Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Алла Камнєва 🌁 мислення, коучинг, IT, стартапи
Додано 06 гру 2025

Алла Камнєва 🌁 мислення, коучинг, IT, стартапи

@alla_kamnieva
Кількість підписників: 1 060
Фото: 149
Відео: 14
Посилання: 113
Опис:
Канал про пошук шляху до себе По всім питанням - @allakamnieva

👥 Кількість підписників

1 060
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -13

👁️ Середній перегляд на повідомлення

368
Середній/День:: 367
Середній/Тиждень:: 388
ERR: 34.72%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

останнім часом за собою відчуваю сильний застій в контексті отримання нових знань. Тікток і Тредси настільки похерили мою дофамінову систему, що для того, щоб сфокусуватись на більш-менш довгій статті треба підключити весь арсенал самоконтролю і таймерів Помодорро😅і тут я, як адепт активностей в кайф, придумала одну афігєзну ідею для мотивації і взаємної вигоди для такого юз кейсу можливо, ви чули, що знання засвоюються найкраще, коли ми пояснюємо тему іншій людині, навчаємо її, застосовуємо на практиці. і я подумала, що от би було б круто, якби було таке місце/група людей, де кожна/кожен вивчав щось нове через статті або відео і раз на тиждень на загальних зборах ділився б з іншими. 📬по-факту, ви отримуєте: 1. мотивацію дізнаватись щось цікаве нове (бо є дедлайн) 2. легкість у вивченні, бо це не просто інфа в пусту, а обговорення 3. крім своєї презентованої статті ви ще й дізнаєтесь купу нового від презентацій інших учасниць4. 4. невеличке комюніті людей до 10 учасниць, де можна поспілкуватись на цікаві теми в чатику.тому я пропоную вам долучитись до girls-only "Клубу всезнайок"🌟📚це буде: • дзвінок раз на тиждень для презентацій та дискусій• чат в тг для обговорень поза зустрічами і просто смол токів• можливість через підтримку групи і челенджі втілювати нові знання в життя!• теми: АІ, розвиток технологій, ІТ, економіка, психологія, різниця поколінь (це початковий список, а загалом обмежень немає, головне, щоб вам було цікаво)💵 вартість участі симовлічна 8$/місяць для посилення мотиваціїпишіть + тут в коментах і я вам напишу🫶🏻
пройшло два місяці з тих пір, як я почала свій пошук позиції продакт-менеджерки в найміХочу поділитись з вами основними інсайтами за цей період, особливо корисно буде для тих, хто планує або вже в пошуках роботи1. до старту пошуку я чула, що ринок змінився і абсолютно не на користь кандидата. "Ага, — думала я, — але ж не все прям аж так критично. тим паче, я не джун позицію шукаю". "Угу, хаха!" — сказав мені ринок😅За весь цей час я вже відправила точно більше 25 відгуків на різних платформах, двічі навіть дійшла до останнього етапі перед офером, а тоді отримала реджект. Тож, моя порада така: сподівайтесь на швидкий найм, але готуйтесь до довгого2. перед початком активних відгуків підготуйтесь, наче до марафону — я серйозно. перший ваш тиждень на платформах пошуку роботи буде найбільш насиченим. Роботодавці вперше побачать вас і будуть вам писати, також ви одразу отримаєте пул свіжих для вас декількох десятків вакансій і зможете на них відгукнутись. Далі активність спаде, бо в день буде зявлятись 1-3 підходящі вакансії.Тому:• доведіть своє резюме до ідеалу до старту пошуку;• підготуйте прописану класну самопрезентацію для співбесід;• оформіть свій профіль на Джинні, роблячи акцент максимально на ваші досягнення та цифри.3. резюмесформулюте його так, шоб при прочитанні роботодавці думали: "ого, в нас джекпот".жартую😂але точно висвітліть всі-всі ваші position-related досягнення та здобутки, навіть якщо вони здаються вам несуттєвими, — зробіть на цьому основний акцент. також потім не буде зайвим включити це в своє інтро на кожному етапі співбесіди — ви не уявляєте, наскільки неуважними можуть бути інтерв'юери в такому напливі кандидатів.4. мій особистий лайфхак ще з часів роботи рекрутменту: знаходити лінкедін інтервюерів, додавати їх в контакти, осінтити їх на предмет публічних виступів, статтей і тд.навіщо?по-перше, якщо людина побачить ваш запит на контакт в лінку — це дасть їй зайвий раз можливість вас краще запамятати і, знову ж таки, вирізнити вас серед інших кандидатів;по-друге, ви зможете отримати додаткові інформацію про інтерюера, його/її продуктові цінності, те, що цікавить, і зробити на цьому трохи більший акцент під час інтервю.ось такі поради поки виокремила для себе. якщо було корисно і подобаються пости про мій пошук роботи — ставте лайк ❤️і напишіть, якими лайфхаками користуєтесь ви самі в процесі пошуку роботи!⬇️
