Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАЛАТНИЙ
Додано 07 лип 2021

ПАЛАТНИЙ

@arturpalatnyi
Кількість підписників: 523
Фото: 1,200
Відео: 405
Посилання: 1,830
Опис:
📍Керівник Волонтерського штабу «Українська команда» 📍Голова ЦВК політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 📍Голова Комітету ВРУ з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму 7-8 скликань Артур Палатний FB: https://www.facebook.com/Artur.Palatnyi

👥 Кількість підписників

523
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

189
Середній/День:: 112
Середній/Тиждень:: 150
ERR: 36.14%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 147 23-05-10 20:25
Друзі, наші хлопці з передової продовжують надсилати нам відео роботи дронів-камікадзе, які допомогли придбати саме ви. І які несуть окупантам кілограм вибухівки разом з вашими «вибуховими побажаннями». Вже близько п’яти тисяч українців перерахували кошти на бойові безпілотники для наших захисників в межах збору «Української команди». Завдяки вам ми зібрали більшу частину суми. Але потрібно ще близько мільйона гривень. Наші військові дуже чекають на дрони. Це сучасна і вельми дієва зброя, яка дозволяє ефективно нищити ворога і при цьому зберегти життя наших воїнів. В наступній партії, яка зараз у виробництві і невдовзі поїде на передову, буде ще кілька персональних дронів. 💥 На одному з них буде надпис «Від дідуся за Коростенців». На цей дрон перерахував кошти один з приватних підприємців. 💥 Ще один переказ в розмірі 32 000 гривень надійшов від Дмитра разом з «вибуховим побажанням»: «Горіть у пеклі, рашисти!».💥 Працюватиме на передовій і дрон від громади Деснянського району, яка також зібрала 32 000 гривень. На ньому буде надпис «За маріупольський драмтеатр від деснянців!». Дякуємо за організацію збору Ганні Старостенко.Ми вдячні також мешканцям Дніпропетровської та Сумської областей, які найбільш активно долучаються до збору. Зокрема нам осередки "Української команди" з цих регіонів перерахували на дрони по 120 тисяч гривень 🤜🤛Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!ПАЛАТНИЙ
👁 103 23-05-01 11:14
❗️Мито та податки на генератори, зарядні станції та Starlink повертається! Рада повинна терміново їх скасувати!Адже від сьогодні це обладнання здорожчає мінімум на третину. ВР наприкінці минулого року, ухваливши зміни до Податкового та Митного кодексів, що значно спростило та здешевило увезення Starlink, генераторів, зарядних станцій та іншого енергетичного обладнання. Це дозволило нам, Українській команді та іншим волонтерським організаціям забезпечувати всім цим необхідним обладнанням наших воїнів. Так, для віддалених від фронту територій України питання забезпечення генераторами та старлінками вже не таке гостре. Але на фронті та прифронтових територіях це досі вкрай гостра потреба.Щоразу, коли ми з командою вирушаємо на передові позиції з вантажем для наших захисників, то воїни дуже вдячні за Starlink, станції екофлоу та генератори. Все це їм потрібно для оперативного звʼязку та кращої бойової взаємодії, щоб ще ефективніше знищувати орків.Тому уряд та Верховна Рада мають оперативно внести зміни до Податкового та Митного кодексів та продовжити скасування мита та ПДВ на це обладнання до кінця дії воєнного стану. Ми маємо робити все, щоб максимально забезпечити наших воїнів необхідним.Друзі, ми сильні! Разом ми обов'язково переможемо. Вже перемагаємо!Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!ПАЛАТНИЙ
👁 181 23-04-28 10:36
