Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Кількість підписників

2 712
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -21

👁️ Середній перегляд на повідомлення

315
Середній/День:: 321
Середній/Тиждень:: 316
ERR: 11.62%

📊 Кількість повідомлень на день

4.8
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 4.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

​​Принц Гаррі, тобто член британської королевської родини, син принцеси Діани та онук королеви Єлизавети ІІ принц Генрі Маунтбеттен-Вінздор герцог Сассекський виступив на Київському безпековому форумі у Києві. "Це війна за цінності, за суверенітет, за те чи будуть відстояні принципи, на яких грунтується наша демократія... Україна перебуває на передньому краї сучасної війни, розробляючи найбільш передові дрони у світі, адаптуючись і формуючи гнучкі Збройні сили" - заявив принц Гаррі. Також британський принц різко засудив російську агресію і закликав Путіна припинити війну. Це - дуже сильна заява, яку точно почують західні політики. Принц Гаррі підкреслив, що прибув до Києва не як політик. Але його виступ викликав бурю як у Москві так і у Вашингтоні. Московські пропагандисти хором заволали ніби принц Гаррі "лоббіює поставки зброї до України" (ніби їх ще треба лоббіювати). А Трамп раптом оголосив ніби британський принц з династії Віндздорів виступав не від імені Британії. Не будемо уточнювати від чиєго імені виступає сам Трамп. Принц Гаррі гарно поспілкувався з колишнім прем'єром Арсенієм Яценюком. Від цього вже пригорає у ЗЕботви. Бо як це так? Не з Будановим? Не з Єрмаком? Не з найвпливовішим?
🫡 Так, в цей раз ми знову передали детектори дронів „Аспірин 2.0“. Так, в цей раз ми (вкотре) передали планшети, ноутбуки, БФП, монітори. Так, в цей раз ми вчергове передали „Старлінки“.Але ось головне, чим ми порадували 15 бригад ЗСУ цього разу:🛞 140 „болотних“ шин; 🔌 130 генераторів;🛠 3 мобільних шиномонтажних комплекси із системою RunFlat;⚡️ 3 контейнерних акумуляторних станції.Кожного разу, коли „Справа громад“ передає до ЗСУ власні контейнерні вироби — це не тільки наша заслуга, це спільна праця всіх, хто довіряє нам свої гроші, хто обирає підтримувати ЗСУ разом із нами. Разом із вами, нашими донаторами, ми передали до ЗСУ вже понад 320 прально-душових комплексів, понад 100 пересувних авторемонтних майстерень, 20 рухомих командно-штабних пунктів, понад 40 шиномонтажних комплексів, більше 30 ремонтних контейнерних майстерень, майже 30 машин управління… Це вже не кажучи про штучні і інколи унікальні мобільні пункти відпочинку, стоматологічний кабінет та барбершоп.🤝 Все це ми робимо разом із вами, і дякуємо вам за небайдужість, і сподіваємось, що і надалі ми будемо допомагати українській армії разом.📸 ФОТОЗВІТДОПОМОГА ЗСУ:ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 5169330539480845 (Антоніна Бузіло)Для ІНШИХ банків:5375411218951692 (Антоніна Бузіло)Інші реквізити 💳🌐 Сайт | 🤝 Донат-платформа сувенірівFACEBOOK | X | YOUTUBE
💙💛 Ти — скарб!🤝 Ти — скарб, бо ти підтримуєш ЗСУ, не зважаючи ні на що. Як би важко не було, скільки б не коштував бензин на заправці, яка б не була вартість борщової корзини — ти підтримуєш ЗСУ, бо ти знаєш, що найважливіше.😎 ВГО „Солідарна молодь“ — молодша частина „Європейської солідарності“ — зробила подарунковий бокс POROSHENKO PACK зі „скарбами“:🔹 Кльовий худі із портретом ПП в стилі Енді Уорхола;🔹 Стильні наклейки;🔹 Модний смарт-термос;🔹 Молодіжний пауербанк на 10 000 міліампер-годин;🔹 Записник в тому ж дусі.