Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - #Фронт | Біла Демократія
Додано 14 лип 2024

#Фронт | Біла Демократія

@bila_demokratiya
Кількість підписників: 401
Фото: 2,070
Відео: 317
Посилання: 2,460
Опис:
Щотижневий аналіз подій на фронті від "Білої Демократії" Цікавтесь фронтом, інакше не помітите, як вороги штурмуватимуть уже ваше місто!
Джерело

#Фронт | Біла Демократія | ️Донецький н-к: помітно, що ворог збавив темп наступу, порівняно із ми...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Біла Демократія #Фронт | Біла Демократія @bila_demokratiya
251 Охват/переглядів 2024-10-14 06:00 Повідомлення №4602
⚡️Донецький н-к: помітно, що ворог збавив темп наступу, порівняно із минулими тижнями. Проте, просування він все одно має:- у сторону Покровська між Гродівкою та т.о. Новогродівкою;- на захід від т.о. Українська, у Цукуриному;- на північний схід від Гірника, захопивши Желанне Перше;- на півночі Красногорівки, повністю захопивши місто;- на схід від Курахового, використовуючи колонію як плацдарм для ривка до водосховищаКоротше, ситуація важка, але бувало й значно гірше. Дуже сподіваюсь, що це фактор того, що ворог видихається й резерви таки закінчуються. Адже наступати активно практично рік - це дико.⚡️Вугледарський н-к: ворог відкинув нас від т.о. Вугледара. Залишається сподіватись, що ворог буде зупинений не на околицях Курахового, інакше буде бідаТакож ворог просунувся до Золотої Ниви. Думаю, що будуть спроби рухатись вздовж річки Кашлагач до Великої Новосілки, але навряд чи це стане пріоритетною ціллю для орків⚡️Запорізький н-к: ворог просунувся у районі Роботиного. Лише завдяки певній сірій зоні на півночі села можна ще не додавати "т.о.". Сумно бачити, як земля, де стільки пролито крові та знищено техніки у ході наступу 2023 року знову переходить у червонеНа інших ділянках без змінПо самій карті: так як було перейменовано певні міста, то й на мапі це відображено. Проте Південне та Південноукраїнськ - це якась нісенітниця. Жителі цих міст, ви задоволені цим перейменуванням?Біла Демократія🇺🇦