Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - АТ "Чернігівобленерго"
Додано 14 лип 2024

АТ "Чернігівобленерго"

@chernigivoblenergo
Кількість підписників: 38 865
Фото: 3,750
Відео: 47
Посилання: 1,300
Опис:
Інформаційний канал АТ "Чернігівобленерго". Передати покази електролічильників ви можете за посиланням tg://resolve?domain=ChernigivOEbot.
Джерело

АТ "Чернігівобленерго" | Дорогі українці!Сьогодні ми вкотре схиляємо голови перед мужністю тих,...

Логотип телеграм спільноти - АТ "Чернігівобленерго" АТ "Чернігівобленерго" @chernigivoblenergo
24 300 Охват/переглядів 2026-05-08 07:24 Повідомлення №5114
Дорогі українці!Сьогодні ми вкотре схиляємо голови перед мужністю тих, хто 81 рік тому виборов для нас у Другій світовій війні право жити вільно. День пам’яті та перемоги над нацизмом – це не лише про минуле. Це про нашу здатність оцінити помилки і не допускати їх у майбутньому. На жаль, не всі зрозуміли тих уроків. І ось уже 12-й рік на території України триває кровопролитна війна. Прикро, що почали її ті, з ким українці пліч-о-пліч боролися з загарбниками, з ким ділили гіркоту втрат, з ким відбудовували скалічену війною країну. Отож для нас цей день – це не лише день пам’яті, а й нагадування про те, як світ об’єднався проти спільного зла. Сьогодні саме ми знову на передовій відстоюємо європейські цінності і право бути собою.Низький уклін усім, хто тоді вистояв у жорстокій битві за мир і тим, хто продовжує її зараз. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з поля бою. Що б не було далі, ми знаємо: перемагає той, хто захищає рідну землю!З повагою – Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Сергій Фелик