Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ "Чернігівобленерго"
Додано 14 лип 2024

АТ "Чернігівобленерго"

@chernigivoblenergo
Кількість підписників: 38 865
Фото: 3,750
Відео: 47
Посилання: 1,300
Опис:
Інформаційний канал АТ "Чернігівобленерго". Передати покази електролічильників ви можете за посиланням tg://resolve?domain=ChernigivOEbot.

👥 Кількість підписників

38 865
Середній/День:: -50
Середній/Тиждень:: -160
Середній/Місяць:: -492

👁️ Середній перегляд на повідомлення

15 005
Середній/День:: 10,000
Середній/Тиждень:: 23,186
ERR: 38.61%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 2.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Минуло два роки, як не стало нашого колеги – інспектора групи технічного аудиту Бахмацького РЕМ Анатолія Шекули. Для колективу АТ «Чернігівобленерго» це величезна втрата, адже понад 10 років Анатолій Миколайович був невід’ємною частиною нашої компанії. Із 2002 до 2005 року він працював на посаді контролера Бахмацького РЕМ, а потім пішов працювати вчителем у місцеву гімназію (спочатку викладав трудове навчання, а потім перейшов на посаду вчителя початкових класів). У 2019-му Анатолій Миколайович знову повернувся у Бахмацький РЕМ – тепер уже інспектором групи технічного аудиту. На цій посаді його і чекали колеги після закінчення війни. 15 червня 2024-го Анатолій Шекула повернувся додому. Назавжди… Життя воїна-енергетика обірвалось 12 червня в одній із найгарячіших точок Авдіївського напрямку на Донеччині.Анатолію Миколайовичу, спочивайте в мирі! На жаль, ви не встигли побачите те, заради чого жили і віддали найцінніше – життя. Спасибі за мужність, витривалість, неабияку силу духу і непохитну віру в Україну!
27 травня в Україну прийшли грози і значне зниження температури. Енергетики, як ніхто, відчули наслідки такої погоди на собі. Через штормовий вітер, пориви якого сягали 15-20 м/с, під вечір на Чернігівщині без електропостачання залишилось близько 77 тисяч абонентів із 192 населених пунктів. Найбільше негода заділа Новгород-Сіверський, Корюківський і Чернігівський райони. Заживити усіх споживачів вдалося лише наступного дня.Сьогодні майже по всій країні знову прогнозують дощі, а подекуди також грози і сильний вітер. Тому хочемо нагадати!⚠️ Якщо за вашою адресою перерва в електропостачанні не зареєстрована, повідомити про проблему можна за допомогою:🔸 особистого кабінету E-Svitlo – https://cn.e-svitlo.com.ua/🔸 форми зворотного зв’язку на сайті – https://chernihivoblenergo.com.ua🔸 Vibеr-bot – https://chernihivoblenergo.com.ua/in_viber;🔸 Telegram-бот – tg://resolve?domain=ChernigivOEbot.Також з будь-якими запитаннями ви можете звернутися в наш кол-центр за номерами ☎️ 0 (800) 210-310 або (0462) 772-901.
Дорогі українці!Сьогодні ми вкотре схиляємо голови перед мужністю тих, хто 81 рік тому виборов для нас у Другій світовій війні право жити вільно. День пам’яті та перемоги над нацизмом – це не лише про минуле. Це про нашу здатність оцінити помилки і не допускати їх у майбутньому. На жаль, не всі зрозуміли тих уроків. І ось уже 12-й рік на території України триває кровопролитна війна. Прикро, що почали її ті, з ким українці пліч-о-пліч боролися з загарбниками, з ким ділили гіркоту втрат, з ким відбудовували скалічену війною країну. Отож для нас цей день – це не лише день пам’яті, а й нагадування про те, як світ об’єднався проти спільного зла. Сьогодні саме ми знову на передовій відстоюємо європейські цінності і право бути собою.Низький уклін усім, хто тоді вистояв у жорстокій битві за мир і тим, хто продовжує її зараз. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з поля бою. Що б не було далі, ми знаємо: перемагає той, хто захищає рідну землю!З повагою – Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Сергій Фелик
