Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Кількість підписників

2 712
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -21

👁️ Середній перегляд на повідомлення

315
Середній/День:: 321
Середній/Тиждень:: 316
ERR: 11.62%

📊 Кількість повідомлень на день

4.8
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 4.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

росію слід змусити погодитися на припинення вогню, щоб закінчити війну в Україні. Нам не слід обговорювати будь-які російські угоди та будь-які російські версії врегулювання війни. Необхідно говорити про одну просту річ — всеосяжне припинення вогню. Про це розповів в інтерв’ю британському BBC. Сьогодні росія використала 729 дронів та ракет проти житлових районів та об’єктів критичної інфраструктури, зокрема, водопостачання та електропостачання. Це був прямий удар проти мирного населення. Це військовий злочин. Україна навчилася боротися з ударними дронами, але боротьба з балістичними ракетами стає дедалі важчою, оскільки нам потрібне посилення протиповітряної оборони. Це проблема не лише України, а й усього цивілізованого світу. Не маю сумнівів, що і президент Дональд Трамп, і Марко Рубіо, І Джей Ді Венс, і всі європейські лідери усвідомлюють, що путін розуміє лише мову сили. Якщо ми навчимося говорити цією мовою, то матимемо результати. Якщо Трамп готовий говорити про припинення вогню в Ормузькій протоці на близькому Сході, потрібно говорити і про припинення вогню в Україні. Ми повинні зупинити війну, запровадивши негайне припинення вогню. Це єдиний шлях.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Цьогорічний Книжковий Арсенал став знаковою культурною подією в умовах воєнного часу.Знадобилися роки дискусій, зміна кураторських команд, щоб нарешті ми побачили те, про шо могли тільки мріяти у далекому 19му році, коли Ветеранський намет на території Арсеналу встановлювали зі скандалом і під охороною добровольців. Сьогодні Збройні сили отримали належне місце у приміщеннях Арсеналу, у кожній залі були великі та гарно оформлені стенди бригад. А також у самій програмі КА, яка була сформована з максимальною повагою до ветеранської літератури та військової тематики. Я бачила, що люди знову скаржилися на черги - щороку одне і те саме, так ніби пропускна спроможність єдиного туалету і воріт від цього збільшиться.Я традиційно не дійшла до кави, але встигла кілька разів пробігти анфіладою Арсеналу, і щоразу серце завмирало від вдячності. Цього року, як на мене, все було правильно.Фото у мене небагато, "авторка у нас працює фото зоною" (С). Але я для вас зробила фото стенду "Білки". Ми починали дружити з видавництвом з того самого 19го року, коли у їхньому активі було всього кілька книжок. Мені здається, "Доця" була другою чи третьою книгою у портфелі "Білки". А тепер подивіться, яка у нас величезна розкладка, і більша частина цих книг написані або військовими, або про військових. Нічого такий шлях для "літератури на любителя", як нас називали сім років тому.
​​Получилося смішно. Депутат Гончаренко (як би ви до нього не ставилися) жорстко потролив Зеленського. Зразу ж після обстрілу Києва депутат Гончаренко написав пост, що "війну треба закінчувати. Мир а не ракети". Від його посту у ЗЕботви (і не тільки) сталася істерика. Гончаренка звинуватили у поразництві і практично у підспівуванні Москві. Пристрасті і агресія кипіли такі, ніби не Зеленський закликав колись просто перестати стріляти і зійтися посередині. І тут з'ясувалося, що Гончаренко просто... процитував Зеленського. Бо саме найвпливовіший президент раніше заявляв "мир а не ракети!" ЗЕботві тепер треба бути дуже обережними, бо Зеленський багато чого наговорив такого, за що нинішні прибічники Володимира Зеленського на шамаття порвали б попереднього Володимира Зеленського. Віщую заяви, мовляв, то все було до вторгнення, а тепер Зеленський все усвідомив і перекувався. Але ні, так не вийде. Не вийде тому, що за таким принципом діяти не бажають самі прихильники ЗЕ. Бо Петру Порошенко вони пригадують геть чисто все, від перших кроків у бізнесі, до брехні запущеної зрадниками Деркачем та Дубінським (екс-депутатом Слуги народу). Тому так. Щоразу як ЗЕботва критикуватиме опозицію за якісь заяви, хай перевіряють, чи не цитує опозиція найвпливовішого. До речі, мав би я більше часу - склав би цитатник. Там є де розгулятися.
