Джерело
Маша поганого не порадить | В Твітері чи Х вчора був флешмоб, що багато нових українських користув...
137 Охват/переглядів
2024-07-23 16:29
Повідомлення №5111
В Твітері чи Х вчора був флешмоб, що багато нових українських користувачів реєструвалися. Старі користувачі ділилися датою приєднання до мережі. Я в твітері з 2008 року. І зареєструвалася там, щоб було краще слідкувати за новинами про Сутінки, спілкуватися з іноземними фанами. Потім почала ще там слідкувати за Щоденниками вампіра, Леді Гагою, Бейонсе, Тейлор Свіфт та їх фанбазами. Короче Твітер в мене був виключно англомовний та пов'язаний з музикою, кіно. Така собі інтертейнмент інфобульбашка.В 2014 я там почала публікувати пости про росію та війну. Мене почали вперше банити, видаляти пости. А потім щокілька тижнів мій аккаунт взламували. Я заходжу на свою сторінку, всі мої пости зникли, підписки теж, а замість них пости арабською хз про що та підписки на арабські акаунти. Я змінювала паролі, пошти, робила двофакторний вхід. Але раз на кілька тижнів араби мене наздоганяли. В 2016 році я пішла з Твітеру.В 2022му створила новий акаунт і відкрила для себе світ україномовного твітеру. Досі його відкриваю, багато чого і кого там не знаю, не розумію. Виходить, що я новоприбула користувачка з 15 річним досвідом.