Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз
Додано 14 лип 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Кількість підписників: 4 709
Фото: 750
Відео: 130
Посилання: 697
Опис:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Джерело

Чупік Кулсторіз | День перед виходом ми провели готуючи їжу з усіх наявних запасів, що в...

Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
2 400 Охват/переглядів 2024-10-09 05:44 Повідомлення №1045
День перед виходом ми провели готуючи їжу з усіх наявних запасів, що в нас назбирались при погрузкі, і сказати що то був пір - нічого не сказати. Я їв вже мабуть третю порцію горохової каши з тушонкою, а завтра мав довірити своє життя руцьким. Бо завтра моє життя не буде мені належати хоч я це і не зовсім розумів на той момент, або не хтів це розуміти. Близько до ночі нам дали можливість вийти на зв'язок, я не знав що казати чи писати рідним, але настанови дав: я сказав що скоро буду. Близьким друзям написав, що хвате соплі жувати - побачимось. Всю ніч я не спав, не те щоб я розраховував виспатись у новому житті яке наступає завтра, але заснути було неможливо. Внутрішня тривога була присутня і ніяк її заглушити не було можливо. Вранці ми всі пошикувались, командир сказав щоб ми не вийобувались і вмикнули режим жертви а не мисливця, мов я не я , нічого не бачив не знаю, видно було що майже кожного з нас був присутній мандраж, це тобі не якийсь там нерівний штурм - тут шансів немає взагалі, і ми почали рухатись на зустріч новому життю. Це мій останній допис, так як маріупольскі історії дійшли кінця.