Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ляшенко - головне
Додано 06 січ 2025

Ляшенко - головне

@al0313
Кількість підписників: 3 599
Фото: 8,980
Відео: 5,870
Посилання: 14,100
Опис:
Аналіз роботи влади. Економіка. Дрібний та середній бізнес.

👥 Кількість підписників

3 599
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -11
Середній/Місяць:: -8

👁️ Середній перегляд на повідомлення

885
Середній/День:: 1,170
Середній/Тиждень:: 704
ERR: 24.59%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 855 26-05-24 07:47
Сьогодні від ночі всюди, де потрібно, працюють рятувальники та необхідні служби. Всім, хто був поранений цим ударом, буде надано допомогу. Це наш обов’язок, і держава його виконає. Я вдячний кожному й кожній, хто працює на місцях після ударів, щоб допомогти нашим людям. Зараз відомо, що постраждали щонайменше 83 людини від початку доби. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким. Важкий був удар – ракет різних типів 90, із них багато балістики – 36. 600 дронів. На жаль, не всю балістику вдалося збити. Найбільше влучань у Києві, і саме Київ був основною мішенню цієї російської атаки. Путін вже й слово «ура» не може нормально вимовити – шамкає, – а все ще своїми ракетами перемагає житлові будинки. Три російські ракети проти обʼєкта водопостачання, спалив ринок, десятки житлових будинків пошкодив, кілька звичайних шкіл. Запустив свій «орєшнік» проти Білої Церкви. Реально неадеквати. Важливо, щоб це для Росії не залишалось без наслідків. Сьогодні кожен у світі, хто не промовчить, хто допомагатиме Україні, є захисником життя.Ми робимо все, щоб встановити мир і захистити людей. І важливо, щоб Україна була не наодинці. Потрібні рішення і від Сполучених Штатів Америки, і від Європи, і від інших, щоб цей старий орєшнік в Москві вимовив слово «мир». Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
👁 1,190 26-05-23 20:44
Була доповідь нашої розвідки: отримали дані в тому числі від американських та європейських партнерів про підготовку росіянами удару із застосуванням «орєшніка». Перевіряємо цю інформацію. Бачимо ознаки підготовки комбінованого удару по території України, зокрема по Києву, із застосуванням різного озброєння. Вказане озброєння середньої дальності може бути в такому ударі. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора. Російське божевілля дійсно безмежне, тож, будь ласка, бережіть життя – користуйтесь укриттями. Друге: звертаємо увагу партнерів як у Сполучених Штатах, так і у Європі, що застосування такої зброї та затягування такої війни є глобальним прикладом також і для інших потенційних агресорів. Якщо Росії дозволено знищувати життя в таких масштабах, то жодна угода не утримає від агресії й ударів інші подібні режими, що засновані на ненависті. Розраховуємо на реакцію світу і що реакція буде не постфактум, а превентивною – треба тиснути на Москву, щоб вони не розширювали війну. Третє: ми готуємо ППО настільки, наскільки це можливо, і будемо відповідати цілком справедливо на кожен російський удар. Ми дали дозвіл на парад, але дозволу на божевілля у Росії немає. Цю війну треба завершувати – мир потрібен, а не якісь там ракети для задоволення хворих амбіцій однієї особи. Дякую всім, хто допомагає берегти життя! Ще раз: будь ласка, бережіть себе й користуйтеся сьогодні укриттями.
👁 756 26-05-22 16:12
"Ми не зацікавлені в тому, щоб втягуватися в нескінченний цикл зустрічей (між Україною, США і росією - ред.), які ні до чого не приводять", - Держсекретар США Марко Рубіо під час брифінгу у Швеції Вашингтон готовий до подальших мирних перемовин щодо України, якщо вони будуть конструктивними Незважаючи на неправдиві витоки інформації про те, що ми змушуємо українців займати ту чи іншу позицію, що не відповідає дійсності, якщо ми побачимо можливість організувати переговори, які будуть продуктивними, а не контрпродуктивними, і які мають шанс бути плідними, ми готові виконувати цю роль ми сподіваємося, що це зміниться, оскільки ця війна може закінчитися лише шляхом переговорного врегулювання. Вона не закінчиться воєнною перемогою тієї чи іншої сторони, принаймні з традиційної точки зору визначення воєнних перемог у світі немає нікого іншого (окрім США - ред.), хто міг би зайнятись врегулюванням між Україною та рф. Якщо хтось інший хоче цим займатися, нехай займаєтьсяПідписатися 👇https://t.me/al0313
👁 898 26-05-21 13:03
