Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Кількість підписників

2 712
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -21

👁️ Середній перегляд на повідомлення

315
Середній/День:: 321
Середній/Тиждень:: 316
ERR: 11.62%

📊 Кількість повідомлень на день

4.8
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 4.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

ХТО СТВОРИВ ПАРТІЮ УХИЛЯНТІВ?Прочитав колонку Казаріна "Партія ухилянтів". і от що можу сказати з цього приводу. З багатьма доводами в колонці я згоден. Казарін доволі точно визначає коло майбутніх виборців-ухилянтів. Так, це люди які категорично не хочуть ставати на захист України, ба-більше - вони в агресивній формі шукають собі виправдання і намагаються саме себе виставити носіми правильних цінностей. У першу чергу - шляхом знецінення та приниження "нафронтників", як вони лагідно називають нас. Так, ухилянти готові голосувати за будь-якого політика який подарує їм індульгенцію. І так, таких людей багато і це електорат, на якому обов'язково будуть грати політики. А от де Казарін лукавить і бреше. Казарін називає трьох осіб які мовляв уже заграють з ухилянтами - це Арестович, Гнап та Гончаренко. Фокус у тому, що лише двох з трьох можна назвати політиками і лише один з них реально міг на хід мобілізації вплинути - це Арестович який тривалий час був радником Єрмака. При цьому Казарін не називає політичну силу яка реально створила "партію ухилянтів" і яка має шанси найбільше скористатися її голосами. Казарін пише: "бусифікація стала реакцією на неготовність людей реагувати на повістки". Ні, хлопчики, ці слони так не літають. Ніяка бусифікація в правовій державі не може стати реакцією, банально тому що що реальною реакцією мають стати дії держави. А правляча команда Зеленського-Єрмака від бусифікації активно дистанцюється і взагалі її практично заперечує. Мовляв: "Це не ми". Є очевидна проблема, добровольці до ЗСУ пішли у 2022 році (останні у 2023 р.) далі людей доводиться мобілізувати, читай - примушувати захищати свою країну. Україна тут категорично не унікальна, з цією проблемою стикаються всі країни світу. Більшість людей воювати не хочуть, бо на війні, вибачте за банальність, убивають і калічать. Держава може діяти кількома шляхами - фінансовим заохоченням, агітацією і силовим примушенням. Щодо фінансового заохочення проти 2022 р. воно реально зменшене. Щодо агітації, то я певно я десь не там її шукаю. Наразі я служу далеко від Києва в умовах коли я взаглі не дивлюся телевізор і агітацію можу бачити лише на бордах край дороги, та в інтернеті - на новосних сайтах та на Ютубі. І от там я її практично не бачу. Нарешті щодо примушення. Отут влада діє найбільш підло. За законом мобілізацію мусить проводити місцева влада, задіюючи комплексно поліцію, медиків та свої власні важелі впливу. До обов'язків ТЦК входить лише облік мобілізованих та розсилка повісток. По-факту ж, саме на ТЦК нагрузили всю роботу з проведення мобілізації, бо всі інші гілки влади самоусунулися. ТЦК опинилася в розвеселій ситуації. З одного боку вони фізично не можуть вплинути на поліцію, медиків або місцеву владу. З протилежного боку фронт вимагає людей і на ТЦК регулярно спускають плани, мовляв "Роби що хочеш, але виконай". Додайте сюди, що в ТЦК ще й вельми обмежені штати, які не дозволяють їм нормально організувати роботу з людьми. От де корінь проблеми. Логічним було б розширити повноваження ТЦК, зробити саме їх відповідальними за мобілізацію і зобов'язати місцеву владу, поліцію, медиків та інші служби виконувати їхні накази. Ще - законодавчо врегулювати можливість ТЦК вдаватися до силових дій та застосовувати зброю. Законодавчо! Але цього не відбувається. Чому? Відповідь очевидна - тому що влада так само планує пастися на партії ухилянтів. З усіх можливих варіантів дій чинна влада обрала найбільш подлючий - вона з одного боку від проведення мобілізації самоусунулася, зваливши все на місцеву владу (яка так само самоусунулася) та на ТЦК. А з іншого центральна влада залишила для себе можливість завжди сказати: "То не ми мобілізацію проводили, то... самі військові". Думаю, саме це і є метою всього. Звинуватити у перегинах в мобілізації ЗСУ, рейтинг довіри до яких владу сильно нервує. А себе подати як рятівників ухилянтів від "озвірілих ЗСУ". Саме тому владу бісить коли про проблеми мобілізації починає говорити ще хтось.
