Джерело
Маша поганого не порадить | Подивилася інтерв'ю Богдана Кротевича — начштабу Азову, захисника Марі...
119 Охват/переглядів
2024-07-28 15:17
Повідомлення №5113
Подивилася інтерв'ю Богдана Кротевича — начштабу Азову, захисника Маріуполя, який був в полоні, а зараз боронить країну на Донеччині. Там багато інфи про генерала Содоля — який був керівником оборони Маріуполя, але по факту не вів підготовки до неї та виїхав з міста в перший день. За ним з міста поїхав і мер Бойченко.Маріуполь знищили росіяни, але оборона міста могла бути більш ефективною та менш кривавою, якби:— були достатньо підготовлені оборонні споруди та лінії оборони (вони були на папері та анонсовані містянам, а по факту ні)— цивільна інфраструктура теж була підготовлена — бомбосховища, запаси води, медикаментів, їжа— евакуйовані пацієнти лікарень, дитячі будинки, люди з інвалідністю— Содоль покинув місто і за ним частина військових самовільно покинули позиції. Подібна ситуація була і під Волновахою, захоплення якої створило блокаду міста— Азов та інші бригади, прикордонники, поліцейські взяли на себе відповідальність і закривали проблеми, які мав би закривати Содоль— міська влада піддалася паніці та мінімально координувала роботу2 роки захисники Маріуполя в полоні, а генерал Содоль ще в кількох битва робив всякі погані штуки і не поніс за це відповідальності.