Ті, хто слідкували за підготовкою до анти-мігрантських протестів могли помітити, що початкові організатори дещо обісралися і скасували акції. Цьому передували довгі дискусії щодо все більш і більш абсурдних обмежень (заборона організаційної символіки, заборона "нетолерантних" лозунгів, заборона закривати обличчя), в результаті яких нашу організацію взагалі заблокували в координаційному чаті. Тепер протест Підпілля уходить в буквальне підпілля, обмежуючись виключно "дискусіями з експертами", щоб європейські партнери, не приведи, не побачили що в Україні живуть страшні расисти-ксенофоби. А то ще вирішать, що замість того, аби давати гроші таким варварам, краще самотужки битися з Росією за демократичні цінності... ага, аякже. На щастя, не Підпіллям єдиним, й інші націоналістичні організації, а саме – Правий Сектор, підхопили протест й проведуть акції, щонайменше, у Києві та Львові в заплановані дати. Біла Варта також долучається до цих заходів. Долучайтеся і ви. Наша Україна – біла, мононаціональна держава. І найкращі її сини проливають свою кров за те, щоб вона такою і залишилася. *нові анонси акцій опубліковано наступним дописом 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Ми маємо об'єднатись навколо Президента. Він може подобатись, а може ні, але він є керівником держави, і всі мають об'єднуватись навколо нього, — Буданов
За ці чотири роки Україна не те що відкотилася до рівня часів Януковича, а вже помітно так починає дихати в потилицю московитам. Опозиції не існує, у ВР куди скажуть, туди в унісон і проголосують зрадники з колишнього ОПЗЖ, порохоботи, соросята з голосу і гейсокири та різношерстий зброд зі слуг. Багато ЗМІ, журналістів та громадських активістів, різного роду експертів і інших культурно-політичних діячів не підіймають критичні теми, рахують скільки ще українців мають загинути в боях за випалений кущ і скільки на їхнє місце потрібно привезти індусів, та вірять в перемогу міндічів.Навіть деякі ЛГБТ і традиціоналісти, ліберали і консерватори, ватники і патріоти, ультраліві і ультраправі, антифашисти і нацисти, ухилянти і антиухилянти, та інші чорні і білі самовіддано підпирають собою міндічів, закликають не розхитувати дірявий човен, та виступають проти зупинення смертей українців і припинення нищення українських міст, а особливо радикально — проти будь-якої відповідальності казнокрадам. Хоча і міндічам потрібно віддати належне — зібрати навколо себе таку компанію ще вміти треба. Дана ж заява — лише вишня на торті з усього вище перерахованого. ☠️ @vallholl
Ліберальний режим руками своїх вірних псів, здатних лише пакувати вдесятьох одного або в десятки разів переважаючою силою беззбройних підлітків, вкотре жорстоко придушив мирну акцію протесту, спрямовану на відстоювання традиційних цінностей та контр-акцію супроти дегенеративних та руйнівних представників ультралівих ідеологій.Цього разу жертвами вкотре стали кровні брати з @Hetmanate2 які вийшли на контр-акцію в Одесі!А що буде далі? А далі обісцяна вздовж і впоперек (у більшості своїй) ручна структура "нац-мусаріція" буде й надалі жорстко блокувати любу діяльність абсолютно любих правих сил, яка загрожуватиме лівому, антинаціональному, водночас антиукраїнському курсу лівацько-корумпованого сучасного (НЕ) українського режиму.А ще у взаємодії зі своїми побратимами в балаклавах, які ставляться до білих українців наче до скота, будуть і далі впевнено та ефективно пиляти непоганий кеш на мобілізації, що прямо підриває як процеси самої мобілізації, так і у взаємопоєднанні з іншими ключовими й критичними проблемними моментами – й усю обороноздатність держави.А ще допомагаючи відправляти білих чоловіків в мясні й неефективні бригади "звільнятимуть" робочі місця, українських жінок та українську землю для "вельмишанованих", вічних гостей, колір шкіри яких схожий на лайно.А паралельно, окремі персонажі, які називають себе правими, будуть і надалі наче цього не помічати, а уявляти, що сучасна Україна — це Третій Рейх без п’яти хвилин, а все те, що відбувається, — це незначні побочки, які виправлятимуться по ходу цих п’яти хвилин, як і не помічатимуть того, що їхня Nація стає на капітулятивний шлях за рахунок запуску абсолютно незворотних процесів, і не називатимуть людей, відповідальних за це, поки ліва, під*рська система й надалі жорстоко прибиватиме та пакуватиме наших побратимів на вулицях наших українських міст! A.C.A.B
