Джерело
Berezhanskiy .info | Запрошую на одноденний Семінар з кінезіології та тілесно-орієнтованих ...
94 Охват/переглядів
2026-06-18 04:33
Повідомлення №212
Запрошую на одноденний Семінар з кінезіології та тілесно-орієнтованих практик 4 липня, субота (Київ, в групі 4-5 учасників, локація - Голосіївський район, в мене вдома... нагадую, я зараз на службі в Національній Гвардії в якості військового психолога... тож не маю багато часу та сил на масштабні навчальні події). Отже, 4 липня, субота з 10:00 до 18:00. Вартість 4500 грн (Ви отримаєте методичний посібник, відео з семінару, відео з додатковою інформацією з інших семінарів - там реально багато інформації, плюс будуть й інші корисні активності... до речі, оплата після семінару. якщо Вам "не зайде" - грошей не візьму... такого ще не було, але в цьому буремному світі для всього є місце). Це навчання для тих, хто працює з людьми (або вже навчився, але все ще не може стартувати практику) й щодня стикається з тривогою, перевтомою, «розсипаними» станами клієнтів, коли розмова вже не дає швидкого ефекту.На Семінарі ви побачите й відпрацюєте тілесні інструменти, які можна одразу інтегрувати у свою практику. Проходження семінару дає доступ/можливість навчатися у мене в базовій програмі, яка складається з 5ти дводенних семінарів. Її освоєння дає інструменти для роботи з людьми в якості енергетичного кінезіолога (тілесно-орієнтованого терапевта). Літом планую стартувати дві навчальні групи. На одну з них, яка стартує 11-12 липня ще є одне місце. Для запису та уточнень інформації пишіть мені в особисті:@a_berezhanskiy