до мене часто звертаються з проханням порекомендувати навчання з коучингу, тож я вирішила написати про це пост, де розповім про свій досвід навчання та зберу всі відповіді на найчастіші питання 🤝🏻я проходила своє навчання в Coaching UP і можу щиро його радити, бо мені дуже зайшло! по-перше, саме навчання має просту і зрозуміло структуру, для мене це важливий фактор по-друге, ДУЖЕ БАГАТО ПРАКТИКИ! бо я терпіти не можу нудні лекції і всякі домашки (до речі, домашок теж мінімум😏). майже з найпершого заняття ти вже звикаєш проводити сесії, практикуєшся на своїх peers та лекторах, це дуже класно, бо всі знання засвоюються в рази швидше. також бонусом отримуєш безкоштовний коучинг в ролі клієнтки від інших студентів😁по-третє, міжнародна сертифікація та стандарти. програми відповідають вимогам трьох найбільших світових федерацій: ICF, EMCC, AC, що означає, що на базі цього навчання потім можна буде здати екзамен і отримати міжнародну сертифікацію, а це великий плюс для роботи на цьому ринку. для мене при виборі курсів це було дуже важливо, щоб мати певність, що я дійсно освоюю професію, а не проходжу черговий інста-курс.кому я точно раджу навчання з коучингу: • тим, хто хоче зробити коучинг своєю основною професією • менеджерам, які працюють з командами - повірте, ці навички дуже спростять вам вашу 1-ту-1 роботу з колегами • HRам для розширення інструментів роботи• тим, кому цікаво самопізнання та робота з людьмизагалом навчання коучингу повпливало навіть на мій світогляд і на спілкування з людьми поза коуч-сесіями теж, бо прокачуються навички активного слухання і формулювання питань так, щоб дійти до прихованих намірів людини (тут є схожість з юзер інтервʼю теж😁)тож якби моя воля, я радила б це всім, хто хоче прокачати свої interpersonal skills😉а ще за моїм реферальним промокодом ALLA KAMNIEVA зараз ви можете отримати % знижку, яка дорівнює вашому віку при повній оплаті або 150$ від вартості курсу при помісячній🔥
хочу вам зізнатись: шукати роботу після року перерви - страшно це афігєть як страшно. страшно, що щось забулось. що твої скіли вже ослабли.що твої знання втратили актуальність.або що на ринку повно інших, більш класних кандидатів.я буквально востаннє була на співбесіді майже три роки тому і зараз мені фізично складно навіть відправити перший відгук на позицію це я вже не кажу про проходження співбесід і знаєте що хочу вам сказати з цього приводу? ЦЕ НОРМАЛЬНО бо ми живі люди, і страх це природня реакція на щось нове і незвичне.і от вам тут чесно покроково розпишу, що далі робитиму:1. сказати про це комусь: парнер/ка, друзі, терапія, коучинг. без розуміння суті проблеми ми не зможемо з нею впоратись. я от вам про це сказала і вже легше🙂2. сказати собі: "окей, я боюсь і це нормально. як я можу зробити собі цей шлях максимально комфортним?"я, наприклад, помедитую, подихаю, увімкну свою улюблену музику і приготую собі свій улюблений сніданок. не плануватиму на день нічого, крім роботи над резюме і відгуками.3. прийду до когось похвастатись/пожалітись. от, власне, для цього я і збираю мастермайнд-групу таких же шукатєлєй роботи, як я))такий план. поділіться в коментах своїми лайфхаками роботи зі страхом
хей! прийшла до вас з класною ідеєю!я підозрюю, що зараз багато людей, як і я, займаються пошуком роботи в ІТ. І багато кому теж не вистачає кола однодумців, які проходять через те ж, щоб мати підтримку та можливість отримати фідбек. тож я вирішила запустити невелику мастермайнд-групу на 5 людей під кодовою назвою "Offer hunters"😁як все буде?• зустрічі раз на тиждень, щоб поділитись прогресом, запитати фідбек, отримати підтримку від присутніх та поставити плани на наступний тиждень;• тг-чатік, де можна пожалітись, запитати щось, поділитись радісною новиною;• тематичні матеріали та статті від мене та інших учасників/учасниць.🔥і ще афігєзний бонус: воркшоп від лід рекрутерки, на якому зможемо розібрати ваші питання та резюме💸вартість: 60$ за місяць (4 зустрічі) 📝 якщо цікавить - заповнюйте коротку анкету: https://forms.gle/wNrD1RcBptKkS9Pg8будемо разом підтримувати один одну в цих хайрінг процесах🫶🏻ps: дивіться яку тематичну картинку для заставки ММ знайшла!! ну отвал. обожнюю підбирати візуальні штуки навіть для коротких спонтанних продуктів)
