Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз
Додано 14 лип 2024

Чупік Кулсторіз

@choopeekwarstories
Кількість підписників: 4 709
Фото: 750
Відео: 130
Посилання: 697
Опис:
Я вже перевівся в тил. То цікавинок якби йок. Але ви можете почитати стареньке, за тегами #choopeek на каналі. Історії з війноньки які я пишу(писав) на цій самій війноньці. https://t.me/choopeekwarcomments. Срачі влаштовуєм тут. @ChoopeekNekoTyan2008
Джерело

Чупік Кулсторіз | Перший вперед вперед там чисто! Думаю, ну може в когось ще такий позив...

Логотип телеграм спільноти - Чупік Кулсторіз Чупік Кулсторіз @choopeekwarstories
2 500 Охват/переглядів 2024-07-30 18:25 Повідомлення №766
Перший вперед вперед там чисто! Думаю, ну може в когось ще такий позивний. Нє - чую матюкаються, кажуть: хулі ви на місці, вирівнюйте лінію!! Приблизно на той момент я намалював собі якийсь штурм сусіднього ангара і я мав вийти своїм підрозділом на лінію. І це було вірно. Наше командування запланувало штурманути кацапів, але провідника якого відправили мені це сказати задвухсотило міною. І інформація до мене не дійшла. Худо бідно я зрозумів що від мене хочуть і ми пішли на штурм ангара який був навпроти.Вирівнявши лінію нашого малого фронту, і зайнявши ангар, нам дали команду - відходимо на попередній рубіж. Ну тут я взагалі типу не здивувавсь: ок, думаю. Позиція, яку кинули кацапи з невеликими втратами - була дуже багата на продукти, яких в нас не було. Пацани гребли все підряд: хто їжу, хто БК. І ми відійшли назад. Як потім мені вже пояснив інший провідник, який все ж таки дійшов до нас, це була розвідка боєм. Думаю, поняв - довбойоби.Відкрили ми кацапський сухпай в якому в консерві була капуста пошматована. І думаю ну що за бомжи сука, кому приходиться програвати цю війну🤦В консервних банках у них блять капуста, вони консервують капусту без нічого!! Взуті їхні жмури в берці такої якості що в мене на строковій службі були краще. Моєму обуренню не було меж, як то кажуть. Настала тиша - повна. До темноти залишалось декілька годин, кацапи більше нас не штурмували, і думаю що і в той ангар не повернулись, який ми до цього штурмували. Я собі натрофеїв нічний приціл. І вже був зібраний. З настанням темряви більша половина мала йти на прорив на техніці, а інша... інша мала просто виживати. Я був в другій половині.