✍️ Ну а „Справа громад“ попросила Петра Порошенка спеціально для наших донаторів власноруч написати нагадування, що кожен із вас — скарб. Таким чином зробивши цей POROSHENKO PACK абсолютно унікальним.🇺🇦 Цей POROSHENKO PACK PLUS SUPER PRO (назвемо його так) ми розігруємо в нашій традиційній благодійній лотереї!🏆 Переможцем лотереї і власником POROSHENKO PACK PLUS SUPER PRO може стати будь хто з вас!Для цього достатньо придбати квиток лотереї (або декілька, щоб підвищити шанси на виграш) — і дивіться розіграш у прямому ефірі на YouTube-каналі «Справи громад» у понеділок, 6 квітня, о 14 годині.🫡 Всі кошти, зібрані під час лотереї, „Справа громад“, звичайно, скерує на допомогу ЗСУ.🎟 Квитки тут:https://shop.spgr.org.ua/blahodiinyi-rozihrash-42/
Сьогодні передаємо ЗСУ техніки на 20 мільйонів. Було б вдвічі більше — 40 мільйонів. Якби нам не намагалися завадити незаконними санкціями. Але працюємо з тим, що є.Перше і найкрутіше, що стоїть тут, — це шиномонтажки, які здатні перевзути навіть бронетехніку. Хто був у полі і намагався розбортувати колесо важкої техніки, знає, що це майже неможливо. А ганяти бойову машину за 40—50 кілометрів, щоб змінити колесо, коли хлопці ще й скидаються з власних грошей на пальне, — це просто несправедливо. Саме тому шиномонтажки їдуть просто на позиції — в 59 ОШБр, 56 ОМПБр, 27 ОАБр. 59-та — це окрема історія. Там служить мій племінник, а нещодавно один з їхніх батальйонів завалив російський Ка-52. Штурмовики, які доводять щодня, що вони варті кожної одиниці техніки, яку отримують. Акумуляторні комплекси отримує 107 авіакрило, щоб наші F-16 вилітали повністю зарядженими. Сьогодні це найефективніший інструмент захисту нашого неба. Корпусам — більше сотні генераторів і шин, які я ще з 2022 року називаю «скарбом». Скарбом вони бути не перестали. Всього 15 бригад, полків та окремих батальйонів. Все — за їхніми запитами: 🔹 3 мобільні шиномонтажки 🔹 3 величезні зарядні станції 🔹 130 генераторів 🔹 140 шин для пікапів 🔹 6 Starlink 🔹 5 детекторів дронів 🔹 10 ноутбуків 🔹 10 планшетів 🔹 3 монітори 🔹 4 принтери Ну і окремо — паски від «Рошен». Щоб їх купити, треба було з 7 ранку стояти в черзі. Чи може Порошенко скористатися службовим становищем і взяти поза чергою? Ні. Я стою в черзі, як усі. Але для військовослужбовців ЗСУ черги немає. Дякую бійцям! Працюємо далі.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Підняла малого і відправила до школи. Хай у коридорі, але все таки спав уночі. А рутина має бути, уроки - частина нормального дитинства. Тримаємося за форму, якщо не за зміст.У школі його зустріне вчителька, яка скоріше за все не спала взагалі. І буде зосереджено працювати, може тільки повільніше вимовлятиме слова. У малої те саме, за годину на неї чекатимуть викладачі у своїх аудиторіях, і ще й задачі розв'язуватимуть. І старша донька увімкне свій зум і привітає чергову групу дітей, і навіть розговорить їх і насмішить. У мене буде невелике інтерв'ю, потім попишу, потім поїду на будову, де знову ж таки дядьки виконуватимуть свою роботу (з поправкою на Великодній тиждень). Це і є незламність: через силу, буквально тягнучи себе за волосся, продовжувати звичне життя. Хоча мене досі нудить і від страху, і від ударної хвилі, це фізично відчувалося як удар у груди. У кожній квартирі будинку зараз своя незламність. Он сусідка нагорі щось кричить з матюками - це теж воно. А не порожнє калатало слів, яке торохтить в устах нашого очільника без жодного змісту. За що не беруться, все у них "майонез незламності" виходить.
