Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 395
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | ДАБІ більше не існує - Міністерство розвитку громад, територій та інфр...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
2 500 Охват/переглядів 2023-03-14 08:46 Повідомлення №987
ДАБІ більше не існує - Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури офіційно завершило ліквідацію ДАБІ. Повідомляється, що роботу припинили її 24 територіальні органи, закрито 5420 виконавчих проваджень у судових справах.«Поставили крапку в існуванні однієї з найкорумпованіших державних структур в історії незалежної України. За підрахунками експертів, корупція в будівельній сфері, спричинена протиправними діями ДАБІ, могла щорічно становити не менше 3 мільярдів гривень. Від цього страждали як замовники будівництва та підрядники, так і громадяни, які планували придбати житло, - повідомив Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури.Зараз, за словами віце-прем'єра, реалізується масштабна реформа містобудування, в центрі якої - цифровізація документів та автоматизація процесів. «Паралельно працюємо над тим, щоб нова система була відкритою та прозорою. Аби до неї мали доступ не тільки контролюючі або правоохоронні органи, але й представники громадськості», - говорить Олександр Кубраков.Як на мене, новій системі не завадила б «відкритість та прозорість». Адже зараз геть неможливо зрозуміти, кому та на що видані дозвільні документи на будівництво, через закриття реєстру будівельної діяльності для допитливої громадськості. І цей факт, до речі, не тільки грає на руку забудовникам, а ще й примушує дещо скептично ставитись до наміру зменшити «рівень страждань» громадян - в тому числі й тих, які мають намір інвестувати гроші у первинку.