Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біла Варта
Додано 06 гру 2025

Біла Варта

@bila_varta
Кількість підписників: 6 285
Фото: 6,370
Відео: 878
Посилання: 2,720
Опис:
Канал позасистемної націоналістичної організації "Біла Варта" @bila_varta_chat - для обговорення Ютуб: https://www.youtube.com/@bila_varta Прямий зв'язок: @white_guard_contact Пошта: [email protected] Резерв: https://t.me/whiteguardua_polit

👥 Кількість підписників

6 285
Середній/День:: +85
Середній/Тиждень:: +169
Середній/Місяць:: +280

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 152
Середній/День:: 1,320
Середній/Тиждень:: 2,674
ERR: 34.24%

📊 Кількість повідомлень на день

3.5
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 3.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,000 26-04-20 16:31
Не дивлячись на усі проблеми з нашого боку – просування дається противнику вкрай високою ціною, а місцями не дається взагалі. Наприклад, на відео ви можете бачити річну нарізку заяв відомого російського воєнкора про захоплення Малої Токмачки – села в Запорізькій області із населенням менше 100 осіб. Від того вдвічі дивно, що багато людей малюють сценарій компромісу з Росією виключно як повну окупацію, підвали ФСБ й депортації у Сибір. У нас, поки що, вистачає карт на руках й Україна цілком здатна відстояти собі пристойні умови миру, навіть якщо вони включатимуть локальні територіальні поступки. Більше того, Росія навряд зможе повністю окупувати Україну навіть якщо війна триватиме ще десять років. Просто Україна з такого продовження війни не виграє нічого – лише більше смертей, більше руйнувань, більше окупованих територій. Тоді в чому сенс? Захист Європи, час на переозброєння НАТО, відстоювання міжнародного права – це не наші проблеми. Кожному українцеві варто замислитися – в чому конкретно наша вигода від продовження війни? І тоді правильне рішення здаватиметься значно більш очевидним. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,540 26-04-17 18:25
Ми вже робили коротку замітку про цю чергову ініціативу "заради вашої безпеки". Й ось тепер приклад як вона працює на ділі, для звичайних людей, які не планують завдавати іншим шкоди. Нам пишуть:«Сталась така ситуація:У нас в школі поставили металодетектор у вигляді рамок і поліцейську для «захисту». Я як завжди прийшла до школи із засобами самооборони (балоном). На вході стоять близько пʼяти людей, і ця поліцейська і директор особисто. Після проходження рамок другий почав обшукувати мій рюкзак, де знайшов балончик.Поліцейська сказала, що це незаконний предмет і назад я його не отримаю. Назвали мене терористкою, і що він мені явно не для самооборони. Я сказала, що я почала його носити після того, як до мене неодноразово чіплялися чоловіки, а один із них вивернув мені руку, заліз в труси і погрожував покалічити. А так як це було в повному автобусі людей, де були й поліцейські, я ніколи не довірю свою безпеку їм та не відмовлюся від права на самозахист.Після цього директор сказав мені, що я сама винна в цій ситуації, бо зі мною не було батьків. Тобто, якщо ви бачите дитину одну - у вас є карт-бланш на вчинення із нею чого заманеться. Додав, що це все причинно наслідкові звʼязки, та дівчину із балончиком завжди будуть ґвалтувати.Балон в мене вилучили, притягнуть до адміністративної відповідальності та випишуть штраф» І, для порівняння, як ці заходи працюють проти тих, хто дійсно хоче завдати оточуючим шкоди – на зображенні. Встановлення шкіл як "вільних від зброї" зон – ніщо інше як оголошення для зловмисників, що тут, у випадку нападу, ніхто не зможе чинити їм озброєний спротив. Люди, які планують використати зброю для нападу – знайдуть спосіб пронести її у школу. Такі ж тюремні порядки "знешкоджують" виключно тих, хто носить зброю саме для самооборони. Чи будуть поліцейські проводжати кожну беззбройну дитину з дому до школи і зі школи додому? Чи захистять від цькування однолітками, скажімо, у роздягальні чи туалеті?Діти теж мають право на самозахист, більше того – потребують його сильніше за дорослих. Позбавляти їх такого права під виглядом "турботи" – ось справжній злочин. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,150 26-04-15 13:21