​​ПОРТНОВ - "СЛУГА НАРОДУ"Адвокат Ілля Новіков написав феєричний пост де нагадав все сузір'я подвигів покійного Андрія Портнова. Виходить так, що саме Портнов був автором практично більшості атак зеленої влади проти Петра Порошенка. А саме. Саме з подачі Портнова вже на другий день після інавгурації ЗЕ трубівська ДБР відкрила справу проти Порошкнка, метою якої було довести, ніби Порошенко впровадив військовий стан після захоплення українських кораблів у Керченський протоці, аби скасувати президентські вибори і залашатися президентом.Оцінили? Тоді пояснюю. Портнов тоді звинуватив Порошенка в тому, що по факту зробив Зеленський, який вже сьомий рік перебуває на посаді президента. Простіше кажучи, те що Порошенко в разі оголошення воєнного стану був зобов'язаний відмінити вибори президента, своїм прикладом довів... Володимир Зеленський! Відтоді змінилося чотири (!!) генпрокурора, посада наразі вакантна, а провину Петра Порошенка ніхто не довів. Очевидно - бо виникнуть цікаві питання до Зеленського. Було ще купа справ проти Порошенка авторства Портнова. Якщо хтось забув - байку про "Порошенко возить гроші валізою" так само придумав Портнов. Владі, щоправда, довелося дистанціюватися від Портнова після того як "прорвало Трубу" - у мережі з'явилися записи розмов директора ДБР Романа Труби, де той горлав на підлеглих, аби вони виклнували вказівки Портнова. Вийшло негарно. Проте. Від співпраці з Портновим, влада не відмовилася. Новіков стверджує, що саме Портнов склав текст супроводжувального листа для санкцій впроваджених проти Петра Порошенка - саме текст Портнова міністр економіки Свириденко просто переписала. В принципі - нічого дивного, якщо не забувати що в офісі президента, у заступниках Єрмака сиділи адвокат Портнова Олег Татаров і знайомець Портнова Андрій Смірнов. У зв'язку з цим я маю невеселі думки. Дивіться самі. Мульку "обіймаю - жму руку" запустив Андрій Деркач, нині зрадник і російський депутат. Побрехеньку про "Порошенко вбив брата" запустив Дубінський - російський агент за визначенням Мінюсту США. Вищеперелічені звинувачення проти Порошенка вигадав Портнов... Мене цікавить, якщо чинна влада послуговується послугами таких осіб - хто тоді чинна влада? І як назвати політика, якому щоразу протистоять отакі (!) вороги.
​​ЯК ПОРОХОБОТІВ У ЗеБОТВУ ЗАПИСАЛИА чи знаєте ви, що серед прибічників Петра Порошенка 73% довіряють Володимиру Зеленському? Саме так стверджують Київський міжнародний інститут соціології і фан-клуб Зеленського, який носиться з крайніми результатами їхніх опитувань. Зараз все поясню. Отже. Стрічка новин вчора кипіла новиною - рейтинг довіри до Володимира Зеленського злетів до 70%, іншим політикам не час і мріяти. На другому місці - Сергій Притула. На третьому - Віталій Кличко. Результати викликали просто до біса питань. І причиною головного стали самі зелені медіа. Бо вже через кілька годин після публікації опитування КМІС медіа-майданчики почали масово волати - результати опитування свідчать що народ бажає покарання Порошенка. Масованість і перелік публікаторів говорила сама за себе - це була організована компанія. І саме це виглядає дивним. Бо згідно опитуванню КМІС офісу Зеленського-Єрмака як раз Порошенка боятися не треба - в нього і так 70% недовіри. Боятися їм треба Сергія Притулу, як особу, яка має другий після Зеленського рейтинг.