Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ляшенко - головне
Додано 06 січ 2025

Ляшенко - головне

@al0313
Кількість підписників: 3 599
Фото: 8,980
Відео: 5,870
Посилання: 14,100
Опис:
Аналіз роботи влади. Економіка. Дрібний та середній бізнес.

👥 Кількість підписників

3 599
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -11
Середній/Місяць:: -8

👁️ Середній перегляд на повідомлення

885
Середній/День:: 1,170
Середній/Тиждень:: 704
ERR: 24.59%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,180 26-04-21 16:38
Суд по Тимошенко: резонансні викриття про НАБУ і Кремль, — ТелеграфТе, що відкрилося в залі Вищого антикорупційного суду під час розгляду скасування підозри проти Юлії Тимошенко, виглядає як справжній удар по репутації НАБУ і САП та показує, що до справи лідерки «Батьківщини» причетні російські спецслужби. Стало відомо, що НАБУ використовувало російське програмне забезпечення під час проведення експертизи, яка стала фундаментом для обвинувачень у справі Тимошенко, експерти бюро проводили на російському програмному комплексі Justiphone – російської кіберкомпанії, контрольованої ФСБ. Його часто використовують ворожі правоохоронні органи. Серед замовників: ФСБ РФ, Міноборони РФ, Мін’юст РФ, МВС РФ, Центральний банк РФ, Федеральна митна служба РФ. Така ситуація породжує серйозні сумніви у незалежності проведеної експертизи, якщо вона виконувалася на ворожому софті, а також вагомі підозри про злив інформації та вплив або координацію з боку ворожих сил. Крім того, очевидно, що НАБУ порушило українське законодавство як у сфері кібербезпеки, так і щодо заборони ввезення товарів з російської федерації.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
👁 1,050 26-04-19 18:08
Щойно була доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка по розслідуванню всіх обставин нападу в Києві на людей та бездіяльності тих двох патрульних, які були на місці злочину, але не зупинили вбивцю, самі втекли. Вже є кримінальне провадження щодо цього факту, і буде повна перевірка роботи патрульних – вони повинні були діяти в тих обставинах. ДБР займається цією справою. Розслідування щодо нападу й перевірку всіх фактів щодо вбивці, його стану, отримання ним зброї ведуть разом Служба безпеки України та Національна поліція України. Міністр зробить кадрові висновки по всій вертикалі. Треба переглянути й протоколи реагування на такі ситуації, а також добору та навчання патрульних. Зараз у лікарнях перебувають вісім людей, які були поранені. Одна людина – у вкрай важкому стані. Надається вся необхідна допомога.Ми проходимо через війну і щодня, на жаль, людські втрати від російських ударів, на позиціях. Особливо болісно – втрачати людей ось так, у звичайному місті, просто на вулиці. Вічна памʼять усім загиблим.
👁 950 26-04-17 09:10
⚡️Ані дня без скандалу в НАБУ: директора Бюро Кривоноса спіймали на схематозі з лакшері авто  Директор НАБУ Семен Кривонос використовує схеми, щоб сховатися від НАЗК: задекларував у користуванні дружиною лакшері автівку VOLVOXC90 вартістю понад 3,25 млн, яку купило селянське фермерське господарство «Колос». Річ утім, що це — фірма-прокладка, що належить його матері. На фірмі 4 працівники: мама, сестра, племінниця та дружина Кривоноса, а річна виручка буквально трішки більша, ніж вартість автівки – 4,9 млн грн. Тобто нас намагаються переконати, що майже вся виручка (а це не прибуток!) «Колоса» пішла на авто для Кривоноса. Загалом, це типова історія для Антикорбюро. Підлеглі Кривоноса поводяться точно так само, як він. Очевидно, беруть приклад зі свого шефа.  ▪️Керівник одно з підрозділів Михайло Романюк купив Mercedes-Benz E 220 CD, квартиру, земельну ділянку з будинком та записав їх на родичів: тещу, батька, матір.▪️Заступник керівника підрозділу детективів Роман Нєдов в різні роки придбав дві квартири на тещу, яка згодом передарувала їх його дружині із суттєвим заниженням вартості.▪️Детектив НАБУ Валентин Шмітько протягом кількох років декларував заощадження у значних сумах готівки — майже у розмірі його річного доходу. Тобто, за декларацією, їв лише «мівіну», а у 2024 році взяв та вивів з країни «легалізовані» понад 4 млн грн.  Як повідомлялося, керівника НАБУ Семена Кривоноса в минулому судили за підкуп виборців. Але не посадили, бо він фіктивно всиновив дитину, щоб за амністією уникнути тюрми. Коли загроза в’язниці зникла, Кривонос відмовився від хлопчика, розплатившись з матір’ю дитини — доклавши трошки грошей на купівлю велосипеда.