"Хочете дізнатися хто вами править – дивіться кого вам заборонено критикувати"Все більше "конспірологічних теорій" переходять у розряд загальновідомих фактів. Не так давно, вважавана видумками інтернет-тролів, теорія про світові еліти педофілів-сатаністів, котрі збирають шабаші на таємному острові Епштейна (який, до речі, теж єврей, от несподіванка) отримала офіційні підтвердження. От й "конспірологічний" ZOG (Сіоністський окупаційний уряд) ще більш відкрито встановлює своє плем'я привілейованою кастою і у нашій країні. Розглядати цей казус з юридичної точки зору не має сенсу, адже він протирічить навіть самій статті ККУ, яку доповнює, так як вона забороняє і: встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками. Те ж саме забороняє і Конституція України, але коли окупанти переймалися юридичною точністю?Це не законодавчий документ, це – символічний жест, демонстративне утвердження панівного статусу "богообраного" народу і вказівка на місце інших 95% українців – під панською п'ятою. Чи влаштовує вас такий статус, людини другого сорту, у власній країні?Нас – ні. Відповідно, ми докладатимемо усіх зусиль для ліквідації подібних антиукраїнських казусів у нашому законодавстві, та усунення самих їх причин. Україна – для українців!Зеленського – у відставку!👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,590 26-04-11 11:11
Нове дослідження показало, що молоді люди після отримання медичної "допомоги" з питань "гендерної ідентичності", мали ще гірші проблеми з психікою.Фінське дослідження, проведене серед молодих людей, які вважають себе транссексуалами та, не враховуючи саму транссексуальність, вже мають значно вищу вірогідність розвитку психічних захворювань порівняно зі здоровими людьми — показало, що вони мають ще більш високу частоту психічних розладів після так званої "медичної зміни статі", яка включає використання незворотних та небезпечних хірургічних втручань на геніталіях, гормонів та блокаторів статевого дозрівання. До дослідження було включено 2083 особи віком до 23 років, яких направляли до "клінік гендерної ідентичності" у Фінляндії у період з 1996 по 2019 рік.Як контрольна група, тобто звичайні люди, в дослідженні взяли участь 16 тисяч осіб. Дослідники виявили, що набагато більше молодих людей, спрямованих в "гендерні клініки" на обстеження щодо так званої "гендерної ідентичності", вже мали проблеми з психічним здоров'ям, порівняно з людьми з контрольної групи. До медичного втручання співвідношення становило 45,7% тих, хто бажав змінити стать, проти 15,0% з контрольної групи. Через два і більше років — 61,7% проти 14,6%. Ті, хто були направлені після 2010 року, мали більшу частому психічних порушень, ніж попередні групи: 47,9% проти 15,3%, так і через 2 і більше років — 61,3% проти 14,2%.Серед тих, хто пройшов медичну зміну статі, «психіатрична захворюваність помітно зросла під час спостереження», – виявило дослідження. Ризик розвитку нових порушень психіки зріс з 9,8% до 60,7% у чоловіків, які пройшли «фемінізуючу зміну статі», та з 21,6% до 54,5% у жінок, які пройшли «маскулінізуючу зміну статі», «...причому коефіцієнти ризику приблизно втричі вищі, ніж у жіночої контрольної групи, і в п'ять разів вищі, ніж у чоловічої контрольної групи», – виявили дослідники. Очевидно, "ліберальні" методи лікування певної категорії психічних розладів — не працюють. ☠️ @vallholl
👁 2,140 26-04-09 17:00
"Об'єднання Правих за Мир" - рух, що побудований на глибокій любові до нашої етнічної ідентичності, на духовних цінностях та світоглядних ідеалах правого політичного спектру. Об'єднуючи рухи, що мають різні здорові переконання, від нащадків СНА до правоцентристів, ми намагаємося втілити в наших символах сенс нашого союзу.Нажаль, сьогоденний системний правий рух повністю зрадив власні принципи, ставши продовженням та охороною діючого режиму національної катастрофи, що веде нас до біологічного вимирання.На цьому тлі, праві, які шукають альтернативу існуючому стану речей, які готові до важких, але необхідних рішень в ім'я виживання нашого народу у віках - це білі круки, чиї переконання суперечать ірраціональному самовбивчому мейнстріму правих рухів України.З глибокою скорботою та пошаною до полеглих в цій кривавій війні, ми вважаємо, що їхня священна жертва була принесена за живих українців, а не за бездушні клейноди та прапори, що ми й відобразили в поєднанні білого крука - мудрого птаха, що проводжає душі загиблих та палаючого макового цвіту, як символу пам'яті жертв героїв, любові до нації, любові до життя.Це символи майбутньої перемоги національної волі та жаги до життя, над сьогоденною Руїною, над протиприроднім культом смерті, впровадженим серед людей наших поглядів космополітичними бандами політтехнологів та лжепророків правої думки.Ми відобразили нашу впевненість, що життя переможе смерть, навіть тоді, коли це здається вже неможливим.І ми зробимо все, щоб ця впевненість втілилася у дійсність.
👁 3,470 26-04-05 17:29