Цьогорічний Всесвітній день охорони праці проходив під гаслом «Забезпечимо здорове психосоціальне робоче середовище». Однак, як і попередніми роками, до цієї теми АТ «Чернігівобленерго» додало свою – «Безпека виконання робіт на територіях, пов’язаних з можливим веденням бойових дій». – Для енергетиків робота у прикордонній зоні – це поєднання класичних високих ризиків ураження електричним струмом з небезпекою від мін, нерозірваних боєприпасів, а також прямих обстрілів, – говорить директор з охорони праці АТ «Чернігівобленерго» Юрій Волохін. – На жаль, минулого року наше підприємство має перші втрати серед колег під час виконання ними своєї безпосередньої робочої діяльності. Прийняти такі втрати завжди дуже важко. І, на жаль, єдине, що ми можемо вдіяти у цій ситуації, – підтримати рідних наших загиблих колег і зробити все можливе, щоб такого більше не повторилося. У той же час у Всесвітній день охорони праці підприємство вирішило відзначити працівників Почесними грамотами і грошовими заохоченнями.
Вчора на Чернігівщині вирувала негода. Шквальний вітер, місцями дощ, сніг і навіть град додали енергетикам проблем. Обірвані проводи, замикання через захлест проводів, зламані опори залишили без електропостачання близько 70 тисяч абонентів області. Працюючи і вдень, і вночі, вже до ранку енергетики змогли заживити більшу частину знеструмлених домогосподарств – без світла залишалося лише 7 тисяч споживачів. Вдень роботи з відновлення продовжились. Однак, оскільки вітер не вщухав і сьогодні, в окремих населених пунктах знеструмлення ще можуть траплятися. ‼️ Якщо за вашою адресою перерва в електропостачанні не зареєстрована, повідомити про це можна за допомогою:🔸особистого кабінету E-Svitlo – https://cn.e-svitlo.com.ua/🔸форми зворотного зв’язку на сайті – https://chernihivoblenergo.com.ua🔸Vibеr-bot – https://chernihivoblenergo.com.ua/in_viber;🔸Telegram-бот – tg://resolve?domain=ChernigivOEbot.☎️ Також з будь-якими запитаннями ви можете звернутися в наш кол-центр: 0 (800) 210-310 або (0462) 772-901.
Дорогі друзі!Прийміть вітання з Днем Світлого Христового Воскресіння! Це свято символізує оновлення природи та людських сподівань, нагадуючи нам про вічні цінності – добро, милосердя та взаємну підтримку. Сьогодні, на п’ятий рік війни, ми зустрічаємо цей день з особливою вірою у перемогу світла над темрявою і життя над смертю.Нехай же Воскресіння Господнє зміцнить наш дух, дасть сили нашим захисникам і наблизить довгоочікуваний мир на нашій землі. Нехай Великоднє світло прожене з осель усі негаразди, а віра у краще майбутнє об’єднає українські родини в боротьбі проти ворога. Нехай кожна молитва, промовлена цього дня, буде почута, а кожна добра справа повернеться сторицею. Нехай над вашими родинами завжди буде Господня опіка, а Його милосердя подарує кожному міцне здоров’я, душевний спокій та довгі роки життя. Нехай Господь принесе Україні Перемогу, мир і процвітання, а кожному з нас – тверду впевненість у завтрашньому дні.З найкращими побажаннями – Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Сергій Фелик
