Джерело
#Фронт | Біла Демократія | 2/2)⚡️Покровський н-к: ворог просунувся в районі Єлизаветівки, намагаю...
225 Охват/переглядів
2025-01-27 12:19
Повідомлення №4641
(2/2)⚡️Покровський н-к: ворог просунувся в районі Єлизаветівки, намагаючись підійти до траси Покровськ-Бахмут, яка нами вже давно не використовуєтьсяУ районі Покровська тривають бої на околицях. Ворога відкинули з Удачного, проте ворог просунувся східніше та південніше цього села. Видно, що тут москалі намагаються фізично перерізати трасу на Дніпро, йдучи на оточення Покровська та МирноградаПівденніше ворог лізе до адмінмежі Донеччини. Проте є й гарні новини звідси - орків вибили з околиць Андріївки та частково з Шевченка(поблизу Курахового)⚡️Курахівський н-к: розпочались бої за Дачне. Так як населений пункт вклинюється у ворожі порядки, то тримати оборону тут доводиться на три сторони. Чи необхідно стояти саме там - питання гарне, проте я не компетентний давати поради щодо цьогоПівденніше, ворог форсував річку Сухі Яли у районі між т.о. Зеленівкою та т.о. ЯнтарнимІ останнє звідси - Велика Новосілки. Це селище, яке стояло два роки, пало. Ворог окупував його та одразу почав це святкувати, махаючи всюди своїми трикольоровими ганчірками та запускаючи салюти. Проте, у цей раз ми відійшли краще, ніж очікувалось, тому влаштували москалям "теплий прийом" - здійснюються чисельні ураження ворога в межах селища. Так що орки потрапили в ту саму ситуацію, в якій були ми в Бахмуті у свій час.На інших ділянках без змінДо речі, тут назначили нового командуючого ОСУВ "Хортиця" - генерал-майора Драпатого. І тепер реально є надія на те, що він зможе нормально організувати роботу, по суті, всієї оборони Харківської, Луганської та Донецької областей. Побажаємо удачі йомуБіла Демократія🇺🇦