російські нелюди вбили дітей, вбили дорослих. Завали будинку в Умані ще не розібрали. Кількість жертв зростає. Умань, Дніпро, Українка… Це результат “високоточних” нічних ударів російської армії по українських містах. Нелюди продовжують свій терор. Вони вже зрозуміли, що їм ніколи не вдасться здолати наших військових на полі бою та продовжують вбивати дітей та жінок. Щоб у вечірніх ефірах гебельс-ТБ вчергове похвалитися вбивством простих українців. Сьогоднішні російські ракети мають остаточно зруйнувати аргументи деяких світових “миротворців” про необхідність “почути росію”. Від росії ми готові почути лише одне слово: капітуляція. Відповідь світу на цей терористичний акт має бути однозначною: - негайне визнання росії країною терористом;- посилення постачання Україні всієї необхідної західної зброї в т.ч. далекобійні ракети та авіація;- економічна підтримка України. Дякуємо нашим героїчним силам ППО! Не хочеться навіть припускати, якої біди зробили понад 20 ракет, які вдалося збити нашим воїнам, аби ракети досягли своїх цілей.Друзі, ми обов'язково переможемо цю наволоч! Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!ПАЛАТНИЙ
👁 217 23-03-30 15:40
💥 Друзі, перша партія дронів-камікадзе, на які ви зібрали кошти, вже відправилась на фронт разом з кілограмом вибухівки та вашими «вибуховими посланнями» оркам. Волонтери «Української команди» побували на виробництві безпілотників і прикріпили до кожного з них записку з побажаннями, які були обрані серед інших патріотичних побажань учасників нашого збору. Зокрема, такі: «Козаки, ї#аште м#скалів! Андрій» «Бахмут, Тримайся, я вже лечу! Ірина» «За Кухарі від Галі! Володимир» «За Дніпро!» «На «удобрения». Василь» «З Бучі за Руслана, батька 3-х синів! Алла» «П#$@рам на голови блискавки наші! Роман» «За ЗСУ та Україну від Марини!» «За загиблого Бікуса Андрія! Битися, а не журитися! Євген» «Щоб «хароших рускіх» було більше. Андрій» «За загиблого Ігоря Підгородецького»❤️‍🔥 Також серед цих дронів є один іменний дрон, на який задонатила 32 000 грн Валерія. З написом: «Від дідуся та 5 онуків».🫡 Валеріє, виконуємо ваш наказ і відправляємо ваш дрон і ваше вибухове послання оркам! Друзі, наш збір «Вибухове послання» триває. Ви задонатили вже майже мільйон гривень з необхідних 3,5 млн. Залишилося ще 2,4 млн грн! Донатьте! В коментарях пишіть свої вибухові послання ворогу. Ми відправимо їх ворогу нашими «злими птахами»! 💣💥Ваші послання стануть останніми словами в житті окупантів!Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!https://youtu.be/B6y-KukEuE0ПАЛАТНИЙ
👁 211 23-02-06 14:44
Майже рік триває широкомасштабна війна росії проти України. І майже рік наш волонтерський штаб «Українська команда» допомагає військовим і цивільним, які постраждали від цієї війни. Трохи цифр про нашу роботу. Протягом 2022 року надали допомогу понад 131 тисячі людей, цивільним та військовим. Загальна вага допомоги - 650 тонн, загальна сума - 110 мільйонів гривень. Один з головних напрямків нашої роботи - допомога нашим військовим, які боронять українську землю. Завдяки проєкту «Бандерпечі» нам вдалось зігріти понад 12 тисяч військових. Також в рамках нашого великого проєкту «Тепло на фронт» передали понад 22 000 індивідуальних зігріваючих наборів для наших бійців. Крім того, «Українська команда» за минулий рік передала нашим захисникам десятки автомобілів, квадрокоптерів, тепловізорів, сотні одиниць форми для Сил оборони.Ми пройшли складний шлях. Але найскладніший - попереду. В нас залишається завдання номер один – сприяння та допомога ЗСУ.Ми обов'язково переможемо! Вже перемагаємо!Слава Україні та смерть ворогам!ПАЛАТНИЙ
👁 231 22-10-28 14:31