2 квітня 2022 року не стало заступниці директора з правової роботи АТ «Чернігівобленерго» Катерини Ширай. До свого 36-го дня народження вона не дожила всього кілька тижнів. Важкі травми, спричинені пораненнями, які вона отримала під час обстрілу ворогом села Киїнка, виявилися несумісними з життям.30 березня рашисти почали відходити з території Чернігівської області. Тікаючи, вони намагалися не лише врятувати свої життя, а й забрати їх у якомога більшої кількості українців. Село Киїнку, куди Катерина Ширай разом зі своєю донькою Діаною виїхали ще на початку вторгнення, того дня поливали із «Градів». Два снаряди влучило у подвір’я батьківського дому Катерини Андріївни. Осколкові травми були дуже важкими… Кілька днів Катерина Ширай перебувала в комі. У засвіти вона відійшла так і не повернувшись до свідомості…Катерина Андріївна назавжди залишиться у наших серцях, на спільних фото та у добрих згадках колег. Сьогодні ж помолимося за спокій її душі і душ усіх тих українців, чиї життя підступно забрав ворог.
⚠️ Шановні енергетики!Маємо для вас сумну новину. 26 березня наш колега – провідний інженер з комп’ютерних систем групи ІТ-забезпечення Прилуцького РЕМ Владислав Головкін, який із 2022 року обороняє Україну на передовій, отримав тяжкі поранення. Зараз він перебуває у шпиталі.До лав ЗСУ Владислав був мобілізований чотири роки тому, 30 березня 2022-го. Воював на Донецькому напрямку, а останнім часом обороняв кордони сусідньої Сумської області. Там поблизу населеного пункту Земляне і потрапив під ворожий обстріл. У нього серйозні травми обличчя з ушкодженням обох очей, уражена передня частина грудної клітки та живота, є численні вогнепальні осколкові ураження верхніх і нижніх кінцівок.🙏 Зараз лікарі борються за збереження життя та здоров’я нашого воїна. Тримаємо кулачки і сподіваємось на покращення у стані його здоров’я.⚠️ Хто ж хоче допомогти родині Владислава матеріально, може перераховувати свій внесок на картку «ПриватБанку» № 5168 7451 3563 5651 (Головкіна Наталія Василівна – мама Владислава).
Зійшов сніг і біля трансформаторних підстанцій енергетики почали виявляти старі «сюрпризи» у вигляді стихійних сміттєзвалищ. Оскільки більшість ТП в населених пунктах розташована у дворах або між будинками, місцеві мешканці не соромляться виносити туди сміттєві пакети з побутовими відходами або ж і крупногабаритне сміття.Однак смітники біля трансформаторних підстанцій – це не лише візуальний дефект й антисанітарія, а й серйозна загроза енергетичній безпеці. Часто таке захаращення території перешкоджає вільному доступу обслуговуючого персоналу до об’єктів електропостачання і тим самим заважає оперативно проводити ремонтні роботи, а накопичення легкозаймистих матеріалів підвищує ризик пожежі, що в результаті може призвести до знеструмлення цілих мікрорайонів. У таких випадках відновлення електропостачання може тривати від кількох годин до доби і більше. Крім цього, при складуванні сміття біля енергооб’єктів можливий контакт людини з обладнанням під напругою, а це становить небезпеку життю і здоров’ю.
Чотири роки із дня загибелі охоронника підрозділу охорони АТ «Чернігівобленерго» Ігоря Зуйка. Згадуємо колегу і молимось за нього!Народився Ігор Зуйок 1 лютого 1965 року в Халявині Чернігівського району, однак згодом родина переїхала до Іванівки.Зранку 24 лютого 2022 року Ігор Зуйок поїхав на роботу. Це була його остання зміна. На наступну виїхати він уже не зміг – дорога на Чернігів обстрілювалася з усіх боків. А 5 березня рашисти зайшли до Іванівки. Зі свого будинку, що був неподалік від дороги, родина Зуйків спостерігала за переміщенням ворога. Згодом вони перебралися у будинок мами В кінці села. У власній оселі залишився лише Ігор Олександрович. Більше рідні його не бачили. Лише 10 березня дізналися, що їхній дім згорів дотла. Разом з Ігорем… Пізніше сусіди розповіли, що бачили, як двоє росіян під дулами автоматів заводили Ігоря Зуйка в будинок, а хвилин за десять все подвір’я вже палало. На згарищі знайшли лише кістки… Вічний спокій і світла пам’ять! Загиблі колеги вічно житимуть у наших серцях!