Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Літературна втеча 📖
Додано 06 гру 2025

Літературна втеча 📖

@anstshablog
Кількість підписників: 611
Фото: 1,510
Відео: 45
Посилання: 675
Опис:
Я Настя, і це мій книжковий блог💮 Естетичні книжкові фото✨ Поговоримо про книги і не тільки про них🤍 Мої відгуки та враження від книг📖 Tik-tok: shun_nastya Вішліст: https://rewish.io/NP4AAA/wishes#71756

👥 Кількість підписників

611
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -16

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.4

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Великий книжковий розіграш! Буде 11 переможців😳Нарешті я зібрала для вас багацько неймовірних призів і запускаю розіграш книжок українських авторок та авторів з автографами! Отже, у моєї мами є притулок для котів, де вже живе понад 200 котанів (частина евакуйована з прифронтових міст) і 8 собак. Щомісяця на них утримання притулку йде понад 60к грн. Тому я організовую збір з доволі амбітною як для мене метою — 30к грн (якщо вдасться зібрати більше — це буде просто чудово ). 🧡За донат кратний 100 грн ви зможете виграти одну з наступних книжок: Батьковбивця, Земля молодих, Таємний спадок. Братство, Сонцекрес, Найкраще «найгірше», що могло статися, Грімзнащо, Дея та всі її прокляття. 💚За донат кратний 200 грн ви зможете виграти один з комплектів книжок: Блакить та Мерехт, Хранителі корони та Ціна могутності, Неріздвяна історія та Убивство на поромі. ❤️А за найбільший донат ви отримаєте одразу 3 книжки від Юлії Нагорнюк з її автографами та автографами співавторки.Донатить можна сюдиБуду дуже вдячна за допомогу та репости🤍 Ну і чим більше донатів, тим більше шансів перемогти
"Усі персонажі вигадані, або ні" Юлія Лаба🔥Видавництво: Лабораторія Ну тут тверда 10/10😋По-перше, Ден мудак і клятий маніпулянт. По-друге, ну як же це було мило, водночас гаряче, хімічно та прекрасно🤭Ну я не можу з цієї історії, мені треба ще і ще, а потім ще😂 Ліна - дівчина, на яку весь час хтось тисне: спочатку батьки, потім той клятий недонаречений, який вправно намагався її принижувати. Травмована минулим досвідом, явно не готова так швидко довіряти чоловікам, але все ж інтрижку в яхтовому турі то можна собі дозволити?)Рома - гарячий капітан, не без своїх секретиків, який робить усе, аби захопити увагу Ліни🤭Ох, як же я умілялась від їх діалогів, поведінки та сварок через те, що не вміють розмовляти😅Ну і яких же крутих друзів має Ліна. Вони за неї у вогонь і в воду, горою стануть, підтримають, вислухають та дадуть уявного стусана, аби зібралась. Я не планувала плакати, але пані авторка вирішила інакше, тож буде там моментик, в якому я обливалась сльозами, і це не через головних героїв😢
ВЕЛИКИЙ ЗБІР-РОЗІГРАШ на НРК для 20-ої бригади оперативного призначення "Любарт"👉Книжкова спільнота вміє не тільки холіварити, а й об'єднуватись заради важливих справ 💪 Ріна вчора відкрила амбітний збір на 100К, а я підтримую його не менш амбітною допоміжною банкою на 30К. Наземні роботизовані комплекси – це те, що дозволяє нищити ворога, зберігаючи життя нашим воїнам, тому їх треба багато.Серед донатів, кратних 100 грн, розіграю власну дилогію "Промені Аласі" (що поки що майже ексклюзив, бо першу книгу вже й не знайдеш, а в мене ще одненька є). Отже, правила прості:моя ціль – 30 000 грнквиток кратний 100 грн. більше сума донату = більше шансів!результати – як тільки збереться банкавідправка вашим коштом по Україніякщо донатите не з моно – обов’язково вказуйте контактні дані коментарях до донату😐 Баночка тут: https://send.monobank.ua/jar/3WZaSj6kvnБуду вдячна за донати, підтримку та репости. Якщо також бажаєте відкрити допоміжну баночку – пишіть Ріні. Зберемо на НРК💪💫UPD – до збору долучився канал БоКомусьПисати, авторка якого пропонує ще один лот для другого переможця розіграшу – новеньку "Затруєну Чашу" Беннетта!!!
"Під опалим листям" 🍂Оцінка: 7/10Видавництво: VerbaПочаток книги видався мені дещо нудним, проте друга половина книги змушувала читати, не зупиняючись. І так вже вийшло, що майже на початку книги я висунула припущення, хто б міг бути винуватцем, і частково була права🙈 все не так просто, як я собі уявила. Проте 50/50 мої думки були в правильному напрямку😅Події розгортаються в лісі біля озера, куди родина приїздить, аби відпочити. Але зранку поруч не виявляється одного з членів родини. Куди ж він зник, що сталось та які таємниці приховують персонажі книги - ось це найцікавіше, бо там не так просто, як здається на перший погляд 🤫Не скажу, що це був найкращий трилер/детектив, який я читала, проте ця книга зацікавила мене, додала напруги та змусила сумніватись в своїх теоріях😌*З мінусів - її дуже не зручно читати. М'яка обкладинка, та й на додачу книга не відкривається як треба, аби зручно її тримати. Доводилось додати зусиль, щоб розгорнути її достатньо, аби прочитати всю сторінку🙈А ще, зробила для вас естетику, аби відчути атмосферу, та зрозуміти, чи хочеться вам її прочитати - https://vt.tiktok.com/ZSu8USdQe/