офіційно: ці два місяці були одним з найгірших періодів в моєму житті 🥲думаю, це можна помітити по моїй відсутності тут😅через відсутність світла, +13 градусів в квартирі і ще й ужасний грип якраз на початку цієї сієї історії нам довелось тимчасово поїхати в мій home town і місць жити в моєї бабусі. тому, початок року, який я планувала провести як потужно активний прорив, я провела в завмиранні і намаганнях вижити🙂але я вже back on track з п'ятниці в своїй любимій квартирі, томуу хочу вам розповісти новину про рішення, яке я прийняла ще в грудні 2025: я повертаюсь в продакт-менеджерство в ІТшціза рік свого "коучингового саббатікалу" я зрозуміла, наскільки сильно я скучила за тим, що я робила і наскільки це все МОЄа хто я така, щоб не йти в те, в що мене тягне, правильно? так а що ж з коучингом? ця моя діяльність нікуди не дівається і я вестиму клієнтів, бо це я все-таки теж дуже люблю! просто на цьому етапі життя хочу поєднувати свою роль коучині ще з роллю продакт-менеджерки.отож зараз я розкочегарюю свій "котел пошуку роботи" і найближчим часом буду займатись цим активно.ділитись тут своїм шляхом в цьому? маякніть сердечком на пост❤️
вайб початку року - це завжди про планування, свіжий початок та заряд енергії на нове. я, як велика фанатка планування, цього року теж вирішила визначити для себе головні напрямки, щоб тримати їх у фокусі цього року. так от, обирала я собі картнки в пінтересті і натрапила на свій мудборд 2024 року і перша думка, яка помелькнула "ха, от лохушка. яка ж ти була наївна на початку того року"отето фу, скажіть? 🙂і я прям почала обдумувати, чому так трапляється. чому часто мрії на початку року лишаються лише мріями, гарними картинками? і чому в кінці року тоді є ось це відчуття гіркоти, що "я лох, бо нічьо не збулось"?і моя гіпотеза в тому, що так відбувається через відсутність щомісячної роботи з цими цілями.або ще через те, що початково ці цілі були нереалістичними (не забуваємо, в який час ми зараз живемо🥲) тому, яку систему я вирішила протестувати в себе цього року: 1️⃣ розділити цілі-задачі і цілі-стан. наприклад, ціль-задача - це "знайти нову роботу".ціль-стан - почуватись задоволеню своєю роботою, не відчувати тривожності.2️⃣ з цілей-станів сформулювати приблизні задачі. які саме дії дадуть мені можлисіть мати цей стан? 3️⃣ верхньорівнево запланувати це на певні місяці року - це дасть змогу рівномірно розприділити навантаження, а не робити все з горящою сракою в грудні 😅4️⃣ створити собі простір для роботи з цілями. нехай це буде мастермайнд-група, коучинг або просто чат з подружкою - вам сильно допоможе те, що поряд буде людина, яка аплодуватиме вашим злетам та підтримає під час падінь. об яку можна буде подумати! це дуже допомагає реальніше глянути на речі. 5️⃣ щомісяця повертатись до свого списку і планів і проводити ретро: що вдалось? що змінилось? що більше не актуально? що додалось? памятайте, цілі на рік - це не вирізблений на камені постулат, це живий організм, який теж має змінюватись і розвиватись.🍂якщо щось відмирає - це ок! 🌱якщо з'являється нове - це ок!і я на своєму досвіді можу з впевненістю сказати: коли ваші цілі знаходять той самий простір для розвитку, вони перестають бути просто недолугими, наївними картинками в кінці року. бо ти ними опікувалась весь цей час.тож, якщо вам потрібна не просто підтримка, а partner in crime, яка тримає фокус, задає правильні питання і не дає зливатися з власних мрій - я можу стати цією людиною.а коучинг може стати саме тим місцем, де мрії знайдуть своє відображення в щоденних кроках.і, якщо ти відчуваєш саме це приємне наповнення силами та енергією звернути гори - пиши мені в особисті для запису @allakamnieva💌| запис на коучинговий супровід |
