Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - art in tech&marketing
Додано 14 лип 2024

art in tech&marketing

@artandmarketing
Кількість підписників: 381
Фото: 1,590
Відео: 180
Посилання: 687
Опис:
ви потрапили в мої електронні замітки про маркетинг, тренди і технологій 🙋🏻‍♀️: @jeniazimmerman

👥 Кількість підписників

381
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +8

👁️ Середній перегляд на повідомлення

107
Середній/День:: 98
Середній/Тиждень:: 110
ERR: 28.08%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 116 25-09-20 20:53
відриваю від серця чек-ліст aka нагадування для ефективного інтерв'ю з користувачем:Перед розмовою: - Забудьте про свій продукт. Ваша мета на найближчу годину — не продати, а зрозуміти світ іншої людини. - Майндсет: ви — дослідник. Ваше завдання — відтворити те, як людина прийшла до покупки, з усіма її сумнівами, надіями та розчаруваннями.Під час розмови: - 90% часу має говорити користувач. Навіть коли людина мовчить і не знає як відповісти на вашу запитання - це теж відповідь. Плюс, коли ви замовкаєте, людина починає заповнювати тишу рефлексією та деталями, про які вона б ніколи не згадала, якби ви її перебивали.- Слідуйте за історією, а не за сценарієм. Якщо людина почала розповідати про свою стару табличку в Excel — чудово, копайте туди. Саме там ховаються справжні конкуренти та критерії "найму". Ваш список питань — це лише страховка, а не маршрут.- Шукайте емоції та переломні моменти. Де був момент "все, з мене досить!"? Де з'явилася надія? Де виник страх? Емоції — це маркери того, що справді було важливим у процесі прийняття рішення.Повна версія чек-ліста — у супер-гайді(окрім чек-ліста, на вас чекають ще 15 пунктів із теорією та практикою)купити супер-гайд можна тут
👁 101 25-09-06 19:45
вчора приїхала з НЙ і привезла просто КУПУ цікавих кейсів і спостережень напевно, Нью-Йорк і Лондон — це найкрутіші місця для маркетологів, з точки зору професійної надивленості готую для вас декілька постів з трендами, які помітила і з тим, що найбільше здивувалоа поки коротко про одні з найкрутіших OOH (out-of-home) реклам, погнали!1-2. Метро — храм реклами, причому все дуже аккуратно і дуже добре структуровано, навіть є підбір кольорів у банерах під кольори у вагоні!!!Окрема повага рівню якості для соціальної реклами 🤝🏼3. Порш знає собі ціну🤌🏻 Коротко, лаконічно і отаке нагадування про себе біля салону, який тільки почали будувати))4. Oura ring привертають увагу на ура! Офігенна зйомка + фокус на нетиповій групі аудиторії «по-старше» + копірайт 5. Оці поєднання банерів просто обожнюю!! А брендинг оливкової олії Graza - то взагалі окрема історія, розповісти? 6. Вперше побачила рекламу Bobbie (суміш для немовлят). Просто зверніть увагу на tone of voice і ілюстрацію, геніальні бунтарі)7-9. Цей девайс Friend заполонив метро, але нью-йоркці мають шо сказати на таку херню😁🫶🏻 сама реклама - крута: стилістика apple і копірайт шикарний. але девайс крінж))10. Офігенна кампанія від протеїнового батончика David. Меседж: більше протеїну, ніж у наших батончиках, тільки у шматку білої риби. Красавчіки! Але склад і смак гівно, спеціально спробувала))Хочете окремо пост про одну з цих кампаній чи бренд? Тоді пишіть коментарях про кого саме)
👁 140 25-08-28 21:23
ну що, все готово!За останні 8 років я провела дослідження для десятка B2B і B2C продуктів та вивела їх на ринки України, Штатів, та Європи.100+ інтерв'ю провела особисто, на секундочку!І зрозуміла формулу ефективного дослідження: правильні запитання + грамотна інтеграція інсайтів в подальші рішення.Тож, я вирішила зібрати всі свої знання, практичні фреймворки та кейси разом 🤝🏼А формат вивчення обираєте ви самі!що всередині:1. Методологія JTBDПоясню методологію Jobs to be done та кроки, які потрібно зробити, щоб зрозуміти, яку "роботу" ваш продукт виконує для клієнта.2. Кейси та шаблониНавчу як і де шукати респондентів, як правильно скласти опитувальник, як провести глибинне інтерв'ю, щоб дізнатися максимум інсайтів про потреби аудиторії.3. Інтеграція даних з дослідження Поділюся практичними підходами як перетворити інсайти на практичні документи: ideal customer profiles, позиціонування, продуктовий роадмап та ТЗ для команди.4. AI для ефективності Надам AI-промпти для аналізу даних та заощадження десятків годин роботи.Формати:- супер-гайд: вивчаєте все в своєму темпі (доступ до файлу надам 1го жовтня) - 2 лекції з Q&A + супергайд: зустрінемося 1го і 15го жовтня - 3-тижневий інтенсив: 2 лекції + 1 практикум із користувацькими інтервʼю наживо + домашки із детальним фідбеком від мене + супер-гайд (пакет з мааааксимумом користі🤌🏻)Купити і дізнатися більше деталей можна отут 👈🏻Прийшов час зрозуміти що насправді потрібно вашим клієнтам і як інтегрувати ті інсайти 🤝🏼А я вас цьому навчу!