Екссуддя Верховного суду Олександр Прокопенко, якому у вівторок оголосили підозру в хабарництві, за три дні до цього переоформив квартиру на сина — детектива НАБУ Богдана Прокопенка.Про це у Фейсбуці написала адвокатка Тетяна Козаченко з посиланням на декларацію детектива. Квартиру в Києві площею 127 м² і паркомісце оцінюють в 1,6 млн грн. У НАБУ відповіли, що цей детектив не входив до складу слідчої групи, яка розслідує справу про корупцію у Верховному суді, і не мав доступу до матеріалів справи. Щоб розслідувати підстави переоформлення майна Бюро проводить службове розслідування.Також у день, коли екссудді повідомили про підозру, директор НАБУ Семен Кривонос підписав рішення про арешт цієї нерухомості. Бюро направило відповідне клопотання для її арешту судом.▪️Справа про масштабну корупцію у Верховному суді пов'язана з екснардепом Костянтином Жеваго. Слідчі стверджують, що у 2023 році бізнесмен через посередників передав $2,7 млн адвокату, пов’язаному з так званим бек-офісом Верховного суду. Гроші нібито мали передати ексголові суду і суддям за потрібне рішення.@babel
👁 866 26-05-20 12:23
‼️Служба зовнішньої розвідки України отримала доступ до низки російських документів, які свідчать про підготовку до дестабілізації ситуації в нашій державі та підрив її зовнішньої підтримки. Як стало відомо, причиною ухвалення рф такого рішення є провал весняного наступу та критичні проблеми в економіці.❗️Адміністрація президента рф вимагає від спецслужб, мзс та російських медіа максимально «розігнати» в українському та європейському просторі медіакампанію. управління ап рф зі стратегічного партнерства та співробітництва (керівник в.титов) визначило три питання порядку денного. Перше – дискредитація мобілізації в Україні та військового керівництва, відповідального за комплектування сил оборони України. Це завдання є критичним для них на тлі великих втрат росіян на фронті. Друге – дискредитація Президента України, його команди та членів сімʼї. Третє – недопущення другорядності «медійного скандалу довкола А.Єрмака та інтерв’ю Ю.Мендель». У кремлі вважають цей кейс важливим, проте таким, що був витіснений з інформаційного простору Європи через міжнародні події, зокрема ситуацію довкола Ірану. 🔺Для виклику резонансу суспільства «медійний план» рф передбачає розроблення від імені органів державної влади фейкових документів та вкидання їх суспільству. російська пропаганда навіть поставила завдання створити «ляльки-символи» дискредитаційної кампанії. Крім того, передбачені спроби втягнути в російські задуми колишніх українських посадовців, політичних діячів й експертів. Відсьогодні вже фіксуємо перші спроби рф діяти за новим сценарієм не лише в Україні, а й за кордоном. 📍Окремі документи свідчать про те, що до поширення лише в західному інформаційному просторі планується задіяти понад 15 проксі ЗМІ. Серед них фігурують, зокрема, такі одіозні медіаресурси як L'Antidiplomatico, Magyar Nemzet, Prvni Zpravy, CZ24news. Список є неповним та має бути затверджений ап рф найближчим часом.📌Здобуті Службою зовнішньої розвідки матеріали свідчать, що росія планує лише нарощувати кампанію, розширювати деструктивні наративи й масштабувати аудиторію і географію поширення.
👁 1,130 26-05-17 17:46
Сьогодні дуже масштабно Сили оборони України, наша Служба безпеки України, наша розвідка відпрацювали по Московському регіону. Хороша хвиля наших дипстрайків – забезпечуємо Україні цю можливість. Дистанція до цілей цього разу – більш ніж 500 кілометрів, це вагомо ще й тому, що Московський регіон найбільш насичений російськими засобами ППО. Вони свій район влади бережуть найбільше. Але українські далекобійні кроки вже це долають.Як я вчора й казав, росіянам треба думати про свої НПЗ, про свої нафтові об’єкти, про свої підприємства, а не про те, як зламати життя інших народів – в Україні, чи в Молдові, чи в будь-якій іншій країні-сусідці. Також наші Сили оборони відпрацювали за цю добу по об’єктах на тимчасово окупованій території, зокрема в Криму.І ця наша далекобійність – це те, що значно змінює ситуацію та й загалом сприйняття російської війни у світі. Багато партнерів зараз дають сигнали, що бачать, що відбувається і як усе змінилося і в настрої щодо цієї війни, і в досяжності російських цілей на російській території. Війна цілком передбачувано повертається в «родную гавань», і це чіткий сигнал, що не варто зв’язуватися з Україною та йти несправедливою загарбницькою війною проти іншого народу – саме проти народу.
👁 557 26-05-15 19:26
Чітко розуміємо, що обговорюється між Росією та керівництвом Білорусі. Пішла зараз більша активність росіян – я маю на увазі, у розмові з Олександром Лукашенком. Хочуть значно більше втягнути Білорусь у війну та саме з території Білорусі розпочати додаткові агресивні операції – або проти нашого Чернігівсько-Київського напрямку, або проти однієї з країн у НАТО, які поруч із Білоруссю. Звісно, ми будемо і надалі захищати Україну, захищати наших людей, українців. Я доручив нашим Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, і на Ставці ми розглянемо та затвердимо. Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати. Партнери теж знають, що відбувається і до чого схиляють Білорусь. Є в нас і російські документи, у яких пропонуються цілі для ударів по Києву та інших наших містах – по політичних та військових обʼєктах, де може бути керівництво армії, уряд, і тут, по Банковій. Давно вони виношують цей план. Зараз, після Ірану, знов активізувались – шукають, де ми знаходимось, де ми буваємо. Так само про інших людей з українського керівництва, з розвідки, наших спеціальних служб. Дехто там, у Москві, так і не зрозумів, що українці ніколи не здадуть свою незалежність, і в будь-якому випадку – на Банковій чи без Банкової – свою землю, свій суверенітет, свою державу ми не здамо.
