Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Управління культури Бориспільської міської ради
Додано 06 гру 2025

Управління культури Бориспільської міської ради

@bor_kyltyra
Кількість підписників: 453
Фото: 5,290
Відео: 323
Посилання: 151
Опис:
Реклама та анонс міських заходів

👥 Кількість підписників

453
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

150
Середній/День:: 202
Середній/Тиждень:: 151
ERR: 33.11%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

🇺🇦З метою проведення інформаційних заходів, спрямованих на підвищення рівня поінформованості громадян про державну мовну політику, законодавство про державну мову, популяризацію, поширення знань про українську мову,мотивування до її вивчення та застосування в усіх сферах суспільного життя, Міністерством культури України у 2025 році забезпечено проведення мистецького конкурсу з організації та проведення інформаційної кампанії щодо мотивування громадянУкраїни до вивчення, навчання та спілкування українською мовою.⚡️За результатами зазначеного конкурсу було виготовлено 60 коротких відеороликів під умовною назвою «Ой, що це?», які ґрунтуються на ідеї, що мова – це не лише граматика й правила, а насамперед жива емоція, гра та зв’язок людини із собою й оточенням.🖇️Зазначені відеоматеріали поєднують глибину традиційної української мови зі свіжістю дитячого мислення, формуючи серію коротких відео, що спонукають до усмішки, здивування та любові до рідної мови.💙💛Обрання дітей як головних героїв кампанії зумовлене тим, що саме діти є найкращими амбасадорами природного мовлення. Їхня безпосередність і гумор допомагають долати мовні бар’єри, а щирі відповіді викликають позитивні емоції та формують стійку емоційну прив’язаність до української мови.🔗Відеоролики знаходяться за наступним посиланням👇👇👇https://fex.net/uk/s/dedocma
Світло обов'язково переможе!🙏🇺🇦🚀 І знову важка ніч: ворог вкотре здійснив комбінований удар по Україні, зокрема й по Київщині, із застосуванням ракет різних типів та ударних БпЛА. Основна ціль - наша енергетична інфраструктура, а також постраждали мирні населені пункти...Як тільки дозволила безпекова ситуація, енергетики відразу повернулися до відновлювальних робіт. Вони продовжують працювати цілодобово й безперервно, адже країна-терорист заподіяла неабиякої шкоди...🙏 Дякуємо всім, хто залучений до ліквідації наслідків ворожих ударів! Попри довготривалі відключення світла комунальні підприємства нашої громади продовжують працювати на автономних джерелах живлення, забезпечуючи тепло та подачу води (і водовідведення) у наших домівках.🇺🇦 І поки наші титани за будь-якої погоди мужньо стримують російських окупантів на передовій, енергетики продовжують тримати свій фронт!💔 Щодня Україна-ненька зустрічає своїх найкращих синів та доньок, які повернулися додому на щиті... І наша громада сьогодні на колінах попрощалась з Героєм-земляком... Під час останнього дзвінка додому він розповів, що дуже холодно... Але не жалівся, тримався гідно та відважно до останнього подиху. Вони гідно стоять там, де нині пекло на нашій благословенній Богом землі, а ми повинні вистояти тут!Добро обов'язково переможе зло, і жодна темрява не поглине світло наших сердець! ❤️ℹ️ Владислав Байчас
💔 Ще одне ім’я, вписане невинною кров’ю віри, мужності та любові до України, поповнило алею пам’яті небесного батальйону…🇺🇦 🕯 З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, загинув наш відважний захисник, справжній патріот, випускник Любарецької загальноосвітньої школи (нині Любарецький ліцей), сержант, водій-електрик відділення управління командира мінометної батареї механізованого батальйону 51-річний Юрій ГОПКАЛО з села Любарці.🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 23 січня 2026 року на території Храму Архистратига Михаїла с. Любарці. А опісля – поховання на сільському кладовищі по вулиці Переяславський Шлях.Об 11:00 рух колони розпочнеться від Бориспільського моргу.❗️ Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас!🇺🇦 Юрій Олексійович Гопкало народився 31 травня 1974 року у селі Любарці Бориспільського району Київської області.Після закінчення Любарецької загальноосвітньої школи (нині Любарецький ліцей) розпочав трудову діяльність: Любарецький радгосп, СТОВ «Любарецьке», СВК «Король», ТОВ «Парк Агро». До служби у лавах ЗСУ працював трактористом-машиністом у ТОВ «Агрофірма «Іванків».Добрий, щирий, турботливий, мав багато друзів, завжди приходив на допомогу всім, хто цього потребував. Любив життя, разом з дружиною будував плани на майбутнє, які нещадно обірвала війна…💔🇺🇦 Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії на територію вільної незалежної України добровільно пішов до військкомату та вже 1 березня 2022 року приєднався до лав Збройних Сил України.За сумлінне ставлення до виконання військового обов'язку був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України», а також неодноразово відзначений командуванням.🕯 15 січня 2026 року під час виконання бойового завдання у Запорізькій області життя нашого захисника обірвалося… У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯
💔 Шановна громадо! З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, на Донеччині загинув наш відважний захисник, справжній патріот, солдат, кулеметник штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти штурмового батальйону 45-річний Юрій БАРАНІВСЬКИЙ 🇺🇦 🕯🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 19 січня 2026 року об 11:00 у Свято-Миколаївському храмі. А опісля – поховання на Алеї Героїв Рогозівського кладовища (м. Бориспіль). ❗️ Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас! 🇺🇦 Юрій Володимирович Баранівський народився 2 лютого 1980 року у м. Київ у багатодітній родині, де у любові та злагоді зростали троє дітей. Юрій мав ще двох менших сестричок, яких дуже любив і був для них підтримкою й опорою не лише у шкільні роки, а впродовж всього життя. Після закінчення загальноосвітньої школи №302 міста Києва вступив до Київського енергетичного фахового коледжу. Вищу освіту здобув у Київському політехнічному університеті. Проходив строкову військову службу. Хоча більшість свого робочого шляху присвятив обраному фаху енергетика, але не полишав мрію опанувати ІТ-технології, закінчив курси, читав багато спеціалізованої літератури. Та не встиг втілити цю мрію у життя... 🇺🇦 Добрий, щирий, сильний, мужній Юрій мав чудове почуття гумору й з усмішкою йшов по життю. Багато читав, особливо книги з психології. Полюбляв їздити на риболовлю, з молодих літ зберіг захоплення футболом: грав разом з друзями та дивився професійні матчі по телевізору. Був гарним турботливим батьком, любив свою донечку. Останні роки життя працював таксистом і водночас продовжував вивчати ІТ-технології. 🇺🇦 25 жовтня 2025 року був прийнятий на військову службу Дарницьким районним у м. Києві ТЦК та СП. Після проходження навчання та бойового злагодження разом з побратимами був направлений на передову: спочатку Харківщина, а згодом - пекельні землі Донеччини. 26 грудня 2025 року Юрій турботливо написав сестрі повідомлення, що йде на вихід, то деякий час зв'язку не буде, а наприкінці таке тепле: «Люблю. Цілую!». А потім таке болюче мовчання та страшний дзвінок - зник безвісти... 💔🕯 29 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині життя нашого Героя обірвалося.... У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯
💔 Проклята війна продовжує свої чорні жнива: нещадно забирає життя кращих синів і доньок України, окроплюючи слізьми та кров’ю нашу землю…З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, на Сумщині загинув наш відважний захисник, справжній патріот, випускник Любарецької загальноосвітньої школи (нині Любарецький ліцей), солдат, оператор зенітної ракетної обслуги зенітної ракетної батареї 25-річний Сергій ДИКИЙ з села Любарці 🇺🇦 🕯🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 15 січня 2026 року на території Храму Архистратига Михаїла с. Любарці. А опісля – поховання на сільському кладовищі по вулиці Іванківська.Об 11:00 рух колони розпочнеться від Бориспільського моргу.❗️ Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас! 🇺🇦 Сергій Ігорович Дикий народився 26 листопада 2000 року у селі Любарці Бориспільського району Київської області.Після закінчення Любарецької загальноосвітньої школи (нині Любарецький ліцей) у 2016 році вступив до Державного вищого навчального закладу «Київський транспортно-економічний коледж» Національного транспортного університету на спеціальність «автомобільний транспорт», де опанував професію механіка. У жовтні 2020 року розпочав проходження строкової військової служби. 🇺🇦 Добрий, щирий, відповідальний, життєрадісний, вмів вдало пожартувати та підняти настрій оточуючим. «Сергій був людиною, яку неможливо забути. Навіть у найважчі моменти поруч із ним хотілося усміхатися. Кожен, хто його знав, пам’ятатиме його світлу усмішку, енергію та ту силу духу, яка допомагала йому ти вперед, незважаючи на труднощі», – діляться спогадами про Героя односельці. 🇺🇦 Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії на територію вільної, незалежної України, Сергій без вагань став на захист України. Після проходження бойового злагодження разом з побратимами вирушив на Харківщину, а згодом був переведений на Сумщину. За мужність і успішне виконання завдань під час бою був нагороджений:відзнакою Президента України «За оборону України» (серпень 2022 року)відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «За сумлінну службу» (липень 2025 року).медаллю Міністерства оборони України «Хрест доблесті» (вересень 2025 року).Неодноразово був відзначений командуванням за відмінне виконання військового обов’язку, вірність присязі, захист територіальної цілісності та національного суверенітету під час російсько-української війни. 🕯 6 січня 2026 року внаслідок атаки ворожого FPV-дрона на Сумщині життя нашого захисника обірвалося… Спочатку такий страшний статус «зниклий безвісти», а сьогодні наш Герой повернувся… На щиті… 💔У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯
‼️ Нагадуємо перелік ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ, що розташовані на території Бориспільської міської територіальної громади, в яких населення зможе отримати послуги доступу до мережі Інтернет та підзарядки мобільних пристроїв:🔷️ Бориспільський ліцей імені Юрія Головатого - м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 1🔷️ Бориспільський ліцей «Патріот» - м. Бориспіль, вул. Глибоцька, 122🔷️ Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка - м. Бориспіль, вул. Володимира Момота, 16а🔷️ Бориспільський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді - м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 108🔷️ Дитячо-юнацька спортивна школа - м. Бориспіль, вул. Солонецька (1 Травня), 4🔷️ Бориспільський РВ ГУ ДСНС України у Київській області - м. Бориспіль, вул. Шевченка, 20 а🔷️ Бориспільський академічний ліцей  імені А. Федорчука - м. Бориспіль, вул. Білодідівка (Робітнича), 30🔷️ Бориспільський ЗДО "Берегиня" - м. Бориспіль, вул. Скіфська, 21🔷️ Бориспільський ліцей "Альта" -  м. Бориспіль вул. Калмикова, 7🔷️ Глибоцький старостат - с. Глибоке, вул. Центральна, 25🔷️ Іванківський старостат - с. Іванків, вул. Центральна, 2а🔷️ Рогозівський старостат - с. Рогозів, вул. Центральна, 99🔷️ Кучаківський старостат - с. Кучаків, вул. Івана Сулими, 76🔷️ Любарецький старостат - с. Любарці, вул. Центральна, 67🔷️ Сеньківський старостат - с. Сеньківка, вул. Миру, 5 🔌 ДСНС додатково розгорнула три мобільні пункти незламності за адресами: ✅️ вул. Київський Шлях, 2/3 — територія біля магазину «Екомаркет»; ✅️ вул. Київський Шлях, 43 — біля РАЦСу;✅️ між будинками вул. Старовокзальна, 6 та 2 — ЖК «Левада» 🚃 Також у Борисполі розгорнуто 2 вагони незламності, де можна погрітися, зарядити гаджети, приєднатися до інтернету завдяки Starlink і випити безкоштовного зігріваючого чаю.Кожен вагон може одночасно комфортно прийняти близько 40 відвідувачів. ❗️Підзарядити телефони та інші гаджети можна і в:✅️ адмінбудівлі Батальйону патрульної поліції у м. Борисполі (вул. Р. Шухевича, 4)✅️ ТЦ "ЕпіцентрК" (вул. Горбатюка, 2) 📱🔌 Підзарядити свої гаджети можна у мікрорайоні Розвилка за адресами:🔋АЗС «Амік» вул. Лугова,1з 05:00 до 24:00🔋АЗС «Вікінг» вул. Київський Шлях, 153Aз 05:00 до 24:00🔋Магазин «Вина світу» вул. Київський Шлях, 151/1з 10:00 до 22:00🔋«М'ясний магазин» вул. Київський Шлях 147В09:00 до 18:00🔋Кав'ярня "LIM COFFE" вул. Київський Шлях, 147Вз 10:00 до 20:00🔌 А також у приміщенні Амбулаторії 6 (вул. Київський Шлях 158Б) з 08:00 до 16:00 📢 Також готові підставити своє плече підтримки відділення "Нової пошти", АЗС, супермаркети та кав'ярні міста, де теж можна підзарядити свої гаджети та скористатися інтернетом.🔌 Але не забудьте свої зарядні пристрої🙏 ❗️Звертаємо увагу, що у пунктах незламності можна підзарядити лише гаджети!📱Акумулятори та подібне НЕ МОЖНА!Будьмо свідомими!
💔 Біль від втрат не меншає. З кожною новою трагічною звісткою він стає пекучішим, болючішим, який ятрить душу щодня й щоночі. Чи не щодня страшні звістки стукають у двері родин захисників України…🇺🇦 🕯 З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, на Донеччині загинув наш відважний захисник, справжній патріот, випускник Бориспільської загальноосвітньої школи №4 (нині Бориспільський ліцей «Перспектива» імені Володимира Мономаха) та ПТУ №3 (нині ЗП(ПТ)О «Бориспільський професійний коледж»), солдат, головний сержант механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону 36-річний Юрій БОНДАР.🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 9 січня 2026 року о 10:00 у Свято-Миколаївському храмі. А опісля – поховання на Алеї Героїв Рогозівського кладовища (м. Бориспіль). ❗️ Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас! 🇺🇦 Юрій Сергійович Бондар народився 12 травня 1988 року у м. Бориспіль Київської області.Після закінчення Бориспільської загальноосвітньої школи №4 (нині Бориспільський ліцей «Перспектива» імені Володимира Мономаха) продовжив навчання у ПТУ №3 (нині ЗП(ПТ)О «Бориспільський професійний коледж»), де здобув професійно-технічну освіту.🇺🇦 Добрий, щирий, спокійний, відповідальний Юрій мав дуже багато друзів, адже він ніколи і нікому не відмовляв у допомозі, завжди був на стороні тих, хто потребував захисту. Дуже любив правду та тварин, особливо собак!У вільний від роботи час полюбляв їздити на риболовлю, займався велоспортом, колекціонував монети та марки. А ще мріяв про відпочинок за кордоном, однак цій мрії так і не судилося здійснитися… 🇺🇦 Коли прийшов час стати на захист України – наприкінці осені 2024 року приєднався до лав ЗСУ. Після проходження бойового злагодження разом з побратимами вирушив на Донеччину виганяти російських окупантів…Юрій намагався не втрачати жодного моменту, аби вийти на зв’язок з рідними. Ніколи не скаржився, а навпаки підбадьорював: «Все добре!»…🕯 03 травня 2025 року на Донеччині життя нашого Героя обірвалося… Довгий час очікування та шлях додому і сьогодні зустрічаємо на щиті…У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯 Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯
💔 Хрестик за хрестиком вишивала мати сорочку синові. Ніби долю вишивала – червоний, чорний, червоний, чорний… А за кожною стяжкою вимовляла молитву – сильну, цілющу, материнську! Аби зберегла, аби захистила!.. Не зберегла, не захистила – ще один син матері-України повертається до рідного дому на щиті…🇺🇦 🕯 З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, на Донеччині загинув наш відважний захисник, справжній патріот, випускник Бориспільської загальноосвітньої школи №8 (нині Бориспільський ліцей «ОСНОВА»), солдат, механік радіомаркерного пункту групи радіонавігації та посадки літаків радіотехнічної системи радіотехнічного забезпечення батальйону зв’язку та радіотехнічного забезпечення 29-річний Раміль ТАКТАРОВ 🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 8 січня 2026 року о 10:00 на Книшовому меморіальному парковому комплексі м. Бориспіль. А опісля – поховання на алеї Слави кладовища в Петропавлівській Борщагівці (м. Київ).❗️ Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас!🇺🇦 Раміль Рінатович Тактаров народився 21 липня 1995 року у місті Красний Луч (сьогодні – Хрустальний) Луганської області.У 2000 році родина переїхала на Київщину, а з 2008 році – до Борисполя, де Раміль переступив поріг Бориспільської загальноосвітньої школи №8 (нині Бориспільський ліцей «ОСНОВА»). Після здобуття загальної середньої освіти вступив до Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства на спеціальність «правознавство». Згодом продовжив навчання в Академії адвокатури України, паралельно вступивши на заочну форму навчання в Київський національний лінгвістичний університет на спеціальність «Перекладач».🇺🇦 Добрий, щирий, чуйний, веселий, життєрадісний Раміль мав багато друзів, по життю був творчою людиною: полюбляв слухати музику (як ретро, так і сучасні пісні) та читати книги – завжди прагнув вивчити щось нове, мав широкий світогляд. А ще дуже любив тварин! Перебуваючи у військовій частині, піклувався про чергового пса Пікселя, з яким проводив багато часу в тренуванні команд.🇺🇦 Коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії на територію вільної, незалежної України Раміль працював на технічному виробництві. Як справжній патріот Раміль довго не вагався й у березні 2022 року добровільно пішов до військкомату і вже у квітні був направлений до навчального центру. По закінченню навчання здобув кваліфікацію «механік приводних радіостанцій» та був розподілений до 15 бригади транспортної авіації ім. О.Антонова. 💭 «Мав мужній, запальний характер і в той же час добре серце. Дуже поважав жінок та людей старшого віку. У колективі постійно підтримував розмову. З ним не засумуєш. Начитаний. Періодично ділився новинами зі світу. Працьовитий, за яку б роботу не взявся завжди доводив її до кінця. Раміль – дуже веселий і скромний, розумний і відважний, справжній патріот! Дуже переживав за події на фронті та рвався в бій. Під час проходження служби уміло використовував ввірену йому техніку та озброєння. Проявив себе як фахівець своєї справи, чим подавав приклад своїм побратимам», – діляться спогадами побратими.🕯 4 листопада 2024 року під час ведення оборонних дій на Донеччині життя нашого захисника обірвалося…Страшний статус «зниклий безвісти», болюче очікування, мовчазні акції на підтримку зниклих безвісти та полонених захисників України… Ні на секунду не втрачаючи надії, мама чекала свого єдиного сина вдома… І сьогодні захисник повернувся… на щиті…💔 У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦 🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦 🕯