​​Маю нескромне питання щодо обіцянки Зеленського до кінця квітня відремонтувати нафтопровід "Дружба". Тобто - за пару тижнів. Я правильно розумію? Качати російську нафту було погано для Угорщини на чолі із клятим Орбаном? А для Угорщини на чолі з проєвропейським Мадяром качати російську нафту - норм і респект? Тобто Роснафта і бюджет Росії виграють від програшу Орбана, бо нафта потече до Угорщини, бюджет РФ отримає бабло на ракети і Шахеди для війни, і все це за сприяння України, відповідно до обіцянок Зеленського? Нагадайте будь ласка, хто оце казав: "Скажу чесно, я б його ("Дружбу" - Д. В.) не відновлював. Це моя позиція. Я її сказав керівникам Європи і сказав тим, хто дзвонив до мене з цим питанням, а також до керівництва Європейського Союзу, тому що це російська нафта... Є ще деякі принципи, які не мають ціни. Зокрема, росіяни вбивають українців, а "ми повинні дати нафту"". Ці слова вирвані з контексту, чи просто не актуальні? Тобто питання не в тому щоби перекрити експорт російської нафти, а в тому аби продавати російську нафту правильним хлопцям?
Жіночки під церквою роблять селфі.- А що це у нас такі лиця круглі у телефоні?- От що ти начинаєш? З якими встали, з такими й приїхали.Я не стрималася, зареготала вголос, і жіночки почали мене сторонитися як якоїсь притрушеної. Але! Чим мені подобаються наші прикиївські церкви на Великдень - тут приймають усіх, кожному знайдеться місце. І макарунам, рожевим зефіринам та фереро рошенкам у золотих обгортках. І простеньким паскам, помащеним жовтком. І заквітчаним вінкам, яких вносять попід руки і які лише віддалено нагадують кошики, і кульочкам з АТБ.Тут і штани, і спідниці, і підбори, і кеди, тут у хустках і без хусток, у капелюшках і взагалі лисі - без різниці. Я, наприклад, пошкодувала, що відійшла мода на очіпки. Можливо, на той рік щось таке собі пошию. Люд хвилюється, топчеться, ловить за штани своїх і чужих дітей, пильнує кошики, щоб бува хтось не вступив, підпалює свічки одне від одної, хоч то і не бажано робити. Все це просякнуте старою магією, що накладається на голос священика.Дух і зміст цього дня неможливо описати словами, як неможливо спекти паску за рецептом. Що не скасовує кругообіг рецептів, бо це теж частина традиції.Просто коли ти лишаєшся із тістом удвох, вам не потрібні рецепти. Руки і так знають пропорції, бо що там знати - міси і підсипай, доки воно не стане ловким. Доки не розкриє обійми назустріч і не затанцює разом із тобою, а не проти тебе. А якщо з якоїсь причини не підходить і ти не можеш підняти його силою думки - ну то скажи дітям, хай стрибають на кухні з руками догори. Чи вже танцюй сама на крайній випадок. Хай великодній хліб, який піднімається у печі, підважить тягар на наших плечах і підіпре собою небо. Для однієї паски це непомірне завдання, а для мільйонів - цілком посильне.
А на недолуге "не можна ж було по-іншому з мобілізацією", є тільки одна відповідь - ще й як було можна.З добровольної служби в армії треба було робити історію успіху - після провалу путінського боіцкрігу показати суспільству бійця, який після 2 або 3 років терміну мобілізації повертається додому в пошані і честі.Тоді і йому на зміну було більше охочих, а ухилянтів в таких умовах було б кратно менше, бо не лякались би "квитка в один кінець", та і покарання можна було б вводити суворіші - при прозорих правилах для всіх.І для відслуживших можна було б організувати короткий (дворічний наприклад) контракт з достойною винагородою- замість мільярдів на "кешбеки", різні "тисячі" куди попало, "Форуми миру" і серіали про гівно.Повірте, при такому ставленні бажаючих було б в рази більше ніж СЗЧ.Просто тоді не можна було б мріяти про вибори, брехати хомячкам про "резерви не нужни", "конєц войни в 2022, в 2023, 2024, 2025", "запах перемоги" імені Єрмака, та пиляти "двушки Міндіча" під шумок.Так що тепер традиційно маємо потужну боротьбу з наслідками пройобів.(на фоні щоденних нападів на військових ТЦК), замість усунення причин кривих принципів організації оборони держави.Повільно здихає совок, повільно - але це теж наслідок епохі "простих рєшєній", дехто необучаємий інакше просто не вміє.____Хто бажає посперечатись - то сперечатись будете з людиною, яка за 4 роки бачила свою дитину уривками максимум місяці 3 у відпустках.