👁 115 25-08-24 19:18
як дослідження користувачів може з ніг на голову перевернути продукт минулий місяць я присвятила роботі з користувачами на фріланс-проєкті, рухалася від точки А в точку Бточка А: є B2C продукт, є пару тисяч користувачів, і конверсія в платних юзерів менше бажаної+ нема розуміння що ці юзери думають про продукт і як його розвивати на ширшу аудиторіюточка Б: є чіткі портрети аудиторії, з описом болей, бажань і «роботи» яку має виконувати продукт для них + розуміння як продукт має звучати, виглядати та що містити + розуміння каналів для створення подальшої стратегії просування після 18 інтерв’ю і 130+ людей в опитуванні сталося те, що я передбачити не могла до точки Б треба було додати 1 над важливий пункт: кардинальна зміна продукту, щоб відповідати ринку і користувацьким запитам як так? у процесі аналізу потреб я зрозуміла, що ті 2 основні проблеми, які продукт має вирішувати, він на ділі не може закрити одночасно.люди задоволені тільки однією частиною, тож і продукт від цього страждає, і користувачі не отримують повне рішення вихід? я запропонувала залишити для вирішення тільки 1 проблему, відрізати частину функціоналу, сфокусуватися на позиціонуванні про оцей один кейс і сфокусувати сили на ньому bold move? дуже як результат: юзери побачать цінність, будуть готові платити хоча б за вирішення однієї проблеми, а з часом можна повернутися до вирішення і другої чи дійсно ця стратегія супер виграшна ми побачимо з часом, але я впевнена у тому, що чим вужчий фокус і чим більше ресурсів у нього йде, тим швидше можна дійти до чіткого велью для користувачів, а бізнесу - до бажаного рівня доходу тож висновок на зараз такий: ця зміна і розуміння аудиторії не відбулися б, якби я не витратила місяць чисто на інтервʼю та опитування юзерів, а потім не імплементувати б це у подальші кроки тому питання до вас: чи є у вас повноцінне розуміння своїх користувачів? і чи знаєте ви як їх досліджувати , а головне - як потім ці інсайти використовувати? думаю поділитися своїми методиками і напрацюваннями по дослідженню користувачів, що скажете? якщо б вам було цікаво — ставте 🔥
👁 112 25-06-12 17:53
памʼятаєте згадку про Poppi декілька постів тому? содова з пробіотиками. ринок таких напоїв набирає обертів, але що робити конкурентам, у яких «просто содова»? liquid death створили атвєточку🤝🏼1) все у їх фірмовому стилі: починаючи з закадрового голосу, показу різних людей за віком, етнічністю, і головне — їх особливе почуття гумору. так шоб на межі. 2) вони не почали казати: пробіотики - фігня. вони пішли від зворотнього: а шо, якщо пробіотики підходять не всім? якщо не в усіх ситуаціях? давайте поговоримо про це.І вуаля 🧚🏻‍♀️меседж «я не хочу несподівано обісратися», геніально і на межі))звісно, ніхто не каже що це справді так працює, і смак содової з пребіотиками vs liquid death - це виключно індивідуальна штука. мені особисто пробіотики ніфіга не зробили в Poppi (ааааа, я перечитала, і тільки зараз зрозуміла як це звучить😂😂😭😭) та і на смак вона прикольна. але! 1) повертаючись до пункту з приверненням уваги — liquid death знову це зробили. перші три секунди з цією харизматичною жіночкою спрацювали!2) навіть якщо їх подача щодо Poppi не правдива, вона всеодно залишається в голові. люди не факт-чекають.неймовірно мала кількість людей лізе в гугл після такої реклами. а отже liquid death закріплюють вигідне для них транслювання ідеї «незручності від пробіотиків в содовій».3) і давайте будемо відвертими — вийшло просто прикольно, мені захотілося додивитися до кінця) More pop, less poop🫶🏻п.с.: я таки підписалася на masterclass і зараз дивлюся відео від CEO Liquid death, тож скоро поділюся інсайтами і фідбеком!