Інтерв'ю Мендель Карсону не відкриває Америки, швидше є спробою донести реальність в якій живуть українці до англомовної аудиторії. З важливих тез:1. Зеленський ніколи не закінчить війну, бо це політичне самогубство. 2. Поведінка і способи приймання рішень в ОП це поведінка шестирічних дітей, які чогось хочуть, але ні в чому не розбираються.3. Зеленський постійно бреше та обіцяє закінчити війну/провести ті чи інші реформи/поставити когось на посаду, а потім кидає тих кому обіцяв. 4. Мендель наводить кілька прикладів як Зеля сам собі протирічить з різницею в півроку і каже, що це такий тип ведення справ. 5. Ця війна вигідна Зеленському точно так само як і Путіну. 6. Зеленський вважає, що якщо тисяча куплених говорящих голів скажуть що в країні все добре, то населення цьому повірить, і буде думати що справді все добре. Підтвердженням як працює ця "система позитивних подій" є те, як говорящі голови увірвались за Зєлю. Загалом нічого нового, але знову ми можемо спостерігати, що в херсонської жидівки більше яєць ніж в 88% місцевих націоналістів. Коли тезу про те що війна не має сенсу і на ній, цитата, "слов'яни вбивають слов'ян" озвучують на мільйонну аудиторію, спікер мав би виглядати інакше. P.S. Дуже круто наприкинці прозвучало звернення до Путіна, жива емоція жінки, яка переживає війну, а не думає про те, де взяти грошей на новий маєток.
Новини зі світу науки. Згідно нещодавно оприлюдненого дослідження, порівняння мозку американця, китайця та неандертальця показало: відмінності між американцем та китайцем є більшими, ніж між американцем та неандертальцем. У підсумку вчені вказують – це є черговим доказом того, що неандертальці вимерли зовсім не через розумову відсталість, а з низки інших причин. Однак, автори, імовірно, з ідеологічних причин, роблять висновок, мовляв, це означає, що відмінності на рівні різних видів не є еволюційно значущими. Тим не менш, якщо розглядати дане дослідження з суто наукової точки зору – воно є черговим аргументом на користь Неандертальської расової теорії (НРТ) – унікальної розробки Білої Варти, котра встановлює: неандертальці у всьому переважали сучасних їм африканських сапієнсів, й програли еволюційну гонку виключно через трагічний збіг обставин – природні катаклізми та несприятливі умови проживання поєднані із масовою навалою африканських мігрантів (нічого не нагадує?). І програш цей так і не став остаточним, адже білі європейці досі несуть в своїй крові домішки неандертальського геному (яких африканці позбавлені повністю), і саме ця частка наших північних предків, як стверджує НРТ, відповідає за перевагу білої раси над усіма іншими. Маємо впевненість, що подальші неупереджені наукові дослідження лише підтверджуватимуть реальність відмінностей між расами. Поки ж ви можете ознайомитися з повним обгрунтуванням Неандертальської расової теорії в нашій ідеології. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Звісно, повернення 1000 полонених це чудово. І, хочеться вірити, що це безглузде, на перший погляд, приниження, переросте в більш тривале перемир'я. А це саме приниження, як би не плескали в долоні владні підспівувачі, щодо того як Жидуче знову всіх переграв указом про дозвіл параду у Москві. Удар по параду – це можливість відчутно похитнути внутрішню стабільність Росії, але ще важливіше – демонстрація, що війна не буде зручною і контрольованою для росіян, що Путін не може просто "поставити на паузу" бойові дії в будь-який момент коли це вигідно РФ і їм необхідно або домовлятися про довгостроковий мир, або готуватися ковтати всі плоди війни, без пауз і фільтрів. Така перспектива дійсно штовхає РФ до перемовин, а інакше – навіщо ті заморозки, якщо Вова-старший може в будь-який момент крикнути "стоп ігра!" і йому дадуть передишку на потрібні терміни, а далі – продовжуй бомбити хохлів без жодних зобов'язань коли заманеться. Ми би хотіли помилятися і, можливо, це все театрально розіграний початок вже узгодженої повноцінної заморозки, але більш імовірно – ми просто упускаємо стратегічно важливий момент "тому що Путін і партери попросили", Кремль спокійно проведе свої урочистості, а вже 10-11го числа ракети знову полетять по українським містам, навіть не чекаючи кінця триденного перемир'я.👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Стосовно бізнесу, котрий завозить мігрантів. Так, держава дійсно створила такі умови, за яких перед багатьма підприємствами постає вибір: наймай мігранта, або закривайся. Але це теж вибір. Так само як ТЦК, боючись воювати що із зовнішнім ворогом, що з внутрішнім – пішли на угоду з другим і обрали воювати проти свого народу, заради порятунку власної шкури, так і бізнес вирішив рятувати себе, шляхом покладання тягаря наслідків на суспільство. Бізнесмени, у яких мобілізатори крадуть українських працівників, замість об'єднання зусиль і боротьби з джерелом проблеми через галас у медіа, фінансування опозиційних рухів, підтримки профспілок, організації страйків та забастовок з вимогами до влади убезпечити робітників – вирішили піти легким шляхом і рятувати виключно свої прибутки. Це зрозуміле людське рішення, але нема чого дивуватися, що коли бізнес кладе на потреби суспільства – суспільство кладе на потреби бізнесу. Підприємства, котрі дають робочі місця інородцям, чітко означають себе як ворожі українському народові. Тому, ми закликаємо українців бойкотувати таких підприємців – не купляти їх товарів, не користуватися їх послугами, не вести із ними справ, натомість, направляючи свою підтримку гривнею свідомим конкурентам, котрі ще продовжують працювати з українцями для українців, попри тиск держави. Для швидкого розрізнення перших від других Біла Варта невдовзі запустить інформаційний проект, котрий дозволить українцям швидко перевірити – допомагає той чи інший бізнес чужинській окупації України, чи ні. П. С. Якщо ви давно хотіли долучитися до Білої Варти, але переймаєтеся що досі не здобули жодного намиста з вух негрів, – у нас є багато задач, котрі потребують, наприклад, роботи з інформацією, тобто – можуть виконуватися без відриву від улюбленого дивану. Не кожен здатний бути акціонером, але кожному знайдеться робота по силах. То ж не відкладайте. Разом – до Перемоги!👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Пост автора петиціїВсіх вітаю, можливо, я вже сюди писав, але напишу ще раз - більш чітко і по суті.Просуваю петицію щодо дозволу на короткоствольну зброю для ветеранів війни (списаних за ВЛК через поранення та з інвалідністю внаслідок захисту Батьківщини).Зараз петиція має 9 тисяч підписів із 25 тисяч необхідних. Не вистачає ще 16 тисяч - і це не так уже й багато, враховуючи, що з моменту публікації минуло лише 6 днів. Але якщо нічого не робити - нічого й не буде. Не хочеться, щоб петиція зупинилася десь на півдорозі без належного розголосу.Тому найменше, що ви можете зробити - це підписати її та поширити в чатах,групах,пабліках, де є такі самі ветерани.Також шукаю виходи на медійні сторінки, групи чи канали. Якщо у когось є такі контакти - буду дуже дужеее вдячний за допомогу.Петицію вже обговорюють депутати з ВР у своїх інтерв’ю, і навіть ТСН зробило статтю. Ставлення до неї серйозне, і є всі шанси поступово просунути це питання, починаючи з ветеранів. Зрозуміло, що завтра пістолети всім не дозволять - ми не в Америці живемо. Але це може стати першим кроком для подальших змін у майбутньому. Якщо дивитися ширше, то інтерес тут не лише ветеранів.https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9702
«Між аргентинцем, який відвоював і залишився тут жити, і якимось восьмикратним тисабігом я б точно обрав аргентинця. Іноземців треба намагатись залишати в Україні назавжди, бо у нас демографічна криза»
«Бляха-муха, я реально втомився: одночасно жити в одному світі — і за ті ж самі 10 хвилин бачити повністю заповнені спортзали якимись "качками", які, очевидно, якимось чином заброньовані, але, очевидно, зараз не на роботі. І одночасно дивитися відео про те, як у нас черговий скандал через те, що ТЦК перевищили свої повноваження", — керівник антикорупційної ради при Міноборони Юрій Гудименко.Іноземців треба залишати назавжди, бо демографічна криза. Спортсменів-українців треба утилізувати на фронті бо... ну біс знає, а хулі вони?При чому мігранти-робітники, які спокійно собі працюють на некритичних підприємствах, гуляють містом і ходять по магазинах антикорупційному раднику не муляють. Це інше, їх теж треба берегти, заради демографії. Це, до речі ДемСокира – "націонал-ліберали". І націонал- і ліберал- (звільнення людини від диктату держави) так і пре з усіх щілин в їх керівника 🤷🏻♂️👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