👁 1,200 26-04-13 05:09
ЦВК Угорщини підрахувала понад 90% голосів виборців. Водночас європейські лідери вже привітали Мадяра з попередніми результатами виборів: Президент України Зеленський: «Вітаю Петера Мадяра та партію "Тиса" з переконливою перемогою... Україна завжди прагнула добросусідських відносин з усіма у Європі, і ми готові розвивати співпрацю з Угорщиною... заради миру, безпеки та стабільності у Європі». Президентка ЄК фон дер Ляєн: «Угорщина обрала Європу. Європа завжди обирала Угорщину... Союз стає сильнішим». Президент Франції Макрон: «Франція вітає перемогу демократії, прихильність угорського народу до цінностей ЄС та місця Угорщини в Європі». Канцлер Німеччини Мерц: «З нетерпінням чекаю на співпрацю з вами. Давайте об’єднаємо зусилля заради сильної, безпечної і, найголовніше, єдиної Європи». Президент Литви Науседа: «Велика перемога для Угорщини! Велика перемога для Європи! Вітаю, Петре Мадяре. Є багато речей, які ми могли б і повинні зробити заради демократії, та миру».Підписатися 👇https://t.me/al0313
👁 1,260 26-04-12 16:31
🥚 "Великоднє перемир'я" та його дотримання🇷🇺 Як і очікувалося, навіть безпосередньо в день Великодня цілковитого перемир'я не існує, а московити, повторюючи минулий рік, використовують тишу на вигідних для себе ділянках, щоб покращити своє становище на позиціях. 🇺🇦 Як заявляє Генеральний Штаб, кацапи з початку "перемир'я" порушили його більше 2-х тисяч разів. Противник на окремих ділянках продовжує проводити штурмові дії, намагаючись зайняти позиції, які утримують Сили Оборони. Українські бійці у відповідь, звичайно, наносять ураження та знищують противника. Не припиняються також артилерійські та авійаційні обстріли, робота дронів різних видів. 📍 Однак, противник використовує можливість "тиші" на окремих ділянках фронту і здійснює евакуацію поранених, підвоз боєприпасів, вивіз 200-тих, ротації та посилює свої позиції. Там де проводяться подібні процеси, ворог не проводить штурмових дій, а відправляє свої групи з білими прапорами, як це можна побачити на картинці. Зокрема, такі дії активно проводяться на Гуляйпільському відтинку, тож після "Великоднього перемир'я" варто очікувати посилення динаміки штурмових дій. ☠️ Московські виродки вчергове підтверджують свою брехливість та демонструють на весь світ історичну істину — слово кацапа не варте навіть паперу, на якому воно написане. Сили Оборони продовжують знищувати ворога, який проявляє акт агресії на різних ділянках фронту і ніхто не збирається вірити та спостерігати за їх активністю. Вбивали, вбивають і будуть вбивати кожного, хто порушує правила. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 522 26-04-10 18:33
Якщо Сполучені Штати справді замислюються над виходом із НАТО, то безпека Європи ґрунтуватиметься виключно на Європейському Союзі. Але не в його нинішньому вигляді. Я вважаю, що Європейський Союз перебуває в ситуації, коли йому потрібні додаткові країни.Велика Британія, Україна, Туреччина та Норвегія. Це чотири сильні країни, які є частиною Європи. Разом армії Великої Британії, України й Туреччини сильніші за російську. Без України й Туреччини Європа не може зрівнятися з Росією. Із цими чотирма країнами можна контролювати моря, мати захищене небо та найбільші сухопутні сили.Ідеться не про наступ, адже, коли Росія ухвалює рішення мати армію чисельністю 2,5 мільйона людей до 2030 року, Європа має думати про безпеку і про те, як зберегти свою незалежність. Велика Британія колись була членом Європейського Союзу. Є побоювання щодо сільського господарства у випадку з Туреччиною. Але з усім цим можна впоратися, якщо економіка справді сильна. Однак безпека – на першому місці, а економіка – на другому. Не навпаки.З інтерв’ю для подкасту The Rest Is Politics (5/5).
👁 1,070 26-04-05 10:38