👁 78 25-05-31 20:50
у далекому 2019му році, коли ми ще не стикнулися з ковідом і всіма іншими піздецями в житті, я створила цей канал щоб десь зберігати все, що мені подобалося побачила пост крутий пост в інстаграмі - додала сюдирекламна кампанія ака постер на вулиці - в канал я робила це чисто для себе, щоб потім при брейнштормах чи плануванні повертатися до каналу та знаходити в ньому натхнення однак, виявилося, що це цікаво не тільки мені😅 і для когось 340 підписників можуть здатися фігнею, але для мене це просто неймовірно!🥹цікаво, що я думала раніше, що моя мотивація щось постити сюди залежить від лайківа потім я згадала: Жень, ти буквально 6 років ведеш цей канал, тут раніше було по лайку від тебе і твої одногрупників, це була мотивація без зовнішньої валідації в основному, камон) і це правда я просто кайфую структурувати свої думки, помічати шось на вулиці та в інтернеті, а потім для себе ж це аналізувати однак, вас стає все більше, і це не може мене не радувати) тож, питання наступне: а звідки ви прийшли?😅знаю, що багато людей долучилось через пост Аліси в Threads (Алісо, я тобі дуже вдячна зі підтримку🫶🏻)але ще пару тижнів тому поста не було, а люди знаходили канал…тож, я буду дуже вдячна якщо ви поділитесь в коментах:1) чим ви займаєтеся, 2) як дізналися про канал, 3) шо вам в ньому подобається, чому не відписуєтеся 4) і що НЕ подобається!бо я не перестану постити сюди все що бачу і думаю, та хочеться бути більш структурованою і мати краплю стратегії))і наостанок: вам треба пост про мене саму? чи пофіг хто це все пише? 😁якщо треба — ставте 💯
👁 115 25-05-19 04:26
неочікувана та дивна колаба Starbucks + FarmRio чи класний стратегічний хід? 🌴🍋🥭для контексту: FarmRio — бренд одягу, який спеціалізується на літньому, ДУЖЕ яскравому одягу, від плать до купальників, принцип «чим більше деталей - тим краще». питання: а нашо фешн бренду робити колаборацію з брендом кави? памʼятаєте про ментальну доступність, яку описував Байрон Шарп в «Як ростуть бренди»? Якщо так - молодці, якщо ні — раджу прочитати!коротко: ментальна доступність означає, що бренд має бути присутнім максимально часто в житті покупців, щоб про нього сформувалась не просто асоціація, а загалом він посів місце в голові покупця. тобто якщо під час планування поїздки на море, ви згадаєте про яскравий одяг FarmRio, це означатиме що їх бренд-менеджери чудово попрацювали і над brand awareness, і над ментальною доступністю для вас. повертаючись до колаборації: самі маркетологи FarmRio кажуть, що їх бренд про літо, яскравість і вони хотіли передати це у виробах Starbucks. а тепер аналізуємо разом: яскравий принт (дійсно літній)+колаба з одним із найбільших брендів у світі+купа UGC (контенту зробленого самими покупцями-юзерами) в соц мережі з цими чашками (і навіть брелком, бо це в тренді)отримуємо на виході закріплення асоціаціії про FarmRio та літо і яскравість, а компанія — ріст бренд-показників та продажів 🤝🏼
👁 98 25-05-06 11:11