Чергова жертва відсутності належного виховання та правильного дозвілля. Хлопець не втримався, впав на залізничну колію та потрапив під поїзд, отримавши смертельні травми. Разом із ним на даху вагонів перебували ще двоє неповнолітніх, які внаслідок події не постраждали. Більшість скоєних по молодості дурниць витікають з надлишку вільного часу та нестачі цілющої прочуханки. Тому, молоді люди, якщо ви бажаєте відчути справжній екстрим і підняти свій авторитет серед однолітків – записуйтесь на тренування Білої Варти. Тут ви можете отримати незабутні емоції, корисні навички й такі травми як – зламаний ніс, зламане вухо чи розсічена брів, які виглядають круто й виказують у вас небезпечного бійця, майже не впливаючи на подальшу якісь життя. На відміну від опіків 80% тіла, зварених органів, та відірваних кінцівок – якими грозить зачепинг. Провести вихідні намотуючись на колеса поїзду, або відточуючи бойові навички свого тіла – вибір за вами. Тренування проводяться по неділях у Києві. Для запису пишіть на: @white_guard_contact👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 3,330 26-04-02 16:01
Принцип війни: за мир"Праві за мир", Біла Варта за мир. У певної частини аудиторії беззаперечно виникає логічне питання: як організація, яка вписала “принцип війни” в ідеологічну базу націонал-гуманізму (далі - Ідеологія), стає локомотивом руху за мирні переговори? Чому так?Давайте розбиратися.П’ять головних принципів Ідеології побудовані таким чином, що кожен наступний витікає з попереднього, уточнюючи його та доповнюючи. Так, принцип боротьби є основою принципу пріоритетності боротьби, і в поєднанні з принципом націоналізму породжує останній принцип - принцип війни.“Кожен наступний принцип доповнює й додатково розкриває попередній, в решті решт формуючи у читата цілісну й послідовну картину світу.” - вступне слово Найголовнішим принципом Ідеології беззаперечно є принцип гуманізму. Це основа основ, альфа і омега, путеводная зірка на шляху людини. Цей принцип стверджує:“Принцип гуманізму є першим й основним для націонал-гуманістичної Ідеї, з нього випливають і на ньому грунтуються всі подальші принципи”; “важливо розуміти, що принцип боротьби не дарма виводиться після принципу гуманізму, тобто – є підлеглим до нього. Якщо в певній ситуації перший протирічить другому – то пріоритет отримує саме принцип гуманізму.”; Чи може хтось назвати практичну користь продовження війни в сучасному положенні для українського народу - не як абстракції, а як конкретні вигоди для конкретних людей? Так, ви можете це зробити. Але тоді вам доведеться вийти за рамки української нації, і, зробивши це, ви вийдете за межі Ідеології, адже недарма принцип націоналізму стоїть перед принципом війни. Біла Варта прописує у своєму фундаментальному принципі, що її ціллю є розвиток та добробут нації як множини конкретних її представників, а не служіння абстрактним ідеалам. Отже, всі інші принципи є лише засобами їхнього втілення. І хіба засоби керують ціллю? - Ні.“будь-які узагальнення й абстракції являються лише інструментами для досягнення блага Людини й не мають жодної власної цінності, а отже – якщо такі інструменти перетворюються із засобу на мету й вимагають для підтримки свого існування жертвувати інтересами людей – вони перестають бути гуманістичними та підлягають утилізації.” Таким чином Ідеологія захищає своїх послідовників від позиції: “наша правота буде написана у нас на могильній плиті”.Війна - це засіб, допустимий засіб. Проте вона не є божеством, у славу якого ми маємо принести свою націю. Звісно, смерть заради близьких, заради нації беззаперечно є вищим проявом доблесті. Однак варто наголосити, що доблесть є ознакою конкретного індивіда. Єдина ж ціль на війні - це не потрапити у Вальхалу. Це, як не дивно, вижити та перемогти.Недарма Ідеологія заохочує використання усіх можливих типів озброєнь:“6. Всі, включаючи нас, використовують усе ефективне озброєння. Це єдиний логічний шлях досягти нашої мети з мінімальними втратами.” Тож якщо позиція держави спирається на ідею: “нашому царю показали фігу - помремо всі до останнього”, то така влада явно протирічить принципу гуманізму, принципу націоналізму та, як наслідок, самому принципу війни. Ось чому Біла Варта за мир.👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 2,380 26-04-02 09:58
