Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - art in tech&marketing
Додано 14 лип 2024

art in tech&marketing

@artandmarketing
Кількість підписників: 381
Фото: 1,590
Відео: 180
Посилання: 687
Опис:
ви потрапили в мої електронні замітки про маркетинг, тренди і технологій 🙋🏻‍♀️: @jeniazimmerman
Джерело

art in tech&marketing | вчора приїхала з НЙ і привезла просто КУПУ цікавих кейсів і спостереже...

Логотип телеграм спільноти - art in tech&marketing art in tech&marketing @artandmarketing
101 Охват/переглядів 2025-09-06 19:45 Повідомлення №2672
вчора приїхала з НЙ і привезла просто КУПУ цікавих кейсів і спостережень напевно, Нью-Йорк і Лондон — це найкрутіші місця для маркетологів, з точки зору професійної надивленості готую для вас декілька постів з трендами, які помітила і з тим, що найбільше здивувалоа поки коротко про одні з найкрутіших OOH (out-of-home) реклам, погнали!1-2. Метро — храм реклами, причому все дуже аккуратно і дуже добре структуровано, навіть є підбір кольорів у банерах під кольори у вагоні!!!Окрема повага рівню якості для соціальної реклами 🤝🏼3. Порш знає собі ціну🤌🏻 Коротко, лаконічно і отаке нагадування про себе біля салону, який тільки почали будувати))4. Oura ring привертають увагу на ура! Офігенна зйомка + фокус на нетиповій групі аудиторії «по-старше» + копірайт 5. Оці поєднання банерів просто обожнюю!! А брендинг оливкової олії Graza - то взагалі окрема історія, розповісти? 6. Вперше побачила рекламу Bobbie (суміш для немовлят). Просто зверніть увагу на tone of voice і ілюстрацію, геніальні бунтарі)7-9. Цей девайс Friend заполонив метро, але нью-йоркці мають шо сказати на таку херню😁🫶🏻 сама реклама - крута: стилістика apple і копірайт шикарний. але девайс крінж))10. Офігенна кампанія від протеїнового батончика David. Меседж: більше протеїну, ніж у наших батончиках, тільки у шматку білої риби. Красавчіки! Але склад і смак гівно, спеціально спробувала))Хочете окремо пост про одну з цих кампаній чи бренд? Тоді пишіть коментарях про кого саме)