Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ляшенко - головне
Додано 06 січ 2025

Ляшенко - головне

@al0313
Кількість підписників: 3 599
Фото: 8,980
Відео: 5,870
Посилання: 14,100
Опис:
Аналіз роботи влади. Економіка. Дрібний та середній бізнес.

👥 Кількість підписників

3 599
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -11
Середній/Місяць:: -8

👁️ Середній перегляд на повідомлення

885
Середній/День:: 1,170
Середній/Тиждень:: 704
ERR: 24.59%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 17
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 992 26-05-08 20:17
Цими днями було багато звернень та сигналів щодо конфігурації завтрашнього дня в Москві у звʼязку з нашими українськими далекобійними санкціями. Принцип дзеркальності в наших діях добре відомий та був доведений російській стороні. Додатковим аргументом для України у визначенні нашої позиції завжди є вирішення одного з ключових гуманітарних питань цієї війни, а саме – звільнення військовополонених. Красна площа для нас менш важлива, ніж життя українських полонених, яких можна повернути додому. Саме тому сьогодні в рамках перемовного процесу за посередництва американської сторони ми отримали згоду Росії провести обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000. Також має бути встановлений режим тиші 9, 10 та 11 травня. Україна послідовно працює для повернення своїх людей із російського полону. Доручив нашій команді оперативно підготувати все необхідне для обміну.Дякую Президенту Сполучених Штатів та його команді за результативну дипломатичну участь. Розраховуємо, що Сполучені Штати забезпечать виконання домовленостей російською стороною.Слава Україні!
👁 1,200 26-05-08 20:00
Путін, а потім і Трамп, довго вмовляли нашого Верховного Головнокомандувача дозволити Росії спокійно потанцювати на кістках загиблих у ІІ світовій війні 9 травня.Президент дав згоду на ці танці й пісні під бояришник та навіть підписав відповідний указ — він нижче під текстом.А ще — переклад допису Трампа, який він опублікував у своїй соцмережі.Просили. Скиглили. Довго. Дуже довго.Ось переклад:«У Росії святкують День перемоги, але так само і в Україні, адже вона також була великою частиною та важливим чинником Другої світової війни.Це припинення вогню включатиме зупинку всіх бойових дій, а також обмін 1 000 полонених з кожної країни. Це прохання було зроблене безпосередньо мною, і я дуже ціную згоду президента владіміра путіна та президента Володимира Зеленського.Сподіваюся, це початок кінця дуже довгої, смертоносної та важкої війни. Переговори щодо завершення цього великого конфлікту — найбільшого з часів Другої світової війни — тривають, і ми щодня стаємо дедалі ближчими до цього. Дякую за увагу до цього питання.Підписатися 👇https://t.me/al0313
👁 1,080 26-05-05 20:39
Хороша та продуктивна розмова з Королем Королівства Бахрейн Його Величністю Хамадом бін Ісою Аль Халіфою. Сьогодні під час нашої зустрічі обговорили безпекову ситуацію на Близькому Сході й у регіоні Затоки та ключові виклики й безпекові можливості. Говорили про удари з Ірану проти Бахрейну та інших країн, про ситуацію щодо Ормузької протоки. Практично щодня наша країна теж під такими ж терористичними ударами, і наші люди мають відповідний досвід повномасштабного захисту. Україна готова ділитися з Бахрейном такою безпековою експертизою та допомагати посилювати захист життя. Запропонував укласти Drone Deal та масштабувати співпрацю з Бахрейном, і домовились, що наші команди опрацюють деталі.Окрему увагу приділили розвитку двосторонніх економічних відносин та партнерства у сфері аграрного виробництва. Поінформував про ситуацію в Україні, дипломатичну роботу для досягнення достойного миру. Також підняли питання про взаємне відкриття посольств у наших країнах. Наша співпраця має значний потенціал у багатьох вимірах, і обовʼязково маємо це реалізувати. Дякую.