Догорняк Трампа в обмін на рештки Донбасу заігнорений українською стороною і Європою (ми тут не будемо занурюватись в оціночні судження правильно це чи ні); вимальовується кривава генеральна битва війни на схід від Словʼянську яка вірогідно затягнеться на пару років і почнеться за тиждень-два в значній мірі; заходи мобілізації фактично будуть жорсткішати.Так скаладається на сьогоднішній день з того що є.Чому генеральне? Тому що імхо рф розуміє що в цьому раунді Україну не зʼїсть, не дивлячись на 5й рік потуг не завойований жодний обласний центр; і вони розуміють у що влізли і навіщо їм не дають витягнути звідси лапу. В той же час «освобожденіє» ЛДНР повне це те що вони могли б більш сміливо декларувати як перемогу і досягнення цілей СВО(вони ж не чіткі були як і не чіткі цілі Трампа в Ірані наприклад, щоб можна було в це по ітогу впихнути будь-що) бо воювали вони не просто з Україною мовляв а з натой-он в парк Побєди сходіть гляньте на Абрамси Леопарди. Та і опитування говорять що населення там прогріте до договняку, та і сухопутний коридор в Крим є вже. Головне щоб в НАТО не казали що ми хочемо Україну там бачити в осяжній перспективі-ми то знаємо як і кремлядь що це для України як морквинка перед віслюком, але для населення РФ безпековий фактор був історично основним маніпулятивним елементом для єднання навколо царя.Чому за тиждень-два? Це розквіт «зеленьонки» яка дає, наступаючим в першу чергу, буст до маскування особливо в умовах війни дронів і вони це зможуть робити більш успішно ніж в холодну пору року. Зараз як і кожного року на початку весни телемарафонять що «все, росіянськийнаступ пішов габелою і тд», і кожний раз про це забувається до травня а потім знов дістають цей шаблон. Можете подивитись графіки за минулі роки звернувши увагу на місяці. Літо завжди був час війни(по нормальному).Чому на схід від Словʼянську? Ну там по суті нічого більше не залилишилось крім Словʼянсько-Краматорської агломерації, вони вже доволі близько наблизились до основної артерії логістичної(а логістика це база) Ізюм-Словʼянськ-Краматорськ-Константинівка, щоб кошмарти її ФПВдронами. І зробили це в лісозахищеній зоні на схід яка є непоганим плацдармом для подальшого просування. Ну і логічно що оборона СОУ основна буде по цій дузі. А вони будуть далі намагатися інфільтруватись вже в умовах «зелєнок».Якщо б у них дійсно були б апетити реалістичні на більше ніж згадані вище адмінкордони ЛДНР то вони логічно сконцентрувалися б на інших театрах фронту. А так основним є Донбасс. Вони ж не наступали толком на Донбасі до другої половини квітня 2022го-тому що у них були глобальніщі апетити. Те що вони хочуть-мріють то другорядне; ми теж багато чого хочемо. Але судячи з усього вони розуміють що при існуючих розкладах не вийде, Європа дала ще на рік 90+60 млрд долл на війну-а це 150млрд на рік-це доволі немало таки.Чому на пару років?Ну це в сучасних умовах дронів все займе довгий час і багато жертв особливо наступаючих. СОУ судячи з всього більше наситила кілзону дронами ще, і навіть в цілому покращила укріплення за цей час. Ну відносно все звісно, завжди можна краще-зрозуміло. Хоч і призупинка Оттавської конвенції не так сильно матеріально реалізована нажаль. Захоплення Покровську зайняло десь більше півтора року, і з роками кожна битва за якийсь більш крупний центр агломерації затягується все довше.По мобілізації. Ну ви бачили мабуть сьогоднішній відос де ТЦК вже запакували когось на території якогось домоволодіння. Це є новий виток. Принцип недоторканості житла і законності в східній Європі так би мовити🤟 Всі розуміють що їх діяльність юридично поза законом. Це факт. Де-юре це бандитизм, де факто під кришуванням Гаранта Конституції🤟. І узаконювати їх діяльність це просто політично не вигідно Зеленському, тому що це треба ж прийняти закон, «Слуга народу» голосує, Президент Зеленський підписує таке, це політична відповідальність мовляв. Нахіба вона йому?🤷♂️ Легше дати їм зелене світло і казати «ухти, як так, завтра реформуємо, а когось з ТЦК відправимо на фронт (кожного року)».Коротше ліміт тексту, всім дякую🙏