Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 395
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | За даними Держстату, в минулому році в Україні почали будувати 98,3 ти...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
1 900 Охват/переглядів 2023-03-15 12:28 Повідомлення №989
За даними Держстату, в минулому році в Україні почали будувати 98,3 тис. квартир, з яких 85 тис. - це квартири в багатоквартирних будинках.Активніше за всіх збиралися зводити нове багатоквартирне житло у Київській області - тут, за даними Держстату, в 2022 році почали будувати 28,8 тис. квартир (25,4 тис. - у багатоповерхівках). На другому місці за активністю опинилися девелопери Львівської області, які в минулому році розпочали будівництво 13,8 тис. квартир (12,4 тис. - у багатоквартирних будинках). А третє місце посіли столичні забудовники, які протягом 2022 року почали будувати 12,1 тис. квартир (12 тис. з них - у багатоквартирних будинках).Як на мене - дуже дивні цифри, які мають мало спільного з реальністю. Здається, українські забудовники наввипередки готуються до повоєнної відбудови України та намагаються «застовбити» за собою цікаві локації для нових проєктів. І дуже шкода, що їх майбутні плани надійно укриті від цікавості пересічних громадян через закриття реєстру будівельної діяльності.P.S. До речі, за даними статистичного відомства, в 2020 році українські будівельники почали будувати 112 тис. квартир, з яких 89,5 тис. були розташовані у багатоповерхівках. Тобто “де-юре” війна не так вже й сильно вплинула на активність українських девелоперів 😉