​​Зелені народили нову "сенсацію" про Петра Порошенка. Мовляв, Порошенко вивів в економіку Угорщини 15 млн грн. Як можна?! Це ж Орбан! Він же тої, кореш Путіна! Він же (старшно подумати) Бубочко наше не любить! Правда?! А тепер невеличке доповнення до ЗЕнсації. Так, то правда, Петро Порошенко придбав угорські облігації на 15 мільйонів грн. Проте отримав він з них з відсотками 52,5 мільйонів грн! А де поділися ці гроші? Я не знаю відповіді на це питання, натомість я знаю що від 2022 р. Порошенко на допомогу ЗСУ витратив 7,5 мільярдів грн (!!) тобто у 143 рази більше ніж отримав як дохід від купівлі угорських облігацій. Цілковито можливо що й гроші від угорських акцій пішли туди ж, на дрони, старлінки, квадроцикли, мобільні шиномонтажі та на все інше, що Фонд Петра Порошенка передає українському війську. Ну, це ж Порошенко! Він примусив Орбана фінансувати ЗСУ! Зеленського вистачило лише пролюбити золото Ощадбанку. А можна ще згадати що у часи Порошенка Україна не мала постійних проблем з Угорщиною - із тим самим Орбаном. Бо домовлятися уміти треба. Україна ще й з Трампом тоді проблем не мала, за Порошенка Трамп допомагав Україні. Але домовлятися на вигідних умовах - це для зелених надто складно. Зелені вміють тільки ЗЕнсації клепати.
🎲 Володимир ЗАВГОРОДНІЙ:Останні тижні якісь не оптимістичні. З одного боку, світло є і вода. З іншого боку, якось все безрадісно.З одного боку, ми в "Справі громад" ставимо антирекорди зі зборів. З іншого боку, лотерея якось мляво йде. Таке відчуття, що ви всі припинили допомагати ЗСУ та почали допомагати країнам Перської затоки. І якщо це так, то ви це припините. Там шейхи, вони багаті, там якщо одного шейха розкуркулити, можна всім вчителям зробити зарплату 4000 доларів. Всім українським та всім арабським вчителям. Загалом я вірю, що вони впораються і без нас.А ми без нас не впораємось. Тому нагадую вам, що у нас продовжується лотерея, в якій ми розігруємо скульптуру Fill Feaouill. Він дуже засмутиться, якщо ми зовсім мало квитків реалізуємо. Художники дуже вразливі. Це може похитнути його впевненість у собі. Він може припинити робити скульптури, тільки мультики малюватиме. Що тоді робитимуть археологи майбутнього. Вони не зможуть викопати мультики з-під землі. Це неможливо технічно. Цілий пласт стародавньої історії буде втрачено навіки. Потім у майбутньому.Загалом, я нагадую, що продовжується лотерея, і ми розігруємо скульптуру Філа, яка зроблена з артилерійської гільзи, у висоту має 44 сантиметри, діаметром близько 12, вага солідна, художня сила близько 420 ньютонів. Скульптура зображує перемогу добра над злом в алегоричній, але доступній формі.Беріть участь у нашій лотереї, нам все ще потрібно купувати причепи, ставити на них контейнери, перетворювати цю конструкцію на мобільні душові та ще більш мобільні ремонтні майстерні, тому що я сьогодні дивився в телеграм-канали, більше 20 особливо конструктивних переговорних ракет було, кінця-краю цій хрєні поки не видно, а значить треба допомагати ЗСУ. У будь-якій незрозумілій ситуації треба допомагати ЗСУ.🎟 Квитки тут:https://shop.spgr.org.ua/blahodiinyi-rozihrash-41/