​​Справі громад - 7 років. Пригадую ті дні коли мене запросили на одну з перших акцій СГ. Пригадую як ми пакували продуктові набори для малозабезпечених під час пандемії КОВІД. Тоді ми в страшних снах не бачили що буде повномасштабне вторгнення. Та коли почалося повномасштабне вторгнення, "Справа громад" заходилася забезпечувати 206-й батальйон ТРО. А потім - багато інших підрозділів ЗСУ. Наразі "Справа громад" це бронежилети, каски, рації, окопні реби, детектори дронів, коптери Мавік (денні і нічні), БПЛА-літаки (різні, один комплекс надали мені особисто), генератори різної потужності, вантажівки, пікапи, мобільні шиномонтажі, мобільні майстерні. І звісно - прально-душові комплекси. Всього не перелічиш. Все це - ВАША допомога фронту. Бо "Справа громад" це насправді ваші пожертви і ваша допомога фронту - руками "Справи громад". Сім років вашої допомоги і вашого сприяння. Вітаю вас! І долучайтеся! 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)TNNrvJhVJsXZyaMXTPBJM8S4vbbG1MD4tK🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
🎉 ГО „Солідарна справа громад“ святкує день народження — нам 7 років!🫡 7 років політичного активізму, 7 років благодійності — від підтримки населення під час пандемії COVID до постійної допомоги ЗСУ під час повномасштабного вторгнення.🤝 7 років ми покладаємось на ваші пожертви, на вашу підтримку — і 7 років ви не полишаєте нас і власну країну на самоті, і ми вдячні вам за це, і хочемо святкувати разом із вами.🎲 Святкова лотерея на честь дня народження „Справи громад“!✍️ Розігруємо 7 принтів картин від нашого доброго друга, аніматора, скульптора і просто талановитої людини Fill Feouill (із автографом автора) про кожний з семи років роботи „Справи громад“.🟡 А також: серед десяти найщедріших учасників, які придбають найбільше квитків, ми розіграємо сувенірний коїн від п’ятого Президента України Петра Порошенка.ℹ️ Технічне:• Принти картин формату А4, в рамках, з автографом автора — Fill Feaouill.• Один учасник може виграти не більше однієї картини — сподіваємось на розуміння, ми хочемо, щоб добра згадка лишилась у якнайбільшої кількості наших донаторів.• Коїн розігрується серед 10 учасників лотереї, що пожертвували найбільше.• Всі кошти, зібрані під час лотереї, як завжди, будуть скеровані на допомогу ЗСУ.📹 Розіграш відбудеться 25 травня о 14:00 на Youtube-каналі Справа громад. 🎟 Квитки тут
​​Сили оборони України завдали масованого удару по Підмосков'ю. Цього разу наші дронарі що називається, відтягнулися. Насолодіться самі. - Зеленограді (Москва) завдано удару по низці підприємств, серед яких "Ангстрем" - виробник електроніки, напівпровідників та процесорів. Вибухи на місцевому технопарку "Елма". Палає об'єкт "Транснєфті". - атаковано Московський НПЗ - не врятувала вся хвалена російська ППО. - у Солнечногорську (Московська обл) прилетіло у нафтоналивну станцію "Солнєчногорская". - у селі Дурикіно (Московська обл) гучно бабахнуло на об'єкті зберігання нафтопродуктів. - у Дубні (Московська обл.) запалало МКБ "Радуга" - бюро що розробляє крилаті ракети та інше ракетне озброєння. - атаковано аеродром Шереметьєво, багатьом москвичам знову доведеться спати на підлозі або відкласти польоти. І бонусом. На авіабазі "Бельбек" у Криму - сильна пожежа. Насолоджуюся відосиками. Читаю в пілотських чатах захоплені оцінки спеціалістів. Не даремно ми працюємо, всі - інструктори по БПЛА, техніки, оператори що прокладають маршрути і вантажать в апарати, мінери