Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аліта Сааведра| Спеціаліст просування 🏆
Додано 14 лип 2024

Аліта Сааведра| Спеціаліст просування 🏆

@alita_teacher
Кількість підписників: 4 660
Фото: 1,890
Відео: 363
Посилання: 462
Опис:
✨Наставництво для викладачів ✨Клуб для викладачів ✨Курси для викладачів ✨Готові розробки ✨Підписки за вигідними цінами instagram: https://www.instagram.com/alita_saavedra?igsh=eXZ0anVuOXR4c3hk питання стосовно реклами: @alita_saavedra

👥 Кількість підписників

4 660
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -33
Середній/Місяць:: -109

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.8

Історія змін лого

Історія змін назви

Аліта Сааведра| Спеціаліст просування 🏆 2026-05-26
Аліта Сааведра| Спеціаліст з сучасних платформ для викладачів🏆 2026-04-29
Аліта Сааведра| Ментор для викладачів🏆 2026-03-18
DIGITAL TEACHERS 🤖 2025-04-05
ALITA_TEACHER.UA 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Я НЕ ХОЧУ БУТИ ОДНОЮ З +100500 ВИКЛАДАЧІВ 🫣Недавно прочитала в threads такий коментар від дівчини, яка шукала репетитора. І вона пише, що одразу налетіла черга з репетиторів як на тому кастінгу , а вона сиділа ще і думала кого обрати 😁Ну знаєте, кожен поважаючий себе викладач не захотів би бути на місці тих репетиторів, і ще і давати їй безкоштовний пробний урок 😕Але чомусь....Я частіше бачу такі дописи в threads, і нажаль так конкуренція все більшає з кожним днем. І просто так написати під дописом того, хто шукає викладача не завжди дієво. А от коли ви сама себе просуваєте, і вмієте продати себе дорого в цьому відчувається професіоналізм. 🔥Коли не ви бігаєте за учнями, а вони бігають за вами🔥Коли не потрібно чекати і думати , чи обере вона мене. Обирати повинні ви, і обирати тільки тих з ким вас комфортно працювати і за таку ціну яку ВАМ комфортно. 👌І погодьтеся, що маючи інстаграм сторінку, просуваючи себе правильно ви зможете знайти тих клієнтів,які будуть самі вам писати і хотіти займатися тільки з ВАМИ. А що обираєте ви, задумайтесь➡️бігати з учнями або щоб вони бігали за вами.https://zgzh1.weblium.sitehttps://zgzh1.weblium.sitehttps://zgzh1.weblium.site🔥Досить вже бути однією з 100500, приєднуйтесь до міні -курсу і нарешті почніть вести інстаграм 🔥
Я думаю всі пам'ятають Титанік? Так от я відкриваю запис на міні-курс з ведення блогу, який вже так давно планувала.Цей курс для тих хто наче веде блог, старається робити гарні дописи - але заявок нема.А також для тих, хто ще хоче почати ведення блогу, але не знає як це зробити. Хтось як капітан — старається, публікує, знімаєш Reels…А результат — тиша. Ні клієнтів, ні записів.А хтось, ще тільки думає а чи потрібно мені сідати на той корабель 😁Знаєш, у чому проблема?Блог без системи — як корабель без маршруту. Він просто пливе… поки не почне тонути.💔 Багато викладачів:— постять “коли є настрій”— не розуміють, що писати— бояться продавати— не бачать результатуАле хороша новина👇Це не про “алгоритми” і не про “везіння”.Це про систему.Я зібрала для тебе міні-курс, де ти: зрозумієш, як оформити блог, щоб він продавав навчишся робити контент, який утримує увагу отримаєш структуру каруселей і Reels зрозумієш, як привести перших учнів навіть з 0І головне — без хаосу і вигорання.Твій блог може стати джерелом доходу.Питання тільки — ти робиш це навмання чи по системі?👉 Забирай доступ до міні-курсу тут:https://zgzh1.weblium.siteПісля оплати ви одразу потрапляєте в групу учасників 😉 Старт 1 травня🎉