👁 961 26-05-03 13:50
Просте до не думаючих людей, до людей брехливих, до людей заангажованих і просто для негідників.Коротко без церемоній і без емоцій — перестаньте нести ахінею, брехню і московські настанови.Президент не «накладає санкції», як вам це малюють у тупих постах, тупі видання і гнилі писаки, як вам втюхують це в заголовках. Розраховано це на тих, хто не відкриває навіть базові закони. Санкції ухвалює РНБО. Саме там формується рішення. А президент своїм указом лише вводить його в дію згадно протоколу і рішення РНБО. Це процедура, а не “цар махнув рукою”, "захотів ввів, захотів не ввів", так не є.Але ж простіше кричати «зрада» і тикати пальцем, ніж розібратися на рівні елементарного знання законодавства чи хоча б елементарної логіки. Бо для цього треба читати, думати і відповідати за слова — а не просто перепощувати маячню.Найсмішніше, коли такі «знавці» ще й намагаються когось повчати. Людина не розуміє різниці між рішенням і введенням у дію — але вже будує теорії змови і роздає оцінки.Хочете жорстко? Ось правда: коли ви пишете, що «президент наклав санкції», ви демонструєте не позицію — ви демонструєте рівень свого інтелекту, свого мозгового розвитку. І цей рівень — десь між чутками з під’їзду і заголовками жовтої стрічки.Критикуйте владу скільки завгодно — це нормально. Але хоча б не виглядайте людьми, які критикують з палати дурдому. Не кричить, як люди що не розуміють, як працює держава, про яку вони так голосно кричать.Це піпець. Добра ВсімПідписатися 👇https://t.me/al0313
👁 1,130 26-05-01 18:34
Вже 24 компанії створили приватні групи ППО – МіноборониДо проєкту приватної протиповітряної оборони долучилися 24 українські компанії у різних регіонах України.Про це повідомляє міністерство оборони України."Станом на квітень 2026 року до проєкту приватної ППО долучилися 24 компанії. Це підприємства різних форм власності з різних областей України, зокрема Харківської, Одеської, Київської, Полтавської, Закарпатської та інших", – говориться у повідомленні. «Приватна ППО – не самостійна неконтрольована одиниця. Це одна зі складових багаторівневої системи протиповітряної оборони країни під управлінням Повітряного командування Повітряних Сил ЗСУ", – зазначає міністерство Групи приватної ППО складаються з цивільних працівників, які пройшли навчання, мають необхідні сертифікати, допуски і відповідають визначеним вимогам.У межах чинного законодавства та за погодженням з повітряним командуванням Повітряних Сил ЗСУ їм надано право застосовувати визначені засоби ППО на визначеній ділянці, у визначений час для захисту від повітряних атак ворога.До груп приватної ППО доєднуються особи, які не підлягають призову до Сил оборони України. Відповідно, вони не отримують бронювання за участь в групі.Також це можуть бути представники воєнізованої охорони, якщо такі є у підприємства.Міністерство також нагадує, що у квітні приватна ППО вперше збила реактивний "шахед" на швидкості понад 400 км/год.
👁 863 26-04-29 08:28
🙈 Друзі, про черговий виток спецоперації "плівки Міндіча" ви уже прочитали і скріни вічно депресивного Ткача проглянули.У будь-якої критично мислячої людини виникає логічне запитання: "а звідки у Міші Ткача роздруківки розмов, отриманих оперативним шляхом?". Виникало таке питання у вас ? Та от, після попередніх "зливів" цілий керівник "Департаменту космічних розслідувань" на уп'ячці Міша Ткач вирішив підстрахуватись від незручних питань і придумав легенду про "злив" і зацікавлені сторони. Базу теж підготував.Читаємо без правок з "УП":💬 "Як нам вдалося встановити, відповідні матеріали, зокрема великі фрагменти записів задокументованих розмов, давно долучені до процесуальних документів, наданих сторонам захисту".