що готують бойову частину, розвідники що надають інформацію, пілоти що піднімають БПЛА в небо і ведуть до цілі... Але все ж таки не втримаюся і зауважу. Скажіть, а чому все оце не прилетіло у Москву у день 9 травня? Наскільки я пам'ятаю, Зеленський своїм указом (а тролінг був годний - я писав про це ще того дня) дозволив "народу-богоносцю" проводити парад тільки в межах Красної площі, в указі навіть кутові координати були наведені. По всіх інших об'єктах бити ніхто не забороняв. Чому ж не били? А це тому, що Трамп - путінський посіпака і він мріє здати нас Москві на путінських умовах, і проводить ІПСО аби спаплюжити добру репутацію наших ракет, бо вони дешевші за американські. Тому його слухати не треба, бо ми самі справимося і взагалі Європа за нас. Кожен пропаЗЕндон вам те скаже. А ще це тому що от цей самий Трамп "продавив" аби Зеленський дозволив проведення параду на 9 травня, і Зеленський дозволив - навіть указ видав, у якому чітко вказані координат и об'єкту де було можна. А щодо інших об'єктів Трам нічого не казав, і виходить так, що Зеленський дозволив там окупантам святкувати просто так. Але "всім адекватним людям зрозуміло що то Трамп", який путінський посіпака і тому.... Кожен пропаЗЕндон вам те підтвердить. І ще. "Трамп продавив дозвіл окупантам святкувати" за обмін "1000 на 1000 полонених" який щойно почався... І от ми вдарили по Москві і Московській області. Але я упевнений, обмін не припиниться - ще не знаю офіційної причини, але пропаЗЕндони нам зараз розкажуть, але якби ми вдарили по Москві 9 травня, то обміну б не було... Ви запитаєте - а де у всьому цьому логіка? А її нема. Бо робота пропаЗЕндона - не логіку шукати. Робота зеленого пропагандона - бути захисним шаром дій влади під час входження у сіспільство, з метою уникнення небежаних наслідків. І пропаЗЕндони цю роботу виконують - всіма своїми латексними душками. Про те, що пропагандонів згодом викидають разом з наслідками, і з метою утилізації тих самиїх наслідків, пропаЗЕндони не думають, думати для них то надто складно. Всі хто думає для пропаЗЕндона, то "вороже ІПСО" і "смердить лаптями". Кожному своє. ПропаЗЕндонам - біситися, а нам - радіти. За хлопців і дівчат, які дивовижно попрацювали. І ще попрацюють.
Можливо, ви не в курсі, але у Раді створили нове міжфракційне об'єднання "Пошук Царства Божого і правди Його".Очолив об'єднання Мазурашу - хто ж іще.«Основною метою і завданням міжфракційного об’єднання народних депутатів України “Пошук Царства Божого й правди Його” (а перемога й розквіт України нам додасться) є розробка й впровадження Національної програми перемоги та розквіту України на засадах цивілізаційного вибору, який у 988 році, за правління державотворця, князя Київського Володимира Великого, здійснила Київська Русь, спадкоємцем якої є сучасна Україна, а саме: перемоги над смертю, що здійснив Ісус Христос, і народ України відзначає цю подію в День Державного Свята – Пасхи; перемоги над хворобами; перемоги над злиднями», – заявив Мазурашу.Це те, про що весь час говорю. Відсутність виборів породжує чудовиськ. Чим довше у нас буде зафіксоване болото "до завершення війни", тим більше депутатів - і президентів - попливе мозгами.Це нормальний життєвий процес: психіатрія, деменція, залежності від речовин не щадять своїх жертв. Просто з одними це стається уже на пенсії, в оточенні сім'ї або у закритих клініках, а інші це роблять, плюючи в очі своїм виборцям. Знаючи, що їм за це нічого не буде.
