Джерело
#Фронт | Біла Демократія | 2/2)⚡️Лиманський н-к: орки форсували Жеребець та захопили Іванівку. Це...
220 Охват/переглядів
2025-01-13 07:03
Повідомлення №4637
(2/2)⚡️Лиманський н-к: орки форсували Жеребець та захопили Іванівку. Це дуже погано для нас, адже виникає загроза для всіх сил за Жеребцем південніше. Та й до Лиману звідти не так далеко⚡️Краматорський н-к: ворог активізувався біля траси М-03 та зайшов в Оріхово-ВасилівкуУ Торецькій громаді ворог тисне у міських кварталах самого Торецька. Імовірно, що москалі зараз зосереджуються на повній окупації міста, аби вивільнити сили⚡️Покровський н-к: орки активізувались на північ від т.о. Очеретиного. На тижні їх колона доїхала до траси Покровськ-Бахмут, проте швидко поїхала назад, адже по ним почалось ураження нашими силамиУ районі Покровська є просування також. Видно, що ворог намагається вийти до траси на Дніпро, аби відрізати місто від логістики. До того ж, до Дніпропетровщини вже близько 7 кілометрів, тому раджу усім жителям прикордонних громад Синельниківського району Дніпропетровської області думати про евакуацію, поки це можливо у більш-менш безпечних умовахЄ також просування ворога північніше Курахівського водосховища⚡️Курахівський н-к: тепер уже точно - росіяни окупували Курахове, оборона якого тривала 87 днів. Далі ж, імовірно, орки захочуть закрити потенційне оточення на захід від міста, проте сумніваюсь, що вийде, адже зараз основні підрозділи перекидаються під Покровськ. Зараз це місто стане основною метою російських атак на всьому заході ДонеччиниУ районі Великої Новосілки також є просування, є імовірність боїв за селище, проте даний напрямок не є настільки важливим для орків, так як у степах ними вже взято основні важливі точки у тому районі. Найближча така під нашим контролем - Гуляйполе⚡️Запорізький н-к: на цьому напрямку помітний спад активності ворога. Імовірно, що підрозділи звідси також перекидаються на ПокровськНа інших ділянках без змінБіла Демократія🇺🇦