Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАЛАТНИЙ
Додано 07 лип 2021

ПАЛАТНИЙ

@arturpalatnyi
Кількість підписників: 523
Фото: 1,200
Відео: 405
Посилання: 1,830
Опис:
📍Керівник Волонтерського штабу «Українська команда» 📍Голова ЦВК політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 📍Голова Комітету ВРУ з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму 7-8 скликань Артур Палатний FB: https://www.facebook.com/Artur.Palatnyi

👥 Кількість підписників

523
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

189
Середній/День:: 112
Середній/Тиждень:: 150
ERR: 36.14%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 109 26-05-28 11:32
«УДАР Віталія Кличка» продовжує проводити навчання для тих, хто хоче працювати на користь громад и готовий брати на себе відповідальність за майбутнє наших міст, нашої країни. Сьогодні провели установчий семінар для другого набору учасників проєкту «Команда мерів», який започаткував УДАР. Першу програму успішно завершено, її учасники вже готові працювати в громадах. Чому ми підтримуємо навчання нових лідерів громад? На місцевому рівні буде вирішуватися дуже багато питань повоєнної України. Тому нам потрібні фахівці, які будуть готові взяти на себе цю відповідальність. Команда УДАРу організувала фахове навчання майбутніх лідерів із залученням досвідчених політиків, управлінців, експертів. Рано чи пізно війна в Україні завершиться чи перейде в іншу фазу. І ми маємо бути готовими одразу розпочати відбудову наших громад, нашої країни. Тому вже зараз потрібно не просто чекати миру, а готуватися до нього. Готувати команду, розробляти плани розвитку міст після війни. Проєкт «Команда мерів» – саме для цього. Це наш спільний шлях до перемоги. До перемоги сильних громад. До перемоги України.ПАЛАТНИЙ
👁 123 26-01-15 11:49
Президент знову шукає “винних” у Києві. Бо інколи простіше перевести стрілки, ніж чесно відповісти на питання до власних рішень.Перед великою війною людям роками продавали “спокій”: «не панікуйте», «загроз немає», «все під контролем». А сьогодні, коли країна живе в умовах ударів і криз, дуже зручно говорити: «ви не підготувалися». Але українці добре пам’ятають, хто і що казав до 24 лютого.Київ готувався до оборони ще до початку повномасштабного вторгнення. Формувалася ТРО, вибудовувалась логістика, готувалися служби, системи реагування, комунікація. Столиця стала опорою в той момент, коли державна машина лише переходила від режиму “все нормально” до усвідомлення реальності.І тут виникає просте питання: як можна вимагати від міста “зробити більше”, якщо паралельно центральна влада забирає в Києва ресурси? Вилучили військовий ПДФО у громад. Забрали мільярди з бюджету столиці. А потім висловлюють претензії й звинувачення. Це виглядає як мінімум нелогічно.Так, про управлінські рішення треба говорити. Де були помилки, їх потрібно визнавати. Де були недопрацювання, їх слід виправляти. Але не можна підміняти аналіз проблем політичними атаками своїх. Бо є один реальний ворог, який створює блекаути, руйнування і загрози - це росія, яка веде війну проти нашої держави.Всі ці внутрішні “срачі” - це прямий подарунок ворогу. Саме для цього вони б’ють по енергетиці і роблять ставку на “генерала зиму”: щоб послабити тил, посіяти хаос, стравити між собою громади і центральну владу. Нам потрібно не грати їм на руку, а триматися разом.Киянам потрібні не гучні заяви і пошук винних, а конкретні рішення. Щодня. І якщо говорити про відповідальність серйозно, починати треба з чесної розмови про власні рішення та реальні пріоритети держави.ПАЛАТНИЙ
👁 101 25-12-11 12:09