⚡️ Багато... ні не так. ДУЖЕ БАГАТО енергії!👀 Бачите генератори? - ми недавно вже розповідали про цей 🔷🔶 #Проєкти_важливі 🔷🔶💪 Проте головні герої цього кадру — справжні «важковаговики». Це мобільні центри живлення для великої броні: вони здатні «оживити» акумулятори танків, БТРів та іншої потужної техніки прямо в польових умовах.⚡️ Контейнерні акумуляторні станції Що всерединіУ кожній — 4 шафи із зарядними пристроями, котрі дають змогу одночасно обслуговувати велику кількість акумуляторів. Що вони можутьПідтримують різні типи свинцево-кислотних АКБ, включно із танковими акумуляторами. Що вміють⚡️ Швидка реакція на вихід з ладу АКБ без необхідності повернення техніки на стаціонарну базу⚡️ Зменшення простоїв транспорту та спецтехніки⚡️ Можливість обслуговування великої кількості батарей за короткий час⚡️ Висока мобільність і автономність.🔷🔶 #числа_красиві 🔷🔶І таких ми передали до ЗСУ 8 штук.ℹ️ На що здатна контейнерна акумуляторна станція, докладніше про її технічні характеристики, новини проєкту — читайте на нашому сайтіПродовжуємо забезпечувати ЗСУ необхідним обладнанням та технікою — завдяки ВАШІЙ підтримці, друзі!Дякуємо кожному, хто підтримує Збройні Сили України! 🤝ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 245169330539480845 (Антоніна Бузіло)Для ІНШИХ банків:5375411218951692 (Антоніна Бузіло)Або за посиланням:https://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8kРеквізити 💳🌐 Сайт | 🤝 Донат-платформа сувенірівFACEBOOK | X | YOUTUBE
​​Юлія Мендель розповіла в інтерв'ю Такеру Карлсону, що коли в Зеленського впав рейтинг (ще до вторгнення), він зібрав комунікаційників і заявив, що йому потрібна 1000 говорячих голів, які будуть говорили що в Україні все чудово і великі успіхи. Мовляв якщо так казатиме 1000 (і не одна) говорячих голів, всі будуть думати що в Україні справді все чудово. Я знаю що Юлія Мендель - потвора, яка давала інтерв'ю путінській посіпаці Карлсону. Я знаю що Мендель завдала Україні чималої шкоди. Це все правда. Як правда й те, що я вже багато років бачу цю 1000 (і не одну) говорячих голів. Я бачу говорячі голови Мосійчук-Раєвську, Лещенка, Золкіна, Петрова, Олещука тощо. До речі. Говорячими головами Зеленського нещодавно були Арестович, Дубінський і... сама ж Мендель. Я бачу людей, які покидали свої ятки на ринках аби добами в чнтернеті вихваляти Зеленського, і які сильно нервують коли я ставлю їм прості питання про їхнє ж минуле. Я бачу колишніх блогерів та блогеринь порохоботів, які стрімко позеленіли і яких особисто, або їхніх родичів чоловічої статі, вперто оминає ТЦК. Зрештою, 1000 говорячих голів я регулярно баню в своїх коментарях, бо налазять десятками знову й знову. Чи не тому команда Зеленського попри всі проблеми категорично не бажає створення уряду народної довіри з опозицією? Тому що тоді опозицію доведеться пустити в економічний блок... і нічим стане оплачувати 1000 говорячих голів? За інше не скажу. Але те що "плем'я говорячих голів" то правда, мені доводити не потрібно. Я їх бачу - щодня.
На фото - дизайн одного з будинків у Династії, який оприлюднило НАБУ.У мене чат жпт краще малює, але не в тому суть. Я не можу заспокоїтись. У людей в руках була абсолютна влада. Вони за лічені роки могли провести будь-які реформи у країні. Хоч пенсійну систему модернізувати у страхову і накопичувальну. Хоч вичистити від корупції суди і правоохоронні органи. Хоч податкову реформу, хоч перевести економіку на воєнні рейки у рамках підготовки до великої війни - якої, скоріше за все, не сталося б.Могли робити непопулярне, але стратегічно правильне. Могли забабахати шокову терапію, у них був часовий лаг для цього.Могли провернути люстрацію, викинути на мороз російську церкву і російських агентів, могли наглухо закрити наш простір від російських впливів. Могли українізувати освіту, повністю, всю, від дитячих садочків до вишів. Могли торгуватися з ЄС і протягти через парламент базове законодавство для вступу. У мене просто фантазії не вистачає описати, який квантовий стрибок могла зробити країна за кілька років, маючи унікальну єдність і важелі впливу, зосереджені в одних руках. Натомість вони побудували собі графітовий туалет, мавзолей і сауну.