часто, коли несеться дуже багато всього, я роблю собі дні тиші.такі собі дні, коли я не користуюсь телефоном, не читаю книг, нічого не дивлюсь на ютубі - тобто день, коли я взагалі не поглинаю інформацію ззовні.раніше в основному робила такі дні влітку і тому тоді проводила багато часу за прогулянками. але зараз відчуваю, що треба простір дослухатись до себе, тому мала такий день вчора. 🪐що взагалі робила? • багато медитуватувала• зробила практику йоги • багато-багато писала! зі мною літералі завжди був блокнот і ручка для записів, особливо багато записувала маленьких задач в to-do. але найбільше все ж записувала інсайтів після медитацій, структуровувала і розписувала свої роздуми.🌀для чого це мені? зараз кінець року, все несеться і я хочу зрозуміти наступні вектори руху в своєму житті, щоб потім будувати з цього плани в майбутньому. тому з самого ранку вчора я записала собі намір на цей день - що саме я хочу почути в собі в цій тиші.💡чим корисний такий день? в нашому сучасному світі ми поглинаємо тонни інформації щохвилини і наш мозок просто не встигає нормально опрацювати цю кількість, бо він постійно в процесі поглинання цієї інфи. а такі "паузи" дають нам якісний час на обдумування, обробку і (найголовніше) IDEATION з тієї отриманої інформації.sooooo день тиші вийшов вдалий🙂 наступні вектори побачені, лишилось тільки побудувати шлях до них, але це вже точно буде в новому році🙌🏻
вчора провела відкриту коуч-сесію по результатах Gallup тесту і це було вау! так співпало, що Оксана, яка була клієнткою максимально заметчила свої сильні сторони і свою нинішню професію і це прям дуже сильно відчувалось🔥тому результати тесту і коуч-сесія були для неї ще однією можливістю підсвітити, що вона на правильному шляху, бо до цього в неї були сумніви щодо її карʼєрного розвитку.також, на сесії розкопали, що деякі сторони Оксана замало приявляє в особистому житті і виходить такий перекос по work-life balance. тож ми розібрали як же тримати той самий баланс так, щоб життя поза роботою теж було максимально яскравим, а її топ-10 знайшли своє відображення і в ньому. деякі інсайти забрала теж собі в копілку😉😉 прикріпляю вам тут теж запис, якщо вчора не встигли: https://youtu.be/ybOl6lFgPvAбуду рада, якщо поділитесь своїми інсайтами в коментарях під відео🫶🏻до кінця цього тижня ще маєте можливість придбати в мене коучинг по Gallup тесту, бо далі я йду на канікули і повернусь вже з новими ідеями😏| деталі про коучинг по Gallup тесту |
підніміть руку ті, хто в школі ходив на репетиторство на пердмети, які не виходили?я у вашому числі 🤚📚 терпіти не могла фізику і геометрію, вони в мене дуже погано виходили. а так як я була відмінницею, мої батьки прийняли стратегічне рішення - віддати мене до репетиторів по цих предметах.вже зараз, коли я подорослішала, я дізналась і зрозуміла, що мене треба було віддавати не на фізику, а на українську мову та літературу, яку я обожнювала і в якій я зажди мала успіх. Так працює теорія сильних сторін: не підтягувати найслабші сторони до серединки, а підсилювати сильні сторони так, щоб вони стали суперсилами🔥І мені вона дуууже сильно імпонує. Бо для мене це не про намагання всіх втиснути в однакові, статистично-середні рамки, а про кожну людину - як унікальний елемент, унікальний камінчик💎так, ти можеш бути жахливим лектором і оратором, але могти структурувати інформацію так, що її зрозуміє навіть пʼятирічка. тебе може вбивати кожна операційна таска, але за стратегічними задачами ти можеш провести цілий день і не помітитиі я дуже сильно вірю, що під кожну людину в цьому світі є те саме ідеальне місце, ідеальна позиція, ідеальна робота, на яку всі ці таланти і сильні сторони ідеально стануть, як пазлик. варто тільки знати свої «випуклості і впуклості»😁 як пазла і чітко розуміти, що саме шукаєш.саме тому я так сильно надихнулась концепцією 34 strenth Gallup test і створила цей пакет з 4 коуч-сесій по ньому. бо я тааак люблю розглядати ці унікальні камінці! 😍так люблю підсвічувати їм їх суперсили, будувати разом шлях до їх унікального місця в цьому світі, що не можу передати словами!🥹тож, запрошую вас до цього! будемо разом розглядати ваші унікальності і шукати шлях їх проявлення в цьому світі ❤️‍🩹детальніше тут ⬅️