Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Управління культури Бориспільської міської ради
Додано 06 гру 2025

Управління культури Бориспільської міської ради

@bor_kyltyra
Кількість підписників: 453
Фото: 5,290
Відео: 323
Посилання: 151
Опис:
Реклама та анонс міських заходів

👥 Кількість підписників

453
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

150
Середній/День:: 202
Середній/Тиждень:: 151
ERR: 33.11%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

🇺🇦🎄"Різдво завдяки тобі" 🎄🎅Цього року Управління культури Бориспільської міської ради разом із усіма вами знову прагне створити різдвяний настрій для наших захисників та захисниць на передовій, зібравши новорічні пакуночки, які зігріють їхні серця та нагадають про нашу безмежну вдячність. Просимо приносити: продукти харчування довготривалого зберігання (мівіна, консерви в жестяній тарі, цукор тощо) засоби гігієни (зубні щітки та пасти, сухі та вологі серветки, шампуні, мило, рушники, засоби для бриття) теплий одяг (хомути, носки, шапки, балаклави, термобілизна, фліски) сухий душ, хімічні грілки печиво, цукерки, згущене молоко, снікерси та інші солодощі чай, кава горішки, сухофрукти та енергетичні батончикиенергетики та кока-кола тютюнові вироби жарознижувальні препарати, противірусні препарати, ліки від печії, препарати для покращення травлення ‼️ Збираємо до 23.12.2025 включно ‼️ ⛳️ Місце збору: Управління культури Бориспільської міської ради (вул. Київський Шлях,72, кім. 207) Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 08:00 до 17:15 ⛳️ Місце збору: Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко (вул. Головатого, 46) Режим роботи: щодня з 08:00 до 19:00Долучайтеся до збору — разом подаруємо свято тим, хто щодня береже наш спокій! 💙💛Ми непереможні, коли єдині!
💔 Неможливо підібрати слова, аби виразити той біль, який точить серце кожного з нас, адже до рідного дому на щиті повернувся наш Герой-земляк, справжній патріот, випускник Глибоцької загальноосвітньої школи (нині Глибоцький ліцей), солдат, командир стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону 47-річний Олександр КИШЕНЯ.🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 23 грудня 2025 року о 10:00 у Свято-Миколаївському храмі. А опісля – поховання на Алеї Героїв Рогозівського кладовища (м. Бориспіль). Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас! 🇺🇦 Олександр Вікторович Кишеня народився 6 вересня 1977 року у селі Глибоке Бориспільського району Київської області. Після закінчення Глибоцької загальноосвітньої школи (нині Глибоцький ліцей) розпочав свою трудову діяльність. Працював водієм - відповідально, самовіддано, постійно навчався новому та з захопленням переймав досвід у колег.Добрий, товариський, життєрадісний, турботливий, завзятий та рішучий – таким назавжди запам’ятають Олександра рідні, друзі, колеги, знайомі. У шкільні роки мав хороші організаторські здібності, у класі відповідав за культурно-масову роботу: брав активну участь у різноманітних класних і шкільних конкурсах, спортивних змаганнях. Втім і до навчання ставився старанно та відповідально, легко засвоював точні предмети, особливо математику і фізику. Захоплювався фотографією, полюбляв туристичні подорожі.«Людина-запальничка», «людина-позитив» – з ніжністю діляться спогадами про нашого Героя його друзі. У компанії Олександр був ініціатором та учасником багатьох веселих пригод, завжди з посмішкою, вмів усім підняти настрій добрим словом та влучним жартом. У вільний від роботи час полюбляв їздити на риболовлю.Останні роки мирного життя нашого Героя промайнули у селі Рогозів, де проживав разом з родиною. Тому коли розпочалося повномасштабне вторгнення відразу вступив до лав місцевого ТРО.🇺🇦 У вересні 2022 року Олександр пішов до військкомату та приєднався до Збройних Сил України. Навчання, бойове злагодження, а далі – виснажливі бої на Донеччині за кожен сантиметр рідної землі. Як справжній командир переймався долею кожного, з ким стояв пліч-о-пліч проти кривавого ворога, і був надійним побратимом, якому довіряли і за яким йшли. Навіть у відпустки майже не ходив, адже хвилювався: «Як там мої хлопці?». Ніколи не боявся брати на себе відповідальність, постійно вдосконалював свої знання і навички. 🕯 24 грудня 2024 року на Донеччині життя нашого Героя обірвалося… Довгий час очікування та шлях додому… А сьогодні зустрічаємо на щиті…💔 У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯
🇺🇦🎄"Різдво завдяки тобі" 🎄🎅Цього року Управління культури Бориспільської міської ради разом із усіма вами знову прагне створити різдвяний настрій для наших захисників та захисниць на передовій, зібравши новорічні пакуночки, які зігріють їхні серця та нагадають про нашу безмежну вдячність. Просимо приносити: продукти харчування довготривалого зберігання (мівіна, консерви в жестяній тарі, цукор тощо) засоби гігієни (зубні щітки та пасти, сухі та вологі серветки, шампуні, мило, рушники, засоби для бриття) теплий одяг (хомути, носки, шапки, балаклави, термобілизна, фліски) сухий душ, хімічні грілки печиво, цукерки, згущене молоко, снікерси та інші солодощі чай, кава горішки, сухофрукти та енергетичні батончикиенергетики та кока-кола тютюнові вироби жарознижувальні препарати, противірусні препарати, ліки від печії, препарати для покращення травлення ‼️ Збираємо до 23.12.2025 включно ‼️ ⛳️ Місце збору: Управління культури Бориспільської міської ради (вул. Київський Шлях,72, кім. 207) Режим роботи: понеділок-п'ятниця з 08:00 до 17:15 ⛳️ Місце збору: Бориспільська дитяча музична школа ім. Л.Остапенко (вул. Головатого, 46) Режим роботи: щодня з 08:00 до 19:00Долучайтеся до збору — разом подаруємо свято тим, хто щодня береже наш спокій! 💙💛Ми непереможні, коли єдині!
💔 Ще одне ім’я, вписане невинною кров’ю віри, мужності та любові до України, поповнило алею пам’яті небесного батальйону…🇺🇦 🕯 З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, загинув наш відважний захисник, справжній патріот, учасник бойових дій в зоні АТО/ООС, молодший сержант, командир зенітного артилерійського відділення взводу охорони 34-річний Іван ГУНІЧ з села Любарці.🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 9 грудня 2025 року о 13:00 на території Храму Архистратига Михаїла с. Любарці. А опісля – поховання на сільському кладовищі по вулиці Зоряна.❗️ Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас!🇺🇦 Іван Миколайович Гуніч народився 18 травня 1990 року у с. Недра Баришівського (нині Броварського) району Київської області. Після закінчення 9-го класу загальноосвітньої школи у с. Бабинці Бородянського району Київської області переїхав до Борисполя, де продовжив навчання у вечірній школі. У 17 років створив свою сім’ю, де народилися двоє синів. 🇺🇦 Коли розпочалися бойові дії на сході нашої країни у 2014 році Іван допомагав військовим, які були на передовій. Згодом з родиною прийняли рішення переїхати до с. Любарці і вже у березні 2017 року підписав контракт та став на захист України, бо не міг залишатися осторонь. «Як я буду дивитися в очі своїм дітям, коли вони запитають мене, де я був, коли була війна?» – пояснював своє рішення близьким. Після проходження навчання вже у червні 2017 року вирушив на передову, протистояв ворогу у Донецькій та Луганській областях. Сумлінно виконував військовий обов’язок і через два роки став командиром 3 відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки.Після завершення контракту повернувся до родини, з якою найбільше полюбляв проводити вільний час, особливо разом їздити на риболовлю.🇺🇦 Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Іван добровільно поїхав до військкомату і його відправили до сільської територіально оборони, де він відразу почав облаштовувати блокпости та навчав місцевих чоловіків щодо поводження зі зброєю.Але не зупинявся та чи не щодня продовжував їздити до військкомату, адже він розумів, що його досвід необхідний на передовій. І вже наприкінці березня 2022 року відправили до бригади ППО, у складі якої оберігав небо над рідною Бориспільщиною. У травні 2024 року був переведений до танкової бригади, у складі якої вирушив спочатку на Харківщину, а згодом – в Курську область рф, де 18 жовтня 2024 року обірвався будь-який зв’язок з нашим Героєм 🕯Страшний статус «зниклий безвісти», болюче очікування і сьогодні захисник повернувся до рідного села… на щиті… 💔У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