Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 395
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | Галузевий інтернет «гуде» про зухвалу оборудку на Івано-Франківщині: п...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
2 100 Охват/переглядів 2023-03-16 12:03 Повідомлення №990
Галузевий інтернет «гуде» про зухвалу оборудку на Івано-Франківщині: підприємець схилив держреєстратора внести в Держреєстр нерухомого майна неправдиву інформацію. А саме: збудувавши замість індивідуального житлового будинку (як це вказано в дозвільній документації) велику 5-поверхівку, в ній зареєстрували 33 апартаменти на окремих власників.Якщо чесно, я не дуже зрозуміла, що так вразило місцеву поліцію та пресу - чи то кількість поверхів у «приватному будинку», чи то кількість квартир-апартаментів в ньому, чи саме той факт, що замість дозволеної до будівництва приватної хатинки з'явився цілий ЖК з апартаментами. Адже, наприклад, в столиці жодний з цих фактів вже ні в кого не викликає подив. Навіть можна сказати, що такі оборудки - це «стала практика», на яку всі вже давно заплющують очі ;)Ну ось, наприклад, в Києві є такий собі ЖК «Метро парк» по вулиці Кам’янській, який розміщується на трьох ділянках, призначених для індивідуального житлового будівництва - і де-юре є саме реконструйованим індивідуальним будинком. А де-факто - це два багатоквартирних будинки заввишки 7-11 (!) поверхів майже на 150 (!) окремих квартир. І нікого така «метаморфоза» не вражає.Більше того, серед дозвільної документації (зареєстрованої, до речі, як корумпованим ДАБІ, так і не корумпованим ДІАМ) є феєричні Повідомлення про початок виконання будівельних робіт на «Капітальний ремонт 9, 10 та 11 поверхів житлового будинку» та Декларація про готовність об'єкта до експлуатації на той же «Капітальний ремонт 9, 10 та 11 поверхів житлового будинку». І тут теж в приватному одноквартирному будинку реєструють більше 100 квартир на окремих власників - і нікого цей факт не дивує. До речі, ЖК «Метро-Парк» не єдиний ЖК в Києві, збудований по такій схемі 😉