Вчора дивилась свої старі сторіз, про те як я починала вести блог😃Я от знаєте така людина, яка вчиться на ходу, тобто як бачите почала блог :Без гарного візуалуБез запуску таргетуБез упаковкиБез лінійки продуктівБез аудиторіїХто пам'ятає і ще зі мною з початку, напевно часто сміялись з моїх спроб виражатися😃Я почала з марафону Міро на який прийшло 40 людей.Марафон коштував 1000 грн.На рекламу в колег я вбухала 40 тис грн,які збирала з проведених уроків.🫣ОКУПІЛОСЯ,НІЧОГО НЕ СКАЖЕШНу вийшовши в повний 0 в грошах, я на цьому не зупинилась. Бо в мене вже була невелика аудиторія.Тому далі, були безкоштовні марафони для викладачів,де я збирала по 10 викладачів і вони готували свої виступи. На такі безкоштовні марафони так само завдяки рекламі в колег приходили 200-300 людей. Я ще і брала оплату з учасників марафону за участь,ну ви понялі треба було з чогось заробляти 😃От взагалі думала круто я прямо бізнесвумен стільки заробляти😃Потім познайомились з колегою і подумали а чому б не створити Клуб для викладачів, так і з'явився наш Клуб "Сучасний Вчитель"🏆А там далі пішли поїхали марафони,інтенсиви, ріст телеграм каналу та інстаграм,підписки. І наче все КРУТО і в грошах вже виросла набагато. 🔥Але хотілося більшого, і після багатьох навчань з просування я вирішила що треба щось і в цьому напрямку робити, і йти до чогось більшого🔥Тут то в мені попалося останнє навчання, яке допомогло мені почати ліпити з себе ще і ментора з просування, і зробити свою програму на високий чек💸➡️Маючи блог можливостей для розвитку стає більше, тут головне ПОЧАТИ. 👌А щоб знати з чого почати, я готова поділитися з вами своїм досвідом проб і помилок, щоб ви не повторювали мої помилки😃Тому з наступної середи є місця на особисту безкоштовну консультацію.Пишіть слово "СИСТЕМА" щоб забронювати місце ⤵️
Хочу показати один реальний кейс 👀І цей мій особистий кейс😁Починала з повного нуля:без знань про Instagram, без системи і без розуміння продажів. Хто із мною ще з 0 це пам'ятають😃🫣Перші результати будувала дуже просто:без складних воронок, консультацій, і… навіть без таргетованої  реклами.Точка А:– блог з 0– продажі на інтуїції– без реклами,воронок і системи– без консультацій як інструменту– нестабільний прибуток Що робила:– вела блог і тестувала контент– продавала через сторіс і дірект– запускала марафони та інтенсиви– створила клуб для викладачівІ це вже почало давати результат.Але 👇мені стало цього мало, і захотілося рости і пробувати себе в новому напрямку. Мої проєкти досі залишаються, і ми будемо проводити ще не один марафон. Але зараз я взяла собі час на те, щоб розібратися в тому, як працюють процеси отримання цільових заявок в блозі, і будування системи.Що я зараз роблю:– заглиблююсь у воронки – тестую формат консультацій– пробую себе в іншому напрямку менторства для викладачів з просування блогу І саме тут я бачу новий рівень.Наразі я знаю:– як будувати систему – як вийти на вищий рівень продажів– на консультаціях я глибше розумію запити колег Зараз моя Точка Б:– є план куди рухатися – є воронки і цільові заявки, навіть без активного ведення блогу – розуміння, як масштабуватисьВажливо 👇Ти можеш почати без реклами і без воронок.Але якщо хочеш стабільність і швидкий  ріст — доведеться це додати.👉 Якщо ти викладач і хочеш:не просто вести блог, а будувати систему продажів —напиши “СИСТЕМА” — покажу на консультації, як це зібрати під тебе 👇
👁 688 25-01-29 16:53
📚 Викладачі нового покоління: обираємо свою платформу! 🚀Світ онлайн-навчання змінюється, і викладачі стають справжніми експертами в різних платформах! 🎓 Miro – для тих, хто любить інтерактивні дошки, брейншторми та візуальні схеми.🎨 Canva – для викладачів-креаторів, які створюють стильні презентації та навчальні матеріали.📊 PowerPoint – класика, яка ніколи не підведе! Ідеально для структурованих презентацій.📖 Notion – рай для тих, хто обожнює порядок, бази знань та спільну роботу.🌟 Genially – для тих, хто хоче додати анімацію, інтерактив та вау-ефект у свої уроки.🤖 Штучний інтелект (AI) – для інноваційних викладачів, які використовують нейромережі для створення курсів майбутнього!🔥 А на якій платформі працюєш ти? Долучайся до нашого Клубу викладачів – тут ми ділимося секретами ефективного онлайн-викладання, тестуємо нові інструменти та підтримуємо один одного!💬 Напиши в коментарях свою улюблену платформу.📩Детальніше про клуб для викладачів можна дізнатися написавши в особистих @alitasaavedra#tipsforteachers#EdTech #ВикладанняМайбутнього #КлубВикладачів #викладанняонлайн
👁 586 25-01-23 13:06