Що як я скажу вам, що персонажі цієї книги не можуть відкрити очі, та озирнутись навколо, не відчуваючи страху? Так-так, вам не здалось — відкрити очі на вулиці, чи то в незнайомій будівлі вселяє страх, розпач, муки вибору "чи дійсно це вартує того, аби втратити себе, своє життя"."Пташиний короб" Джош Малерман Оцінка: 10/10Видавництво: ЛабораторіяПричина страху — побачити навколишній світ здається героїні безглуздою, проте це лише на початку. Хтось сновигає навколо, серед дерев, порожніх вулиць, і якщо на цього КОГОСЬ поглянути, починаєш божеволіти та робити з собою немислимі речі. Знаєте, коли читаєш цю книгу, відчуття, наче ти зараз поряд з тими персонажами, тобі хочеться закрити очі разом з ними, і тебе охоплює паніка та думка, "а чи це щось не поряд?". Звісно ж воно не поруч зі мною, проте не факт, що воно не поруч з героями книги. Але наскільки все детально прописано: моторошні відчуття, наче біля тебе хтось стоїть, щільно затулені вікна, аби, боронь Боже не визирнути назовні, божевілля, через яке проходять персонажі, думаючи про всі дії, які треба виконувати, аби вижити. Я, як людина тривожна, додала собі до тривожності +100 під час прочитання. Але я й на хвилину не шкодую, що таки познайомилась з цією історією😌Якщо вам хочеться відчувати дискомфорт, читаючи книгу, то ця точно підійде.
Відгук "Мова драконів"🤫Видавництво: READBERRY Оцінка: 10/10Дякую цій книзі за можливість вийти з нечитуна🥰В загальному, мені дуже навіть все сподобалось. Продуманий сюжет, різні за характером герої, випробування, які, так вже трапилось, застало їх всіх з різних причин, внутрішня боротьба, тіні минулого.Трохи підбішувала головна героїня, своєю нерішучістю та невизначеністю. Хотілось кричати "Почуй вже нарешті, все не так, як ти собі уявляєш". Але тут, якраз таки, яскравий приклад пропаганди та нав’язування потрібної думки суспільству, як такої🥲 Тут присутні ДРАКОНИ(ну да, з назви ж не зрозуміло, логічна логіка в моєму виконанні)🤤 Важко мені було уявити рожевого дракона, але в пінтерест обрала наймилішого для уявлення😋 До речі, вони тут не завжди серйозні дракони, які мають свої права та обов’язки, а іноді такі, трохи з гумором😁Любовна лінія також присутня, але вона далеко не основна тут, що є великим плюсом, хоч і вплинула на певні рішення (ну і загалом це було дуже мило, мені сподобалось🤭). Ластівко — так він її називав🥹А ще, хотілось кричати від того, як все несправедливо в світі цієї книги. Класова нерівність, мирна угода, арешти, пониження в класі, гноблення, маніпуляції, погрози, ультиматуми.#мова_драконів
Відгук на "Знайти тебе на Різдво" Ліра ОднОцінка: 7/10❄️Якщо взяти загальні враження від книги, то мені сподобалась, які емоції вона у мене викликала❄️А тепер трохи детальніше) Я була впевнена, що це легка зимова історія про закоханих і це даремно. Насправді ж, герої мають свої внутрішні конфлікти, переживання та не завжди можуть наважитись на той крок, який, здавалось би, вже НУ ТРЕБА зробитиГоловні герої копирсались у себе в голові, їх думки повертаються до минулого досвіду навіть там, де можна було б оминути це. Але, якщо задуматись, багато хто з нас теж має сумніви та не завжди може наважитись на якийсь крок😌Протягом книги проскакувала передсвяткова атмосфера, але хвилювання героїв трохи відволікали від повного занурення в цю саму різдвяну метушню. І вже під кінець книги з'явився той безтурботний настрій, атмосфера свят, веселощі та розваги☃️А ще, схоже тут відкритий фінал, або ні..🙈Моя особиста проблема, це бачити ім'я Настя на перших сторінках, бо це МОЄ ім'я, і око постійно чіплялось😅
Сьогодні Україна відзначає День Збройних Сил 🇺🇦Але, якщо чесно, кожен день – це день подяки нашим захисникам. Тим, хто дає нам можливість прокидатися в мирі, планувати завтра і… читати українською.Серед тих, хто вдягнув піксель, – багато неймовірних митців. Вони не просто фіксують реальність, а й створюють нові світи, нову культуру, новий досвід. Зібрала у себе в бібліотеці такий стосик книжок, які нагадують, що наші героїв талановиті у багатьох речах. Хоч у більшості з них нема можливості отримати подаруночок під подушку, ми все одно можемо їм дещо подарувати👇Збір Андрія Новіка Книголють 4.0 для 2 МБ 116 ОМБр, напрямок: Купʼянський, Харківщина. Банка тутПатронатна служба «Янголи» збирає 33 млн.грн. на лікування та реабілітацію поранених військових Третьої штурмової бригади та інших підрозділів Сил Оборони. Бійці, які зараз працюють на Харківщині збирають кошти на причіп. Банка тут Бригадний збір для 20-ї бригади «Любарт» 1-го корпусу НГУ «Азов» на зграю НРК - наземні роботизовані комплекси. Банка тут