант, 2025 зробив мене сильнішим, ніж я коли небудь міг себе уявити. Жаліти себе? - та ладно, я ж народився з / і мушу приймати кожен виклик з подякую до Бога, бо вірю, що кожна ситуація чи людина послана мені длятого, щоб чогось навчити.З рештою, я не лежу в коробці, чи не «їду в купе», а значить всі ті тяжкі дні, тижні, місяці були мною пройдені, уроки засвоєні, то ж рік прожито не дарма.дякую тим, хто попри всі зайоби був поряд, хоч таких людей менше, ніж пальців на одній руці окреме дякую всім, хто з нетерпінням чекав черговогомоменту, як шоу, щоб хоча б обговоренням чиїхось пригод наповнити своє тускле, сире, беззмістовне життя.Нікому зла не бажаю, бажаю лише знайти внутрішній спокій і відсутність негативних переживань, нехай у всіх нас все буде добре!!!Основний висновок?- життя прекрасне, якщо хотіти робити його таким, дзеркально воно працює так само, все в наших ручках, пора…Будь справжнім чоловіком, тягни на собі весь тягар, працюй до виснаження, покладайсятільки на себе, не жалійся на долю, шукай виходи, створюй можливості і відкрий весь світ для своїх близьких..787🎅🏻