«Українська команда» продовжує допомагати військовим та підтримувати цивільних, які постраждали від війни. ❗️Понад 650 бандерпечей, на які ми зібрали кошти під час акції «Тепло на фронт», вже доїхали на передову і зігрівають наших воїнів. Решту передаємо військовим у міру готовності разом з іншими необхідними речами.❗️Разом з проєктом «Doc 4 Ukraine» отримали гуманітарну допомогу від громади Франції - 20 тонн ліків, хірургічного інструменту та інших товарів медичного призначення. Після сортування медикаменти буде передано до військових шпиталів та лікарень. Багато корисних справ роблять і наші регіональні команди. Допомога військовим: Вінницька команда з Геннадієм Ткачуком та Владом Головащенко передали 4-й окремій танковій бригади рюкзаки для медиків, газові балони, медикаменти та продукти харчування тривалого зберігання. А хмельницька команда та Олександр Буханевич передали термоковдри та інші засоби обігріву хлопцям з підрозділу ССО. Волонтери з Київської області та Микола Бабенко передали на фронт позашляховик Nissan. А житомирська команда та Ігор Гундич передали автомобіль Житомирському облцентру комплектування та соціальної підтримки. Львівська команда разом з Оксана Юринець налагодила виробництво термоакумуляторів для військових, а чернігівська команда та Олександр Ломако роблять сухофрукти та парафінові свічки для фронту. Тернопільська команда та Микола Люшняк передали новий апарат УЗД у медичне відділення одного з центрів ССО. У Полтаві під час благодійного аукціону зібрали 2,8 млн грн. на потреби ЗСУ. Допомога цивільним: Вінницькі волонтери у Центрі біженців на пр. Юності надали прихисток, речі та продукти харчування вже понад 7 000 сімей. Полтавська команда та Костянтин Іщейкін передали продуктові набори переселенцям та мешканцям деокупованих територій, а команда Київської області передала постраждалим мешканцям Гостомельської громади та переселенцям теплий одяг та взуття. У багатьох регіонах «Українська команда» організовує для цивільних тренінги з домедичної підготовки. Дякую кожному, хто разом з нами тримає тил. Разом обов’язково переможемо! Вже перемагаємо! Слава Україні та смерть ворогам!Відео: https://fb.watch/grEiIgFg4t/ПАЛАТНИЙ
👁 201 22-10-17 15:44
Сьогодні як і тиждень тому масованій атаці піддалася столиця України. Росіяни, запустивши десятки іранських дронів-камікадзе, влаштували атаку на інфраструктуру та житлові будинки міста.І це чергова спроба рашистських терористів залякати всіх українців. путін і ко вже розуміють, що вони нічого не можуть протиставити наступу наших ЗСУ, які щодня звільняють українські землі від загарбників. Тому росія все більше удається до своєї звичної тактики - воювати з цивільним населенням та продовжує вбивати простих українців. Але росія глибоко помиляється, якщо думає залякати українців! Українці замість панікувати - ще більше допомагають наблизити нашу перемогу. Свідченням цього є черговий сплеск внесків українців на зборах волонтерів на потреби ЗСУ.І іншої відповіді від українців путін не дочекається! Жоден українець не складе руки та буде робити все можливе задля швидкої перемоги над росією.І світ це бачить та має пришвидшити надавати допомогу українцям задля того, щоб якомогашвидше зупинити цей терор.По-перше, пришвидшити розгортання багаторівневої системи ППО для повного закриття українського неба від російських ракетних атак.По-друге, посилити тиск на Іран, щоб він відмовився від передачі зброї росії для вбивства українців.По-третє, наші партнери мають нарешті передати Україні ракети дальньої дії 300+ км, щоб ми могли ефективніше протистояти російській загрозі та знищувати тилове забезпечення окупантів.Кожен українець має розуміти, що нинішні атаки - це агонія путінського режиму. І кожен на своїх місцях має неухильно наближати нашу Перемогу.Друзі, не піддаємося страху! Разом ми обов'язково переможемо. Вже перемагаємо!Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!ПАЛАТНИЙ