Віщую заяву, мовляв Притула повністю підконтрольний Офісу Єрмака-ЗЕ. Відповідаю - і що? Кого це зупиняло? Звідти вам знати, може завтра навколо Притули об'єднаються олигархи і 2-3 ефективних менеджери з 5-6? Згадайте як президентом став Зеленський! Але це не усі питання. По-перше, результати опитування довели що рівень підтримки Порошенка взагалі не помінявся від дня президентський виборів 2019 р. - ті самі 25%. Чимало представників ЗЕкти стверджують що нема ніяких 25%, насправді - 7-8%. Брешуть - доведено. За КМІС виходить що Порошенко зберіг свою підтримку за умов мономарафону, тобто монополії діючої влади на телебачення - Детектор-медіа нещодавно повідомив, представників ЄвроСолідарності на моноЗЕмарафон не кличуть як таке. Опозиції заблокували роботи дружніх до неї телеканалів "Прямий", "П'ятий" та "Еспресо". Проти опозиції хвилями йдуть атака за атакою авторства Олещуків, Гладких, Іванових, Петрових та Лещенків. Опозицію звинувачують у всіх смертних гріхах, від роботи на Москву до псувангня стосунків із США. Проти лідера опозиції віпроваджують незаконні превентивні санкції. І незважаючи на все це - 25% підпримки. Та жоден колишній президент України стільки не мав - тим більше в таких умовах. До цього можна додати, що 74% підтримки Зеленського також не без питань. Бо по-перше, наразі це довіра не до Володимира Зеленського особисто, а до президента Українїи, що чинить опір. Початок виборів покаже зовсім іншу картинку. По-друге, витівки Трампа добряче налякали українців і Зеленський на цьому тлі вдало грає роль "президента що не прогнувся". Поки що. Все це я міг би сказати, якби не дві проблеми цього опитання. По-перше - воно явно маніпулятивне. Гляньте на скан ліворуч. Розділ названий "Рівень довіри українським політикам" і тут же наводиться графік довіри "публічним діячам". Так публічним діячам чи політикам? Притула - політик? Яку партію він представляє? Публічні діячі? Де тоді Залужний? І друге. Серед результатів довіри до політиків є така табличка "Перетин довіри" (другий скан). І от там ви можете побачити, що серед прибічників Петра Порошенка Володимиру Зеленському довіряють... 73% опитанних. Коментувати треба? Вам зрозуміло ДЕ треба проводити опитування, аби отримати такі результати? Я вважаю - під офісом "Слуги народу". КМІС на жаль вже ловився на опитуваннях з доволі дивними умовами. Припускаю, що інституту довелося що називається "піти на зустріч замовникові". Поява таких результатів і особливо реакція на них ЗЕкти, дуже промовиста. Очевидно, реальний рівень довіри до Зеленського значно нижчий ніх хочеться Офісу президента. Тому вони й вдаються до такого. А що насправді? У лютому "Ділова столиця" публікувала опитування довіри до партій. І там виходило що за кількістю прибічників, Порошенко+Гончаренко випереджають Володимира Зеленського. А Гончаренко і Порошенко - це ЄвроСоладарність, що б там не марив собі фан-клуб ЗЕ.
Новина, яку, як на мене, недооцінили. Російські ЗМІ хором Пятницкого заспівали, що у Росії гряде підвищення податків. Чому? Та розумієте, ціни на нафту впали і відновлюватися не планують. А це означає, що треба брати бабало з їхнього "Фонду національного благосостоянія". А там грошей і так вже залишилося фіг та нефіг. Треба чимось компенсувати втрати бюджету. Компенсувати вирішили податками. Але. В Росії ключова ставка Центробанку уже 21%, тобто по кредитах у комерційних банках російські підприємці повертати мають 30 і більше відсотків. І Росії вже виють, що низка підприємств на межі закриття. І тут їм на додачу! Податки. Що станеться далі? А далі в РФ почнуть згортати діяльність чимало виробництв. У першу чергу - АПК. Аграрка і так уже скорочує витрати де може. А що таке безробіття + нестача харчів? А це голод. Ні, я не вірю що до цього в Росії дійде. Я вірю в палацовий бунт. Який станеться від страху перед бунтом голодним. Ну там, апоплексія табакеркою у вухо - у них багаті традиції.