Чи це слава, чи це честь, чи це героїзм?Чи заради такої смерті чоловіки йшли на війну? "У нас такого немає. Ми то добровільно пішли в нормальний підрозділ. Наш командир не допустить подібного." — були часи, коли ми думали так само і відмахувалися від розповідей про "голих-босих" як від одиничних перегинів на місцях.Але потім "голі-босі" у руках тупоголових м'ясників просирають фланг і вам доводиться терміново бігти, затикати дірки, коли ситуація вже критична. Й тоді, який би не був хороший командир і підрозділ – гинуть люди. Через не ваші помилки. Й це повторюється знову і знову і знову... Доки в один момент ти не озираєшся довкола і розумієш, що не бачиш жодного знайомого обличчя. Нові рекрути, які прийшли 1, 3, 6 місяців тому, але нікого з тих, хто прийшов разом з тобою. Всі ті давно держать в землі, або важкі 300. Й тоді приходить розуміння, що наступний – ти. Не тому що ти поганий солдат, не тому що у тебе поганий командир, не тому що противник сильний та хитрий, а лиш через те, що комбат суміжників, чи комбриг сусідньої бригади – міднолоба мразота, яка витрачає людей наче дрібні купюри в стрипклубі.І навіть якщо вам пощастить вижити, роками розгрібаючи чуже лайно, рано чи пізно настане момент, коли гори лайна оточать ваш острівець "нормальної армії" непроглядною стіною й обваляться на вас, разом з усвідомленням усього відчаю та безвиході ситуації. Але буде вже надто пізно. Ще поки не пізно. Так, мир не буде славетним. Він буде ганебним. Але він дасть можливість зберегти залишки тих, хто пройшов горнило війни, хто знає "що робити і хто винен", але ще не втратив волі і здатності до боротьби. Можливість притягнути до відповідальності всіх, хто став причиною нашої ганьби. Вичистити тилових щурів, розвішати на стовпах пиявок, паразитів, які пили кров і вприскували отруту, сушили м'язи і різали сухожилля на тілі української військової машини.Й тоді, позбавившись хвороб і розправивши плечі – матиме сенс знову прийняти бій. Коли жодна смерть не буде даремною, жодна пожертва безглуздою, коли кожен героїчний чин наближатиме нас до перемоги, а не відтягуватиме поразку. То ж ми маємо обирати – дати поховати себе під потоками чужого лайна, або кинути лопати й взятися за тих, хто нас ним поливає. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,900 26-03-31 16:30
Справжній націоналізм – розуміти що нація – це живі люди, а не території, прапори, чи штампи у паспорті. Справжня хоробрість – говорити правду й триматися ідеалів навіть коли це не обіцяє ні грошей ні медалей. Справжня мудрість – вміти відрізнити хоробрість від дурості, а принциповість від самогубчої впертості. Об'єднання Правих за Мир – ті, хто зберігають здоровий глузд, вірність нації та сміливість боротися за свої ідеали. Ті, хто ставлять порятунок України вище за спокій Європи, життя українців вище за смерті росіян, а добробут народу вище за збереження влади президента.Ми запрошуємо до Об'єднання усі організації, блогерів, політиків, лідерів думок які поєднують дійсно проукраїнську позицію із розумінням, що швидке перемир'я наразі у найкращих інтересах України. Настав час зробити наш голос почутим.Долучайтеся і будьте серед ти, хто збереже існування нашої нації та майбутнє наших дітей. Об'єднання Правих за Мир. Голос Розуму. Голос Життя. Голос Народу.КовчеГ Реванш Біла Варта Павло Кириленко Біле Сонце Праворуч Ельфійська правда Вікторович думає
👁 2,710 26-03-31 14:06
За словами президента, останні перемовини української делегації зі спецпосланцями Трампа — Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером — у Маямі не принесли жодних результатів.Глава держави заявив, що після завершення конфлікту з Іраном американська адміністрація відновить тиск на Україну, аби примусити до територіальних поступок заради завершення війни з Росією. Воно боїться (ц).В такому важливому питанні як продовжувати воювати, або віддати території рішення може прийматися виключно народом України. Ні одноосібно президентом, чиї повноваження давно спливли, ні депутатами, котрі теж вже не є представниками народної волі. Народом. Нами. Як тільки США закриють питання з Іраном – вони зроблять ще одну спробу встановити мир в Україні. Останню. Якщо ця спроба буде підтримана українським народом – в країні може настати мир. Припиняться обстріли, облави ТЦК, відкриються кордони, військові, нарешті, повернуться додому. Але президент втратить владу. Якщо ж ні – все буде з точністю навпаки: збереження й посилення обмежень та цензури, відсутність ДМБ, відсутність виборів, посилення мобілізації, в тому числі 18-річних та жінок, злидні, руйнування та смерті, смерті, смерті... Зате, Зеленський продовжить бути президентом. Наступна активізація переговорних процесів стане вирішальною. Поганий мир тут і зараз, або гарна війна ще, щонайменше, на три роки. Кожен має добряче порозмислити і зробити вибір. Й бути готовим за нього битися, яким би цей вибір не був. Інакше, як завжди, все виберуть за нас. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух