Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біла Варта
Додано 06 гру 2025

Біла Варта

@bila_varta
Кількість підписників: 6 285
Фото: 6,370
Відео: 878
Посилання: 2,720
Опис:
Канал позасистемної націоналістичної організації "Біла Варта" @bila_varta_chat - для обговорення Ютуб: https://www.youtube.com/@bila_varta Прямий зв'язок: @white_guard_contact Пошта: [email protected] Резерв: https://t.me/whiteguardua_polit
Джерело

Біла Варта | Ліберальний режим руками своїх вірних псів, здатних лише пакувати вдес...

Логотип телеграм спільноти - Біла Варта Біла Варта @bila_varta
2 070 Охват/переглядів 2026-05-18 16:16 Повідомлення №8688
Ліберальний режим руками своїх вірних псів, здатних лише пакувати вдесятьох одного або в десятки разів переважаючою силою беззбройних підлітків, вкотре жорстоко придушив мирну акцію протесту, спрямовану на відстоювання традиційних цінностей та контр-акцію супроти дегенеративних та руйнівних представників ультралівих ідеологій.Цього разу жертвами вкотре стали кровні брати з @Hetmanate2 які вийшли на контр-акцію в Одесі!А що буде далі? А далі обісцяна вздовж і впоперек (у більшості своїй) ручна структура "нац-мусаріція" буде й надалі жорстко блокувати любу діяльність абсолютно любих правих сил, яка загрожуватиме лівому, антинаціональному, водночас антиукраїнському курсу лівацько-корумпованого сучасного (НЕ) українського режиму.А ще у взаємодії зі своїми побратимами в балаклавах, які ставляться до білих українців наче до скота, будуть і далі впевнено та ефективно пиляти непоганий кеш на мобілізації, що прямо підриває як процеси самої мобілізації, так і у взаємопоєднанні з іншими ключовими й критичними проблемними моментами – й усю обороноздатність держави.А ще допомагаючи відправляти білих чоловіків в мясні й неефективні бригади "звільнятимуть" робочі місця, українських жінок та українську землю для "вельмишанованих", вічних гостей, колір шкіри яких схожий на лайно.А паралельно, окремі персонажі, які називають себе правими, будуть і надалі наче цього не помічати, а уявляти, що сучасна Україна — це Третій Рейх без п’яти хвилин, а все те, що відбувається, — це незначні побочки, які виправлятимуться по ходу цих п’яти хвилин, як і не помічатимуть того, що їхня Nація стає на капітулятивний шлях за рахунок запуску абсолютно незворотних процесів, і не називатимуть людей, відповідальних за це, поки ліва, під*рська система й надалі жорстоко прибиватиме та пакуватиме наших побратимів на вулицях наших українських міст! A.C.A.B