​​😡 Валерій ПРОЗАПАС:Для позітівно налаштованих громадян вже не тільки "тема Чонгара закрита"(с), але виявляється "Велике будівництво" було елементом підготовки до війни", та і взагалі "все одно б напав" (с)Тільки от щось я з 2019 до 24.02.2022 включно не чув про "все одно б напав", а навпаки - про "война вигодна" і "надо просто пєрєстать".Але бог з нею, з риторикою, слова це тільки слова (хоча левова частина з них була фсбшними вкидами типу "жму руку" та "свінарчюкі"), а от що робити з діями?Як думаєте, різні "розведення військ" і розмінування не посприяли ворогу "все одно напасти"?А призначення на ключові оборонні посади різних Хомчаків з Таранами, вже не кажучи про Баканова з його кротівнею?Регулярні зриви держоборонзамовлення, демонстративне приниження військових арештами, відновлення енергетичної співпраці з РФ тощо - це теж була "какая разніца"?А як бути з дивним ігнором небезпеки повномасштабного вторгнення, коли за півроку розвідки Заходу надавали чітку інформацію про напрямки ударів та цілі окупаційної армії - а нам достроково пускали "шатли" через Чонгар, розповідали про "хуже Скабєєвой" та крутили шоу "посадити Порошенка"? З яких причин про все це мовчать позітівні громадяни, свідомо просуваючи чергову напівправду про "ОНО САМО"?________Українцям вже раз підмінили реальність (з усіма наслідками) - і тепер знову намагаються зробити це разом.https://www.facebook.com/share/p/162LJQVzAd/
Таке все гарне довкола, свіженьке, доглянуте, навіть у часи війни. росіяни ніяк не можуть зрозуміти, чому навіть зараз українці живуть краще за них. Вони не розуміють, але інстинктивно нищать, затоптують, вони готові все життя своє і своїх дітей покласти, аби тільки не допустити цивілізованого розвитку України. Вони розбомбили у Сумах пекарню, яка випікала великодні паски. Загинув власник, який саме був на виробництві. Лишилася величезна діжа тіста, побитого уламками. Вчора до мене на подію приходили переселенці, розповіли, як страшно їм було їхати, як боялися, що їм все дорікатимуть не такою (ви)мовою, незнанням звичаїв і традицій. І як були зворушені, коли знайшли тут дуже тепле, співчутливе ставлення. Я знаю, що багато моїх земляків на Сумщині тримаються вдома до останнього. Я це добре розумію. Але якщо вас стримує від евакуації страх, що вас ображатимуть у більш безпечних областях чи ви не знайдете роботу - відкиньте ці конкретні страхи. Тут вам будуть раді, і дітей у школи приймуть, а роботи повно.
😾 Олексій ПЕТРОВ:Що би не зробили окупанти, куди би вони не вдарили своїми ракетами, вони завжди позиціонують це, як ураження військового обʼєкту. (Навіть там, де військових не було і не могло бути). Або локації де були військові… Так говорять вони. Але реалії зовсім інші. Давайте пригадаємо трагедію кінця січня 2023 року. Ракета в житловий будинок Дніпра. Загинуло сорок шість… цивільних людей. Максимально цивільних. Виключно цивільних. Але тоді, коли агресору крити було нема чим, бо ось тобі сотні фото та відео наслідків ваших «высокоточных ударов», на сцену вийшов апезд@л, якого двічі хтось приводив за руку в Офіс президента. І не для того, аби лампочку поміняти в туалеті, а для того, щоби дати йому посаду та повноваження. І одразу ж, усе наше обурення на міжнародній арені як країни по чиїх цивільних будинках росія лупить ракетами, вже можна було засунути глибоко. Російська інформаційна машина миттєво підхопила всього одну фразу, і все. «Ну вот же слова не какого-то там вашего блогера или журналиста, а советника Офиса. Он всё четко сказал. Мы тут не причем». Тобто беріть та слухайте. І Україна миттєво отримала ще одну ракету, навіть дві, але вже на полі інформаційної війни. І отримали за причини природної безглуздості радника будівлі на вулиці Банкова. І навіть зараз, згадуючи ту трагедію в інформаційному полі як акт міжнародного тероризму, ми одразу отримуємо від адептів того самого «миру» щось на кшталт, «Мы били по военному объекту. А почему ракета попала в дом, это спросите у вашего советника из Офиса». Потім його звільнили. Але то було… потім.Раз за разом згадуючи висер Марʼяни стосовно учорашньої трагедії в Сумах, я знов схиляюсь до думки, що такі заяви, прямо або опосередковано, дають вбивцям додаткові козирі на міжнародній арені де все одно прийдеться відповідати на запитання. Справа в тому, що російській пропаганді, всім їх журналістам, починаючи від скабєєвої, соловйова, сімоньян та закінчуючи ордою ботів вже нічого не треба вигадувати. Марʼяна все за них зробила. Ще раз. Хто не зрозумів. Зверніть увагу, що захищаючись в інформаційному полі після влаштованого власноруч теракту в Сумах, окупанти будуть прикриватись словами не аби кого, а депутата Верховної Ради. Мовляв: «А мы ж били по военным. Вот, послушайте вашего же депутата. А люди? Нууууу… А зачем они ходили рядом с тем местом, где были военные»?