Спочатку – припинення вогню та початок мирного процесу, а лише після цього – розмови про вибориЗаява партії «УДАР Віталія Кличка»Президент України публічно заявив про можливість проведення виборів навіть під час повномасштабної війни. Демократія та вибори – це основа, на якій стоїть Українська держава. Але зараз йдеться про країну, що живе під ракетними атаками та стримує просування ворога на фронті.Партія «УДАР Віталія Кличка» впевнена, що проведення виборів під час активних бойових дій є неможливим, оскільки несе загрозу фундаментальним інтересам та принципам України.По-перше, існує загроза збереженню цілісності держави. Проведення виборів відкриває додатковий політичний фронт, який роз’єднає суспільство і послабить оборону країни. По-друге, буде порушено право голосу. Мінімально необхідні умови для виборів – стале припинення вогню і початок політичного врегулювання. Лише тоді держава може забезпечити безпеку виборців та організувати процес без ризику хаосу або зриву. Волевиявлення під ракетними обстрілами – це точно не про демократію.По-третє, буде порушено право бути обраним. Військові, які сьогодні боронять Україну, повинні мати можливість не тільки проголосувати, а й балотуватися. Так само громадяни, які вимушено опинилися за кордоном. А у випадку виборів без припинення активних бойових дій право визначати майбутню долю країни буде відібрано у тих, хто зараз за цю країну на передовій віддає своє здоров’я та життя.«УДАР Віталія Кличка» вважає, що рішення про проведення виборів має ґрунтуватися на реальній ситуації, а не ухвалюватися під зовнішнім тиском. Ми маємо вистояти у цій війні, а не прагнути миру за будь-яку ціну. Бо цією ціною може стати втрата держави.Спочатку – припинення вогню та початок мирного процесу, а лише після цього – розмови про вибори. Слава Україні!ПАЛАТНИЙ
👁 127 25-12-08 18:15
Влада не відмовилася від планів збільшити податкове навантаження на фізичних осіб-підприємців. Уряд уже передбачив, що до 2027 року ФОПи на спрощеній системі з річним оборотом понад 1 млн грн повинні будуть реєструватися платниками ПДВ.Якщо це станеться, сотням тисяч малих підприємств – працівникам IT, дрібним торгівцям, перукарям, ремонтникам - доведеться закрити свій бізнес або піти «у тінь».Партія «УДАР Віталія Кличка» категорично проти посилення податкового тиску на бізнес.Українські підприємці тримають економіку під час війни. Дають роботу, платять податки й підтримують армію та громади.Фіскальний тиск на бізнес — не “вимога МВФ”, як це подає влада. Це чергова її спроба зібрати гроші там, де простіше, а не там, де їх насправді втрачають. В енергетиці, на митниці та в оборонних закупівлях роками накопичуються мільярдні зловживання, але замість навести лад влада збирає кошти з ФОПів. Спочатку урізали громадам частину ПДФО, забрали 8 мільярдів із бюджету Києва, “освоїли” ці ресурси у непрозорих схемах, а тепер вирішили перекласти тягар на підприємців.Замість підвищення тиску на ФОПів заради отримання 15-20 мільярдів до бюджету варто пошукати додаткові гроші у тих сферах, де роками зникають сотні мільярдів. І які влада вперто не чіпає.Де взяти гроші без підвищення податків для ФОПів?🟥 +120 млрд грн щороку від ліквідації схем на митниці. Нелегальний імпорт тютюну, алкоголю, пального. Сірий імпорт техніки. Це у 5–6 разів більше, ніж уряд планує зібрати з ФОПів.🟥 +Сотні мільярдів від ліквідації тіньової економіки (40% національного обігу). Тут не потрібно збільшувати податки, а просто потрібно дати бізнесу нормальні правила і перестати кошмарити.🟥 +Десятки мільярдів від ліквідації схем в енергетиці та оборонці. Кожна схема “міндіча”, “гринкевичів” пробиває дірки у бюджеті на десятки мільярдів.🟥 +Десятки мільярдів від ліквідації неефективних видатків міністерств та відомств. Дублюючі функції, “реформи заради реформ”, мільярдні державні підприємства-привиди, програми, що не виконуються.Держава має бути чесною зі своїми громадянами. Українці готові платити податки на військо та оборону, але вони не готові фінансувати неефективність державних органів, корупційні схеми й політичні шоу. Країна повинна рухатися шляхом справжньої боротьби з корупцією, наведення ладу в державних фінансах і підтримки тих, хто створює робочі місця.ПАЛАТНИЙ