🎄Управління культури Бориспільської міської ради вітає з прийдешнім Новим 2026 роком! ☃️2025 рік був складним та непередбачуваним, але великий колектив культурної галузі, незважаючи на всі труднощі, продовжував працювати заради підтримки та допомоги захисникам та захисницям України.⚡️Цього року кожне дійство і кожна подія ставали частиною історії, творили спільну культуру пам’яті та вдячності.Ці заходи передусім були покликані об’єднати громаду, надихати на доброчинність і виявляти глибоку повагу до подвигів Героїв.💫Ми продовжуємо допомагати нашим воїнам усіма силами понад власні можливості.Докладаємо усіх зусиль, щоб у нашій громаді пам'ять про полеглих захисників і вдячність за їхні звершення жили не лише в датах, а в щоденних вчинках і словах, у гідному продовженні справи тих, хто віддав життя за Україну.💙Щиро дякуємо нашим захисникам та захисницям за те, що ми можемо зустрічати цей Новий рік. Ваша відвага і сила — це наша надія на краще майбутнє.💛Саме завдяки вам ми живемо, завдяки вам можемо сказати один одному «З Новим роком» рідною мовою у власному домі, на своїй землі.🫶Дякуємо усім, хто віддано та професійно працював, зберігав та розвивав культуру у громаді, усім закладам культури за щоденну працю.🇺🇦Хай 2026 рік принесе Україні силу, єдність і свободу!🇺🇦Слава Україні!🇺🇦Героям Слава!
Шановна громадо! 💔З невимовним болем і сумом повідомляємо, що у бою за Україну, її свободу, цілісність і незалежність, залишаючись вірним військовій присязі, загинув наш відважний захисник, справжній патріот, випускник Бориспільської загальноосвітньої школи 1 ім. Ю. Головатого (нині Бориспільський ліцей імені Юрія Головатого), солдат, кулеметник штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти 44-річний Сергій КОРНИЦЬКИЙ.🕯 Церемонія прощання з Героєм відбудеться 29 грудня 2025 року об 10:00 у Свято-Миколаївському храмі м. Бориспіль. А опісля – поховання на кладовищі с. Кучаків.❗️Громадо! Всі разом гідно проведімо в останню путь воїна, який до останнього подиху віддано служив Батьківщині, захищаючи кожного з нас!🇺🇦 Сергій Володимирович Корницький народився 1 червня 1981 року у с.Кірове (нині Кучаків) Бориспільського району Київської області. Згодом родина переїхала до м. Бориспіль, де наш захисник переступив поріг Бориспільської загальноосвітньої школи 1 ім. Ю. Головатого (нині Бориспільський ліцей імені Юрія Головатого).Сергій не цурався роботи, чим і заробляв собі на життя. А ще був надзвичайно турботливим та мав велике добре серце - останні роки жив у Кучакові, де доглядав за старенькою бабусею, яка вже має понад 90 літ. У рідному селі згадують лише найкраще: привітний, доброзичливий, завжди з усмішкою, "мав неперевершене почуття гумору". Був надійним другом та товаришем. Мав "золоті руки", був здібним теслярем, мав хист до малювання. "За що б не брався - все у нього виходило" - розповідають сусіди.У вільний від роботи та домашніх турбот час полюбляв їздити на риболовлю, де відпочивав душею.А ще дуже любив дітей! Власної родини створити не встиг, тому всю свою любов дарував племіннику, для якого був і хрещеним батьком. Навіть перебуваючи вже у війську піклувався про нього, обіцяв надіслати гроші на омріяну поїздку на зимові канікули.До мобілізації працював у котельні КНП "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування".🇺🇦 У жовтні 2025 року був прийнятий на військову службу Бориспільським РТЦК та СП. Сергій небагато розповідав про службу, але часто намагався телефонувати до рідних.🕯 17 грудня 2025 року внаслідок ураження ворожим FPV-дроном на Запорізькому напрямку життя нашого захисника обірвалося...У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України... 🇺🇦🕯Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким у цю важку хвилину! 🇺🇦🕯