👁 165 22-10-14 07:06
Сьогодні уся Україна святкує одразу декілька надзвичайно важливих кожному з нас подій!Сильні, незламні, непереможні! Вітаю кожного захисника та захисницю з їхнім святом! Важко передати словами усю повагу та дяку, яку відчуває український народ до кожного з Вас! Щодня, з ранку до ночі, Ви оберігаєте наші життя від нападу ворога. Дякую за Вашу неоціненну відданість Україні, її землям та її народу!У цей важкий час повномасштабного вторгнення терористів в нашу рідну державу ви продовжуєте нести вірну службу і берегти майбутнє для наших українських дітей. Вітаю увесь український народ зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, а також Днем українського козацтва! Бажаю всім здоров’я, мудрості, успіхів! Нехай Бог береже кожного з Вас та ваші родини. Низький уклін і вічна пам‘ять всім, хто віддав життя, захищаючи рідну землю, та якнайшвидшого миру та Божої помочі усім, хто боронить її саме зараз! Міцної віри та здійснення усіх мрій! Україна сильна і незламна! Зі святами, українці! Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!Використано ілюстрацію — Журавель Юрій Zhuravel YuriyПАЛАТНИЙ
👁 157 22-10-11 15:42
Після поразок на фронті путінський режим від безсилля провів серію терактів проти українців. Вчора за лічені години окупанти випустили по Україні 84 ракети, але наші військові збили 43 з них. Руйнувань зазнали декілька енергетичних об’єктів, та найстрашніше – загинули і дістали поранень мирні, ні в чому не винні люди. Друзі, це агонія путінського режиму! Ворог даремно розраховував залякати українців.Божевільний бункерний дід лише нас розлютив! Збройні сили України продовжують свій героїчний наступ, а українці ще більше допомагають нашим героям. У відповідь на масовану ракетну атаку Волонтерський штаб «Українська команда» розпочав збір на хотпаки та інші засоби обігріву для наших захисників. Незважаючи на масові обстріли росіянами території України, лише за день українці перерахували майже 1 млн. гривень. Залишається зібрати ще 1 мільйон, щоб зігріти військових на передовій!Зігріємо наших! Помстимося за нашу святу землю і за кожного українця! Влаштуємо ворогам пекло! І обов’язково переможемо! Вже перемагаємо! Слава Україні!🇺🇦Смерть ворогам!!!https://youtu.be/jKbnu2Jty3UПАЛАТНИЙ
👁 172 22-10-04 10:35
«Українська команда» підтримує наших захисників. Сьогодні ми передали героям зі 130-го батальйону територіальної оборони міста Києва автомобіль Toyota Tundra. Позашляховик, пристосований для перевезення вантажів і зброї. 130-й Батальйон 241-ї Окремої бригади Тероборони м. Києва – справжні герої. Вони захищали та звільняли від російських окупантів Київщину. Бучу, Ірпінь, Лютіж, Мотижин, Ясногородку та багато інших містечок та сіл. Вони також брали участь у звільненні Харківщині. Зачищали від рашистської погані Циркуни, Черкаську та Руську Лозову, Дергачі, Слатино тощо. Саме 130-й Батальйон київської ТРО першим вийшов на кордони України під час контрнаступу на Харківщині. Це їх відео з прикордонної Гоптівки облетіло весь світ. Впевнений, що наші герої й надалі рятуватимуть нашу землю від російських загарбників. Бажаємо їм успіху, здоров’я і життя. Окремо дякуємо представнику наших героїв Олександру Йосиповичу Дудці за його самовіддано службу на благо України.А Волонтерський штаб «Українська команда» й надалі допомагатиме нашим захисникам на передовій. Ми обов’язково переможемо. Вже перемагаємо!Слава Україні і смерть ворогам!ПАЛАТНИЙ