👁 123 25-11-03 16:03
Влада вирішила профінансувати програму «безплатних 3000 кілометрів» для кожного українця залізницею коштом державного бюджету.Партія УДАР Віталія Кличка вважає це рішення черговим проявом популізму, який під час війни може коштувати країні надто дорого. Коли ворог щодня атакує енергетичну інфраструктуру, тисне на фронті, влада не має права витрачати мільярди на короткочасні ефекти для рейтингів.Ще більш цинічними виглядають дії влади, враховуючи, що нещодавно уряд вилучив 8 млрд грн у громад, «на забезпечення безперебійного функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану». Тоді влада заявляла, що це допоможе «вийти з кризи та підтримати Укрзалізницю». Проте сьогодні ми бачимо, що квитки часто неможливо купити, нових вагонів немає, а всім заправляє велика мережа перекупників. Система працює неефективно.На цьому фоні влада влаштувала ярмарок піару. Замість того, щоб готувати країну до важкої зими, уряд робить подачку у вигляді «безплатних» кілометрів на залізниці по країні. У той час, як енергетики рахують збитки, громади залишаються без ресурсів на укриття, тепло та світло.В Україні сотні об'єктів енергетики, які постійно під ударами російських ракет. Саме туди потрібно спрямовувати державні ресурси: на укріплення та захист від обстрілів. Бо без електрики не поїдуть ані потяги, ані економіка.Популізм вбиває відповідальність. І кожна гривня, витрачена на піар, а не на захист, може обернутися для країни реальними втратами.Під час війни пріоритетом має бути оборона, стійкість країни та захист життя українців, а не масова роздача грошей. Не час думати про рейтинги чи вибори. Мова – про виживання країни.Сьогодні головний виклик: вижити й вистояти. Підготовка до зими, зміцнення оборони, купівля дронів-перехоплювачів «Шахедів», посилення ППО та захисту енергетики, підтримка армії, громад та критичної інфраструктури – це має бути справжніми пріоритетами держави у воєнний час.«УДАР Віталія Кличка» закликає владу припинити практику бюджетних роздач і зосередитися на тому, що справді захищає країну!ПАЛАТНИЙ
👁 182 25-08-20 18:18
ЗАЯВА партії «УДАР Віталія Кличка» щодо рішення Верховної Ради, яке позбавляє ЗСУ 8 мільярдів гривеньСьогоднішнє голосування у Верховній Раді за законопроєкт №13439-3, який забирає з бюджету столиці 8 мільярдів гривень, є черговою відвертою атакою влади на Київ та його мера Віталія Кличка, якого влада розглядає як головного політичного опонента.Влада мислить в категоріях виборів та намагається зачистити політичне поле від тих, кого вважає своїми політичними опонентами. Вже котрий рік вона переслідує соратників Кличка та членів партії УДАР, фабрикує політично вмотивовані справи, чинить тиск і залякує. А тепер влада просто вирішила забрати гроші в столиці.Але ці кошти – насамперед підтримка Збройних Сил України. Київ є безумовним лідером серед українських громад за обсягами допомоги армії. У 2024 році з бюджету столиці було виділено понад 10 мільярдів гривень на потреби військових, у 2025 році планувалося не менше. У підсумку через дії Банкової 8 млрд грн коштів громади підуть не на захисників, а на захмарні зарплати керівництва держпідприємств, на премії чиновникам та прокурорам.Це нагадує повторення історії з вилученням “військового ПДФО” у місцевих громад. Тоді ці кошти передавалися Мінстратегпрому та Держспецзв’язку та значна частина коштів залишилась невикористаною, при цьому їхніх керівників ловили на хабарях.З кожною новою подібною шкідливою ініціативою влада донищує залишки однієї з успішних реформ – децентралізації, все більше зосереджуючи ресурси та повноваження в руках однієї людини.