Джерело
Алла Камнєва 🌁 мислення, коучинг, IT, стартапи | часто, коли несеться дуже багато всього, я роблю собі дні тиші.такі со...
362 Охват/переглядів
2025-12-22 16:00
Повідомлення №308
часто, коли несеться дуже багато всього, я роблю собі дні тиші.такі собі дні, коли я не користуюсь телефоном, не читаю книг, нічого не дивлюсь на ютубі - тобто день, коли я взагалі не поглинаю інформацію ззовні.раніше в основному робила такі дні влітку і тому тоді проводила багато часу за прогулянками. але зараз відчуваю, що треба простір дослухатись до себе, тому мала такий день вчора. 🪐що взагалі робила? • багато медитуватувала• зробила практику йоги • багато-багато писала! зі мною літералі завжди був блокнот і ручка для записів, особливо багато записувала маленьких задач в to-do. але найбільше все ж записувала інсайтів після медитацій, структуровувала і розписувала свої роздуми.🌀для чого це мені? зараз кінець року, все несеться і я хочу зрозуміти наступні вектори руху в своєму житті, щоб потім будувати з цього плани в майбутньому. тому з самого ранку вчора я записала собі намір на цей день - що саме я хочу почути в собі в цій тиші.💡чим корисний такий день? в нашому сучасному світі ми поглинаємо тонни інформації щохвилини і наш мозок просто не встигає нормально опрацювати цю кількість, бо він постійно в процесі поглинання цієї інфи. а такі "паузи" дають нам якісний час на обдумування, обробку і (найголовніше) IDEATION з тієї отриманої інформації.sooooo день тиші вийшов вдалий🙂 наступні вектори побачені, лишилось тільки побудувати шлях до них, але це вже точно буде в новому році🙌🏻