Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 395
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | З'явилися обнадійливі новини для інвесторів ЖК Forest - завершити буді...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
2 900 Охват/переглядів 2023-03-18 08:27 Повідомлення №993
З'явилися обнадійливі новини для інвесторів ЖК Forest - завершити будівництво цього ЖК можуть за рахунок коштів спецфонду міського бюджету. Відповідний Проєкт Рішення вже поданий до КМР.Нагадаю, ЖК «Форест» почали зводити ще до російської агресії як «стартовий» будинок для реконструкції застарілого житлового фонду Лісового масиву та відселення мешканців аварійного будинку по вул. Мілютенко, 23-А. Але частина квартир призначалась для пересічних інвесторів, які і вклали в майбутні квартири в цьому ЖК власні заощадження та очікували на житло вже наприкінці 2021 року (перший запланований строк здачі ЖК в експлуатацію). Але встигнути до визначеного терміну забудовник не зміг, а після початку збройної агресії росії взагалі заморозив роботи та припинив залучення коштів від нових інвесторів.Будує ЖК «Форест» КП «Спецжитлофонд» на перетині вулиць Мілютенко та Шолом-Алейхема (Київ, Деснянський район). Наразі до складу проєкту входить один 5-секційний будинок перемінної (9-25) поверховості майже на 600 квартир.Сподіваюсь, ця новобудова таки буде збудованою, і квартири в ній отримають і мешканці аварійного будинку, і приватні інвестори.