Ну що ж - я все зрозумів:Порошенко - відстояв КиївПорошенко Марина - визволила Харківську областьГеращенко Іра - звільнила ХерсонЗасуджений Марченко - не здав МиколаївСюмар - організувала виготовлення 7 мільйонів дронів в рік Тараска Чорновіл - розробив САУ "Богдана"Машуня Іонова - домовилася про поставку ракет для ППО"Красний мерседес" Южаніна - вразила і затопила крейсер "Москва"Гончаренко - підготував для Южаніной ракети "Нептун"Знову Порошенко - домовився з США і Євросоюзом за ситему PURLГерасімов - організував поставку палива в УкраїнуРозенко - домовився з Євросоюзом про фінансування пенсій в УкраїнуА вся банда "Європейської Солідарності" - змусила Європу виділити Україні 90 млрд. євро.А що ж Зеленський? Зеленський в цей час просто вилежувався на Мальдівах та ще і інкогніто не під своїм прізвищем.Це репортажі так званих українських ЗМІ і блогерів, і як же їм не вірити укрраїнчикам. А на справді ці піски є муділами і фуфєлями.Таке баченняя, як казав Ющенко, "маленького українця".Ось такі справи. Добра ВсімПідписатися 👇 https://t.me/al0313
👁 1,090 26-04-02 06:27
Коли читаєш новину ''декілька держав-партнерів просять Україну не бити по нафтовій інфраструктурі ерефії ''. І моя уява малює розмову лідерів цих країн-партнерів, союзників з президентом України.- хелоу містере Зеленський. Ми дуже добре розуміємо, що Україна, як найбільша держава Европи в разі поразки у війні - зникне, ми усвідомлюємо, що українці, як нація будуть фізично знищені. Ну, але й Ви маєте зрозуміти нас. Громадяни наших країн, які обрали нас, через подорожчання нафти, через Ваші удари по нафтоінфраструктурі в рф несуть великі втрати та погіршення комфорту, вони у своїх улюблених пабах, змушені витрачати в п'ятницю на 3-4 евро більше на пиво, ніж зазвичай. Наші підлітки, йдучи в кіно тратять на десять, а то й 20 центів більше на чіпси, попкорн і кока-колу. Містере Зеленський, зважте на це і віднесіться з усією відповідальністю за свої дії, дякуємо за розуміння. Містере президенте, ми готуємо черговий санкційний пакет проти росії і цих ⅔ нафтового експорту, який проходить через Балтику тепер супроводжуватиметься з нашої сторони великим осудом. Ми захоплюємось стійкістю та мужністю українців! Ми глибоко стурбовані цією жахливою війною. Ми підтримуємо вашу територіальні цілісність і ваш поступ в ЕС та НАТО за умови виконання 1488 завдань і подолання корупції, як вона поборена у всіх країнах Європи, особливо Східної, де ідеалом є безкопупційні суспільства Угорщини та Словаччини. Слава Україні!
👁 1,190 26-04-01 19:28
FT: Трамп погрожував припинити постачання зброї Україні, якщо Європа не приєднається до Ормузької коаліціїЗа даними джерел Financial Times, після відмови європейських столиць допомогти відкрити заблоковану Іраном Ормузьку протоку президент США пригрозив вийти з ініціативи PURL із закупівлі зброї для України, що фінансується Європою. Після цього Франція, Німеччина та Велика Британія заявили про готовність долучитися до забезпечення безпеки судноплавства.Один із чиновників заявив, що генсек НАТО Марк Рютте наполягав на спільній заяві, «оскільки Трамп погрожував вийти з PURL та з (питань щодо) України загалом».У Білому домі заявили, що «Президент Трамп чітко дав зрозуміти своє розчарування НАТО та іншими союзниками, і, як наголосив президент, «Сполучені Штати пам’ятатимуть».Ормузька протока була заблокована Іраном після початку війни на Близькому Сході; через неї проходить близько п'ятої частини світового морського експорту нафти, і блокада вже спричинила зростання цін. Підписатися 👇https://t.me/al0313
👁 1,170 26-03-31 10:44
​​“Деякі бригади нашого угруповання досі тримають позиції в Курській області”. Інтерв’ю з комбригом 80-ї ОДШБр Михайлом КурахомУкраїнські підрозділи досі присутні на території Курської області РФ — це реальність п’ятого року війни, яку обережно підтверджують військові. Водночас на півночі Сумщини триває виснажливе протистояння: росіяни не полишають спроб прорватися, але зазнають значних втрат.Командир 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади Михайло Курах розповідає, що співвідношення втрат останніми місяцями може сягати 1 до 10 або навіть 1 до 15 на користь українських військових — і це результат зміни тактики, уражень по тилах противника, постійної адаптації до нових умов війни. Його бригада воює на прикордонні, але дістає ворога на десятки кілометрів углиб Росії. Допомагають негода, дрони, сани замість НРК і вимкнений для ворога Starlink.Полковнику Кураху лише 34. Він воює ще з 2014 року. Керував підрозділами у боях під Луганськом, Бахмутом, на Херсонщині й Курщині. У вільний час читає Роммеля, Ремарка, книжки про особистісне зростання та сучасну українську літературу.Про фронт, людей 80-ї бригади ДШВ, найважчу пережиту зиму, нову тактику і те, чому Росію потрібно добити, а не зупиняти війну — у великому інтерв’ю Михайла Кураха “Новинарні“.⬇️https://novynarnia.com/2026/03/30/mkurah/