👁 782 26-05-14 13:24
Провів Ставку. Першим питанням була детальна доповідь наших військових по захисній операції, яка відбувалася цими днями, від масованого та фактично безперервного російського удару, що тривав майже дві доби. Це спеціальна терористична тактика росіян, які накопичували дрони та ракети протягом певного часу та свідомо вирахували удар таким чином, щоб його масштаб був значним та ускладнення для нашої ППО – найбільшими. Загалом у хвилях масованих атак за 13 та 14 травня росіяни використали 1567 дронів і 56 ракет різних типів. Відсоток збиття дронів у нас був 94%. Відсоток збиття ракет – 73%. Ключовий виклик – це балістика та прикриття тисяч тилових об’єктів інфраструктури й наших міст. Разом із військовими командувачами, міністром оборони, міністром енергетики та іншими залученими посадовцями детально обговорили наявні потреби наших сил захисту неба та збільшення постачання необхідного обладнання, зокрема радарів. Щодо цього були конкретні доручення Генеральному штабу Збройних Сил, Повітряним силам та Міністерству оборони України. Були доповіді й щодо влучань у різних наших регіонах: від Рівного та Франківська до Києва та Харківщини. Зараз у Києві досі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці руйнування під’їзду житлового будинку, який був практично знесений з 1-го по 9-й поверх через цю російську атаку. Невідома доля майже 20 людей, які могли бути в цьому будинку. Станом на зараз відомо про сімох загиблих і 39 поранених тільки в Києві. Залучені всі необхідні сили ДСНС України, Національної поліції, комунальних та медичних служб. Вдячний кожному, хто допомагає на місцях ударів і рятує людей. Буду говорити детально і з нашими дипломатами щодо завдань, які є на сьогодні в пошуку ракет для ППО. Всі повинні зосередитись на антибалістичних системах та ракетах до них. Це пріоритет номер один, і від достатнього забезпечення наших сил захисту неба залежатиме, зокрема, і оцінка роботи української дипломатії в травні – червні. Доручив Силам оборони України та спеціальним службам запропонувати можливі формати нашої відповіді на цей російський удар.
👁 1,050 26-05-13 12:32
Російське військове командування переконало Путіна, що його армія зможе захопити увесь Донбас до осені, пише FT.За словами джерел видання, російському президенту доповідають про нібито виснаження української армії та близький колапс фронту. Співрозмовники FT кажуть, що після можливого захоплення Донбасу Путін планує «підвищити ціну припинення вогню». У ГУР вважають, що далі Кремль може висунути нові територіальні вимоги — передати Росії Запорізьку та Херсонську області, значна частина яких залишається під контролем України.При цьому, за даними медіа, Путін дедалі більше зациклений на захопленні всього Донбасу, хоча раніше приватно допускав замороження війни на нинішній лінії фронту. Один із співрозмовників сказав, що намагався переконати його завершити війну на поточних позиціях, але той відповів: «Ні, я не можу піти на компроміс у цьому питанні».Однак, як стверджують джерела FT, справжні амбіції Путіна досі полягають у захопленні всієї лівобережної частини України, включно з Києвом та Одесою.@babel
👁 792 26-05-12 15:47
Я хочу подякувати сьогодні європейським нашим партнерам: була зустріч на рівні радників з питань національної безпеки. Ми поступово просуваємо тему виробництва антибалістики у Європі – ми формуємо антибалістичну коаліцію. Варто це зробити, і зараз ми ближче до результату, ніж будь-коли. У сьогоднішній зустрічі країн по антибалістиці були представлені 13 країн і офіс Генерального секретаря НАТО. Важлива, дуже важлива ініціатива. Загалом зараз українські позиції на фронті та в наших далекобійних санкціях та у спільних результатах із партнерами найвищі за роки. Треба тримати рівень, досягати результатів. І саме це ми і робимо. Кожен виклик, який є при цьому, все, через що ми проходимо, повинно завершуватись одним – тим, що ми всі так чи інакше допомагаємо Україні, робимо сильнішою нашу оборону, робимо вигіднішими наші спільні українські зовнішньополітичні позиції. Не буває перемог когось одного, і не буває стійкості когось окремо. Треба дійти до головної цілі, і це наша спільна ціль, яку ми не здаємо. Ми не здаємо нашу землю, наш суверенітет. Я вдячний усім українцям, усім українкам, хто разом на цьому шляху. Україна має вистояти у війні, захистити свою незалежність, гарантувати безпеку людям. Це обовʼязково буде. Слава Україні!