Такі дії б’ють по державі та водночас свідчать: влада живе у логіці майбутніх виборів та прагне зачистити політичне поле. Вона боїться конкуренції, боїться вільного вибору громадян і тому перетворює законодавчий орган на інструмент тиску та політичної розправи. Звідси спроби паралізувати місто, заблокувати Київраду, залякати депутатів.Партія «УДАР Віталія Кличка» звертається до європейських партнерів, до колег по Європейській народній партії з проханням дати оцінку цим діям влади, які є проявом авторитаризму і використанням державних інституцій у власних політичних інтересах. Це абсолютно неприпустимо для країни, яка бореться за демократію та європейське майбутнє.Слава Україні!ПАЛАТНИЙ
👁 166 25-07-31 12:52
Українці змусили владу відновити незалежність НАБУ і САП - прийшов час зупинити тиск на вільні медіа, активістів та місцеве самоврядування, - заява УДАРуВерховна Рада скасувала рішення, яке ставило під загрозу незалежність Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Це - важлива перемога. Перемога здорового глузду. Перемога демократії.Вона стала можливою завдяки рішучій реакції українців, громадян, громадських організацій, журналістів, активістів. Завдяки тим, хто вийшов на вулиці. Тим, хто не мовчав. Тим, хто дав зрозуміти: демократія для українців - це не риторика, а глибинне переконання.Ми дякуємо громадянському суспільству за силу та принциповість. Дякуємо міжнародним партнерам, особливо з ЄС, за солідарність і чіткі сигнали на захист незалежних антикорупційних інституцій.Разом ми зупинили спробу згортання реформ і відкату до авторитарних практик. Ми вкотре довели: в Україні авторитаризм не пройде.Якщо нинішня влада не змогла передбачити реакцію українців на свої дії, то значить, вона не відчуває силу цього суспільства. Суспільства, загартованого Майданами. Влада має зробити висновки з цієї ситуації.Ми сподіваємося, що центральна влада почує суспільство не лише в питанні незалежності антикорупційних органів. Прийшов час припинити практику тиску на місцеве самоврядування, на вільні медіа, на громадських активістів. Припинити підміни демократичних процедур ручним управлінням. Зупинити знищення децентралізації через перебрання повноважень органів місцевого самоврядування на військові адміністрації. Зупинити вибіркове правосуддя, політичні переслідування і створення нових внутрішніх фронтів.Сила держави не в покірності. Сила держави у довірі громадян, у прозорості, в самоврядності, в свободі слова.Рішення і дії влади не мають послаблювати нашу державу. Вони мають посилювати її. Посилювати демократію. Посилювати довіру. Посилювати нашу здатність перемогти зовнішнього російського ворога, та побудувати сильну, справедливу, європейську Україну.«УДАР Віталія Кличка» й надалі буде на боці демократії, українців і державного здорового глузду.Слава Україні!ПАЛАТНИЙ
👁 226 25-06-04 16:39
Орест Криштафович розповів в ефірі програми «Третій сектор» на радіо Київ FM про роботу Волонтерський штаб «Українська команда».Що говорив заступник керівника волонтерського штабу: ​ «Українська команда» сформувалася в перші дні повномасштабного вторгнення. Спочатку це була невеличка купка небайдужих людей, патріотів. А зараз вже тисячі людей по всій Україні є волонтерами «Української команди». ​ Ми одними з перших серед волонтерських ініціатив почали поставляти військовим підрозділам FPV-дрони, і за три роки передали на фронт вже понад 3000 безпілотників різних модифікацій. ​ На той час ще мало хто вмів літати на дронах, і «Українська команда» спільно з виробниками безпілотників почали готувати людей у багатьох підрозділах. А зараз дехто з цих людей вже входить у командування батальйонів безпілотних систем. Також Орест Криштафович розповів про те, на яких напрямках волонтери зараз зосереджені найбільше. Розкрив секрети успішних зборів на дрони та автівки для фронту і розповів про партнерів. Детальніше – в інтерв’ю 👇https://youtu.be/2XOk_IEaYgs?si=8z4CZaXCPBY2FzMnПАЛАТНИЙ