І це, тобто така думка, ще одна ціль ракетних ударів окупантів. Їм треба за будь-яку нашу ж ціну, поселити в суспільстві вороже ставлення цивільних до військових. Перші кроки зроблені, через штучно створену та професійно розігнану істерію під назвою «ТЦК». Тепер наступний крок. Безумовно, якщо пригадати нещодавну трагедію в Кривому Рогу, то всі інформаційні напрацювання окупантів, летять собаці під хвост. На дитячому майданчику та біля нього були хто завгодно, тільки не військові, але агресор на це наче і не звертає уваги, чекаючи свого шансу, коли можна буде знов використати корисну ідіотку на повну.Тільки не кажіть мені, що у неї немає прямого телефона Голови СБУ, якому можна в максимально короткий термін передати кричущу інформацію якщо така існує. Передати тихо і головне ефективно. Без зайвих шансів для ворожої пропаганди. Але… Тут у неї інша, своя гра. А значить інші ставки. І якщо би це було вперше…https://www.facebook.com/share/p/1EErwES6gX/
Наші гроші пишуть, що на Харківщині знову зруйновано ліцей, який був нещодавно відбудований за 150 млн грнЦе 18км від кордону з РФ, діти вчаться онлайн і ліцей не відвідують, відбудову презентували як простір, звідки вчителі будуть проводити свої зум - уроки. Чому вчителі не можуть вести онлайн навчання з власних квартир - я хз, але факт в тому що чергові гривні закопано в грунт. А зараз нам позитивні блогери розкажуть, чому треба вкладатися в цивільне будівництво у прифронтовій зоні. Помніцца у попередніх скандалах, пов'язаних з закопуванням мільйонів, дехто з позитивних + один нардеп казали, що якщо не відновлювати школи, будинки і дороги, буде руїна, люди тікатимуть з України. Тому треба будувати. Правда, у самого депутата є будівельна компанія, а у декого з позитивних - великі плани присмоктатися до забудовників, але то чиста випадковість. Будувати соціальне житло десь під Хмельницьким менш цікаво, ніж кожні два роки відбудовувати ліцей в 18км від РФ.На картинці ніхуйометр. Дуже зручний девайс.
​​Вочевидь кейс з підручником історії влада програла всуху. Якщо стібатися стали люди, яких аж ніяк не запідозриш у порохоботстві - це показово. Краще б ЗЕботва промовчала - менше б уваги привернула.Нова нетленка від Юрка Косміни. "ДУМА ПРО НАЙВАЖЛИВІШИЙ ВІДОСИКУ новому шкільному підручнику з історії України для 11 класу дітям розповідають, як президент Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, голова фракції “Слуга Народу” Давид Арахамія, керівник Офісу президента Андрій Єрмак та його радник Михайло Подоляк 25 лютого 2022 року записали в себе на Банковій відео про те, що лишаються в Києві виконувати свої обов'язки. Підручник пропонує вдячним дітям “висловити думку про важливість цього кроку для стійкості України на початку широкомасштабного вторгнення Росії”.ніщо зі знань майбутнього студентадитячі душі так не окриля,як колективне селфі президента,яке спасло країну від Кремля...двоглава курка вже над вухом каркала,уже стискались пазурі Пуйла — та тут в останню мить відважна Банковазняла відос про те, що не втекла! і бігла вата з Ворзеля та Димерабез унітаза й навіть без портків,коли батьківський погляд Володимиравселяв з екрану стійкість в земляків! немов маяк, немов “зимова тисяча”,світили нам надійно звисокатурботливе чоло АндрійБорисича та кислий покерфейс Подоляка...сади цвіли і в рагс ішли коханії,коли любов'ю сяяли здалянебрита маскулінність Арахаміїта мудрість окулярів Шмигаля...тож вчіться, дітки, доброго та вічного —бо хто б, крім школи, зміг вам передатьсвященних кадрів відео величногопотужну та незламну благодать?!Юрко КОСМИНА"
Сейчас все носятся с этими скринами как с откровением внезапным, гляди какая сволочь.Меня не возмущает это заявление Подоляка.Слону понятно, что Зеленский пойдет на второй срок. Слону понятно, что у него есть все шансы, и если против него не пойдет Залужный (он кстати ни разу не говорил, что имеет такие планы), то почти гарантированно Зеленский будет у нас снова президентом. Без монобільшості, но будет. Меня возмущают только завывания ОПшных блогеров про то, что Порох готовится к выборам, ату его негодяя, какие выборы, когда вот так всё и враг не планирует перемирия ни фактического ни даже номинального. Пиарррррр!!Хватит лицемерить.Все большие игроки начинают выборы сильно до того, как дадут старт. Все. И если уж на то пошло, как раз Порох на эту тему молчит как рыба об лёд. Ровно как и Залужный, он ни разу не сказал, что планирует участвовать. А вы уже выбирайте или трусы или крестик. Потому что призывы к опозиции не форсировать и заткнуться о выборах как-то сильно диссонируют с заявлениями ОП.