Джерело
#Фронт | Біла Демократія | 2/2)⚡️Донецький н-к: ворог просунувся східніше Гродівки, у напрямку Ми...
243 Охват/переглядів
2024-09-30 06:02
Повідомлення №4597
(2/2)⚡️Донецький н-к: ворог просунувся східніше Гродівки, у напрямку Мирнограда та Покровська. Проте, основний наступ продовжується на південь - остаточно окуповано Новогродівку та Українськ. Зараз триває обхід Селидового, адже з ходу взяти це місто ворогу не вдалось. Також триває підготовка до штурму ГірникаНаші сили відкинуто з району північніше Красногорівки⚡️Вугледарський н-к: дуже важка ситуація - зі сходу ворог підійшов впритул до міста та намагається закріпитись безпосередньо в кварталах міста, паралельно обстрілюючи Вугледар з усього, що в нього лише єІз заходу русня таки форсувала Кашлагач та підійшла до Вугледара зі свого флангу. Таким чином, місто нині в облозі, а єдина дорога туди під вогневим контролем. Тепер питання - який сенс утримувати цей рубіж, втрачаючи особовий склад 72 ОМБр? Тут або контратака, аби знову відкинути ворога за річку, або виводити наші війська. Але в цих двох варіантах є свої "але": "чи є резерви, якими контратакувати?" та "чи є рубежі, на які можна відійти з Вугледара?"Трохи західніше, ворог повністю витіснив наші сили з СтаромайорськогоБіла Демократія🇺🇦