👁 234 25-04-12 06:35
«УДАР Віталія Кличка» продовжує розвивати молодіжний рух та формувати нову політичну генерацію Сьогодні стартував новий етап проєкту «Розвиток молодіжного руху», який запустила партія «УДАР Віталія Кличка», - «Проєктний Хакатон». Це етап дії. Молоді лідери з різних регіонів вже показали, що вони не лише уважно слухають. Вони генерують ідеї, беруть ініціативу і роблять. Це і є справжня молодіжна політика. Проєкти, які вони зараз готують, - не «просто для галочки». Це — справжні інструменти змін. І найважливіше, що у нашої молоді є все, щоб ці ідеї стали реальністю: підтримка, ресурси, команда. У своєму виступі на відкритті «Проєктного Хакатону» сказав нашим учасникам: ви зараз не просто вчитесь. Ви — творите свої проєкти. Ви лідери. Ви впливаєте. І це неймовірно круто, бо саме таких — активних, розумних, небайдужих — сьогодні потребує Україна. Ви — ті, хто вже зараз формує нову політичну генерацію. Хтось із вас через рік буде депутатом. Хтось — запустить проєкт, про який напишуть медіа. А хтось — просто змінить життя свого району. І це буде не менш важливо. Головне — почати. І не зупинятись. Всім іноді страшно. І всі бувають невпевнені в собі. Але саме ті, хто не зупиняються — стають лідерами.ПАЛАТНИЙ
👁 289 25-04-08 15:29
ЗАЯВА партії «УДАР Віталія Кличка»В день позачергової сесії Київради центральна влада наказала силовикам увірватися в оселю до матерів, дружин та дітей депутатів КМР.Сьогодні в день позачергової сесії Київради до оселі співголови фракції партії «УДАР» у Київській міській раді Дмитра Білоцерковця, де він проживає з дружиною та дітьми, а також до будинку його матері увірвалися представники ДБР в масках. Вони проникли силою, коли депутат виїхав на сесію Київради, щоб провести обшуки в будинку матері Дмитра та в його будинку. Там на той час перебувала дружина, особа з інвалідністю ІІ групи, яка частково втратила зір від поранення під час російського наступу у березні 2022 року. Окрім неї вдома знаходилися малолітні діти. Влада направила проти них загін спецпризначенців, який використовується проти нейтралізації найбільш небезпечних злочинців. Поведінка силовиків була демонстративно агресивною та жорстокою. Так звані правоохоронці не приховували політичний підтекст своїх дій, зазначивши на початку обшуку: «Ну що, вибори розпочалися, тому ми прийшли до вас».Дізнавшись, що Дмитра немає вдома, люди в масках наздогнали його по дорозі на роботу, застосували силу, вилучили телефон, а в будинку провели обшук без ухвали суду та ЖОДНОГО супроводжуючого документу.Цей кричущий випадок є лише підтвердженням зухвалого процесу знищення центральною владою місцевого самоврядування в Україні.Влада систематично тисне на опозиційні політичні сили, порушує права місцевого самоврядування, незаконно відсторонює обраних громадою мерів через судові рішення, як це відбулося зокрема в Чернігові, та замінює легітимні органи влади військовими адміністраціями, фактично руйнує демократію.Під час війни такі дії лише послаблюють державу. Замість об’єднання та боротьби з агресором влада починає плести політичні інтриги та гратися у вибори, використовуючи адміністративні важелі, силовий ресурс та судову вертикаль. Сьогодні єдиний ворог України – росія, і будь-які внутрішні політичні маніпуляції та спроби підірвати демократичні інститути є прямим підігруванням агресору. Ми закликаємо владу припинити політичні переслідування та зосередитися на ефективній боротьбі проти окупантів.Втрата свободи та демократичних здобутків означає втрату нашої держави. Ми захищатимемо їх всіма доступними законними методами.Влада має думати не про вибори та свої крісла, а про захист країни. Бо без останнього не буде ні її, ні її крісел.ПАЛАТНИЙ