Як вам такий приклад уроку від ШІ, колеги?🌍 Світ змінюється – ви готові до цього? 💙Ми живемо в епоху, коли технології розвиваються швидше, ніж будь-коли раніше! 🔍Нейромережі вже вміють не лише генерувати тексти і перевіряти домашні завдання, але й спілкуватися з дітьми, навчати їх через ігри та навіть розуміти їхні емоції.На перший погляд це може здаватися фантастикою, алe що якщо зовсім скоро вони зможуть повністю замінити нас, викладачів? 💔Історія повторюється 🔄: автоматизація вже одного разу призвела до масової безробітності під час індустріальної революції. Зараз ми переживаємо нову революцію – цифрову 💻 І якщо ми закриємо очі та скажемо, що "це мене не стосується", то ризикуємо залишитися за бортом.Але є й інший шлях! 🤖 Технології – це не ворог, а інструмент, який можна і потрібно використовувати 🛠️ Так, нейромережі можуть багато чого робити за нас, але тільки ми можемо надати урокам емоцій та душі.🎯Отже, наша задача – навчитися створювати такі уроки, які захочуть проводити навіть нейромережі!Якщо ви думаєте, що технології роблять нас дурнішими, ви помиляєтеся! Навпаки, вони звільняють нас від рутини та дають можливість рости – креативно 🎨, професійно 📈, духовно 🙏. Коли ми перестаємо витрачати час на дрібниці, перед нами відкривається шлях до великих цілей і реалізації себе.🔹І зараз саме час бути на піку своєї форми! Вчіться користуватися нейромережами та створюйте уроки, які будуть захоплювати учнів і надихати їх. Саме цим ми займаємося на нашому курсі з нейромереж! Пишіть в коментарях,що думаєте на цю тему ⤵️‼️А якщо вас цікавить навчання з нейромереж деталі в особистих @alitasaavedra 📩
👁 626 25-01-19 15:49
Колеги наш міні марафон з ШІ завершується вже сьогодні,тому ми вже готові розкати вам новину🚀🔥А яку таблетку оберете Ви? ЧЕРВОНА - йти в ногу з часом.СИНЯ - надалі витрачати купу часу на підготовку до уроків та в пошуках нових ідей.📢Ми довго готувалися і тепер готові презентувати Наш новий проект , такого Ви ще точно не бачили 🤩Це повноцінний курс з нейромереж для вчителів.📍На Нашому міні-марафоні ➡️ ми надали тільки мінімум корисної інформації та прикладів на що спроможний ШІ, а уявіть, скільки ще функцій він може виконувати за Вас.🤩💻Ми розробили повноцінний курс який складається з 24 вебінарів подарунки. 🎁Детальніше з темами курсу та тарифами , можливо ознайомитись на Нашому сайті. ⬇️https://starsshop.my.canva.site/add-a-catchy-title-here🎁Ну і звичайно ми підготували знижки для учасників марафону ➡️ -15%  від ціни тарифу курсу.☝️Акція діє протягом 3х днів, тому не зволікайте  можливістю отримати Наш курс з "нейромереж для вчителів " за акційною ціною. 🤗📍Якщо бажаєте доєднатись до курсу або дізнатись деталі участі , пишіть слово "КУРС" під цим дописом⬇️
👁 814 24-08-05 22:18
Асинхронне навчання, що це таке?Напевно ви вже все частіше починаєте чути про такий метод асинхронного навчання.↪️В умовах, коли виникають проблеми зі світлом чи інтернетом це ідеальний спосіб навчання.☝️Я почала практикувати такий спосіб коли народилася дитина, і вона просто не могла тихо слухати урок коли була маленька.🥹Наразі їй вже 2 роки легше не стало, вона почала ще більше розмовляти, особливо на уроках.📌Тому я перевела майже всіх своїх учнів на такий формат навчання.Деякі згодилися і їм дуже зручно, деяким не підійшло, тому ми припинили співпрацю, і це нормально.Завдяки такому формату в мене є більше часу на інші мої проекти☺️Як проходять такі уроки:Займаємося на дошці Міро за підручником чи за готовими урокамиТакож додаю додаткові матеріали Наразі шукаю студентів з іспанської та англійської (також викладаю в такому форматі французьку та польську)Цей формат підходить більше дорослим(але також маю одну дитину студентку)Уроки проходять в групі в телеграміКожен тиждень ви робите один урок і після опрацювання обговорюємо в телеграм в аудіо форматіТакож коментарі стосовно помилок залишаю на дошці МіроВідгуки про мою роботу можна подивитися ТУТ.ЦІНА: 300грн ( за один урок)Щоб записатися на урок можна написати мені в особисті @alitasaavedra.