не секрет, що для карʼєрного зросту треба вміти говорити про виконану роботу.можливо, комусь це здасться зайвим, некомфортним чи в форматі «бути вискочкою», але ніхто не дізнається який/яка ви молодець, якщо ви самі не почнете звертати на це увагу. і тут виникає питання: а як про це говорити? я сама раніше ділилася списком виконаних задач в форматі «запустила 2 кампанії в Лінкедині», або «зробила 5 постів цього тижня». однак, в цій подачі нема фактичних результатів/ імпакту. звісно, є менеджери яких і такий формат влаштовує. останні 2 інтервʼю підряд я чула і дивувалася від систем оцінки результатів:- а як ви вимірюєтесь успіх в роботі продуктового маркетолога? Чи є у вас визначені KPI/OKR для цієї ролі?- та ні поки, ми тільки будуємо цей напрямок в компанії, тому зараз міряємо по виконанню задач: «створила go-to-market стратегію, написала case study і т.д.»однак, це початковий етап. далі без цифр ніяк.тож, не можу не поділитися дуже класною табличкою з прикладами як трансформувати подачу свої результатів. Від «I created graphics for the campaign.» до «Designed creatives to improve click-through rates on landing pages.» Або з «I wrote a blog post.» до Wrote a post addressing a common objection — it's now ranking on Google.🤝🏼головна ідея - показати value, які отримує чи то компанія, чи користувач/клієнт від цієї дії.🤝🏼І навіть якщо ви не можете надати точні цифри, як мінімум зміна парадигми з дії на результат — це вже прогрес!повна табличка з прикладами 🫴🏻 тут(автор таблички)
👁 111 25-05-04 12:06
щирість в комунікаціяхв робочих (особливо кризових ситуаціях) я завжди наголошую на тому, що бути відвертими зі споживачем — це база. хоча деякі компанії можуть сприймати це як привілей. вас (як бренд/компанію) полюблять за щирість, справжність, навіть відвертість чи сміливість. а іноді щирість — це інструмент, щоб вас почули і підтримали. давайте обговоримо один з моїх улюблених прикладів.не секрет що малий та середній бізнеси безупинно страждають від монополістів-рітейлерів. книжковий ринок — не виключення. уявіть, ви маєте конкурувати з таким гігантом як Амазон. доставка за пару годин/добу, безкінечний вибір, ще й часті знижки. однак, досвід офлайн вибору книг — безцінний. рекомендації чи огляди від працівників книжкових, можливість погортати книги, навіть вайб. звісно, кожен обирає що йому важливіше — замовити онлайн, бо нема часу йти в книгарню, і заплатити на пару доларів/євро менше, чи піти ніжками в магазин і випадково знайти скарб, бо хтось з робітників розповів про свою улюблену книгу в цьому місяці. тож маленькі книгарні мають конкурувати. мають підіймати питання того, що без вашої підтримки (як покупців) їх витіснить монополіст. книгарня Salted books з Лісабону так і зробила. їх комунікація — зброя у цій боротьбі 🥷🏻🤌🏻“Buy books from bookshops. Not a billionaire.”🤌🏻вони влаштовують курси з письма, прокачують комьюніті і цим дарують той досвід, який ти через сухий онлайн рітейл не отримаєш. (фото 1-2)(заздрю @liladiary, що в неї якраз нещодавно була можливість відвідати цю книгарню!)Salted books не поодинокі у подібних меседжах. в Сієттлі (місті Амазону) в місцевих книгарнях буквально вивішують постери з нагадуванням, що кожна куплена книга в них, а не на Амазоні, це їх можливість вижити, а твоя — отримати крутий досвід. у моїй улюбленій книгарні Сієттлу Elliott Bay Book Company є кафе, хочеш читай, малюй, грай в настолки чи знайомся з місцевими авторами (бо щотижня є зустрічі з ними). хочеш — проводь декілька годин у пошуках книг, а працівники дадуть максимально персоналізовані поради і почухають твою собаку. і ще в них, звісно, офігенний мерч. (фото 3-6)бути щирим (навіть щодо стану ринку і свого бізнесу) в комунікаціях та дарувати конкурентний досвід — формула для наслідування! 🤝🏼(п.с.: на останніх фото ще приклади від Solid State Books та інших книгарень.)