Повідомлення telegram каналу - @blog_gdevkievezhithorosho

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? 2021-11-04

Де в Україні жити добре?

Кількість підписників:
10499
Фото:
361 
Відео:
 
Посилання:
998 
Категорія:
Інтер'єр та будівництво
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho

Канал Де в Україні жити добре? - @blog_gdevkievezhithorosho - №994

Відшкодування за зруйноване чи пошкоджене житло може бути під питанням - для тих власників квартир та будинків, інформація про яких не внесена до Реєстру прав на нерухоме майно. Про це пише Роман Нейтер (КШЕ) у власній колонці на шпальтах видання «ЕП».
Фахівець звертає увагу на той факт, що інформація про право власності на житло, яке виникло до 2013 року (рік, коли повноцінно запрацював Реєстр), переважно містилась у паперовому вигляді в колишніх БТІ. «Проте ніхто зараз не скаже, яка частина архівів на територіях, охоплених бойовими діями, збережеться», - підкреслює експерт. - Реалістичний сценарій – після повної деокупації території України переважна кількість паперових записів для постраждалих регіонів буде не доступна».
Наразі право власності на нерухомість в Україні можна підтвердити лише у судовому порядку. Зважаючи на кількість зруйнованого та пошкодженого майна, є велика вірогідність заDDoSити судову систему та примусити постраждалих роками чекати на визнання права та компенсацію.
Інший варіант - розробити позасудову процедуру підтвердження права власності на житло для отримання компенсації. Але в такій процедурі дуже важливо виважено підійти до встановлення відповідних критеріїв, аби уникнути потенційних зловживань.
Як думаєте, скільки років після перемоги держава буде відшкодовувати власникам зруйноване житло?

2700
23-03-20 12:22