Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - мама скупердяйка
Додано 06 січ 2025

мама скупердяйка

@amamasmemes
Кількість підписників: 293
Фото: 6,250
Відео: 2,660
Посилання: 124
Опис:
професійно краду та/або репощу пріколи, іноді поститиму красіві картінки відьомська диктатура

👥 Кількість підписників

293
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +2

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 59 25-05-24 17:54
1964 - від підпалу Державної бібліотеки Академії наук УРСР згорів відділ україніки24 травня 1964 року вночі у Києві від підпалу загорілася Державна публічна бібліотека Академії наук УРСР (нині Національна бібліотека України імені Володимира Вернадського). Полум’я знищило практично увесь відділ україніки та стародруки – від 500 до 600 тисяч книг та рукописіів.Підпал здійснив співробітник бібліотеки Віктор Погружальський. На суді він зізнався, що з вечора залишився на роботі, там поспав, а під ранок знищив свої документи й підпалив книги у декількох місцях. Коли здійнялася пожежа і свідки викликали пожежників, ті швидко загасити полум'я не змогли. Бо в усьому районі не було води через аварію на водопроводі. Ліквідували пожежу лише 25 травня, а за деякими свідченнями - лише 26.Зі 150 вогнеборців понад 10 отримали фосфорне отруєння. Це дало підстави припускати, що підпал був ретельно спланований радянською владою, а виконавець справи - Погружальський використав не просто сірники, а фосфорні шашки. Євген Сверстюк того ж 1964-го року написав памфлет "З приводу процесу над Погружальським", в якому звинуватив у знищенні духовного спадку українців - давніх рукописів тодішню "антиукраїнську владу". Так, за одну добу в полум'ї були знищені цінні джерела з історії України "домосковської" доби, ціле наше середньовіччя пішло з димом.