Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре?
Додано 04 лис 2021

Де в Україні жити добре?

@blog_gdevkievezhithorosho
Кількість підписників: 9 395
Фото: 385
Посилання: 1,010
Опис:
Канал Ірини Романової про новобудови України: огляди житлових комплексів, новини первинного ринку житла, акційні пропозиції 👩‍💻 Блог - https://gdevkievezhithorosho.com/ Facebook - https://www.facebook.com/GdeVKieveZhitHorosho
Джерело

Де в Україні жити добре? | Відшкодування за зруйноване чи пошкоджене житло може бути під питанням...

Логотип телеграм спільноти - Де в Україні жити добре? Де в Україні жити добре? @blog_gdevkievezhithorosho
2 700 Охват/переглядів 2023-03-20 12:22 Повідомлення №994
Відшкодування за зруйноване чи пошкоджене житло може бути під питанням - для тих власників квартир та будинків, інформація про яких не внесена до Реєстру прав на нерухоме майно. Про це пише Роман Нейтер (КШЕ) у власній колонці на шпальтах видання «ЕП».Фахівець звертає увагу на той факт, що інформація про право власності на житло, яке виникло до 2013 року (рік, коли повноцінно запрацював Реєстр), переважно містилась у паперовому вигляді в колишніх БТІ. «Проте ніхто зараз не скаже, яка частина архівів на територіях, охоплених бойовими діями, збережеться», - підкреслює експерт. - Реалістичний сценарій – після повної деокупації території України переважна кількість паперових записів для постраждалих регіонів буде не доступна».Наразі право власності на нерухомість в Україні можна підтвердити лише у судовому порядку. Зважаючи на кількість зруйнованого та пошкодженого майна, є велика вірогідність заDDoSити судову систему та примусити постраждалих роками чекати на визнання права та компенсацію.Інший варіант - розробити позасудову процедуру підтвердження права власності на житло для отримання компенсації. Але в такій процедурі дуже важливо виважено підійти до встановлення відповідних критеріїв, аби уникнути потенційних зловживань.Як думаєте, скільки років після перемоги держава буде відшкодовувати власникам зруйноване житло?