* тут відсил до версії, що ці роздруківки Міші Ткачу злили адвокати Міндіча, щоб "втопити" спільників 🙈 💬 "Два тижні тому НАБУ і САП через Офіс генерального прокурора направили до Ізраїля більш ніж 10 томів матеріалів кримінальної справи в рамках запиту на екстрадицію Тимура Міндіча та Олександра Цукермана".* тут відсил до "продажних ізраїльських правоохоронців", які теж чомусь вирішили злити Міші Ткачу роздруківки розмов. 💬 "Тому кількість осіб, до яких потрапили матеріали слідства, схоже, стала настільки великою, що днями окремі фрагменти почали "витікати" в мережу. Причому "витік" цей стався з метою дискредитувати НАБУ і САП".* тут взагалі сова на глобусі, натягнута з Південного полюсу 🙈 Виявляється, кількість поінформованих осіб щодо закритих матеріалів слідства настільки велика, що Ткач просто знайшов флешку під лавкою у Маріїнському парку. А флешку Ткачу підкинули з метою дискредитації НАБУ і САП 😂Цей цирк таки повинен колись закінчитись. Бо уже просто не смішно. Таке враження, що Ткач віджав у Бігуса річний запас трави. Тепер просто ловить приходи. Періодично, після чергової команди "треба надавити".Друзі, одразу ж після судових вироків по будь-кому із фігурантів справи ми опублікуємо деталі одними з перших. А до того вважаємо це звичайною низькопробною белетристикою, ініціатори якої сидять у відомому усім місці за парком Нивки.ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 820 26-04-28 13:07
⚡️ Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурорів Офісу генерального прокурора надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування щодо олігарха, бенефіціара АТ "Банк "Фінанси та Кредит" Костянтина Жеваго.Жеваго підозрюють у причетності до розтрати майна банку в особливо великих розмірах та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.* За версією слідства в 2007–2015 роках, він за попередньою змовою зі службовими особами "Фінанси та Кредит" організував схему, через яку з банку було виведено 113 млн доларів США. На той час це становило понад 2,5 млрд грн.У той період підконтрольна Жеваго українська компанія отримала кредит в АТ Банк "Фінанси та Кредит", що було зроблено в порушення правил кредитування. Ці гроші надалі були виведені на інші офшорні компанії олігарха.27 грудня 2022 року українського бізнесмена, екснардепа Костянтина Жеваго затримали на гірськолижному курорті Куршевель у французьких Альпах на запит української сторони.Підозрюваний у розтраті український бізнесмен Костянтин Жеваго вніс заставу в 1 мільйон євро і вийшов з-під варти, він не може залишати материкову Францію. 19 березня 2026 року Жеваго вручили підозру у Франції. У 2025 році рішенням РНБО проти Жеваго застосували персональні санкції.ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 645 26-04-27 16:20
Провів Ставку. Три ключові питання. Перше – НРК. Саме наземні роботизовані комплекси зараз є одним із найбільш гарячих запитів наших Сил оборони, і виробництво та постачання мають встигати за потребою. Обсяг контрактування НРК повинен бути значно більшим, ніж торік. Уже законтрактовано 25 тисяч НРК – удвічі більше, ніж минулого року, і це тільки початковий рівень: кількість буде збільшено, і відчутно, контрактування триває. Я вдячний усім виробникам, які забезпечують вчасне виконання контрактів, і кожному нашому підрозділу та всім командирам, які масштабують використання НРК. Доручив Генеральному штабу і Міністерству оборони України щомісячно перевіряти реальну потребу в НРК і рівень постачання. Друге питання – захист проти балістики. Були доповіді щодо постачання ракет для антибалістичних систем і стану виконання домовленостей із партнерами. Важливо, щоб на травень постачання було не менше, ніж ми вже отримали на рівні обіцянок від партнерів, і це пряме завдання для наших дипломатів і військового командування. Обговорили і стан роботи по альтернативних засобах антибалістичного захисту – доступних у світі та власних, українських розробок. Третє питання на Ставці – доповіді розвідок. ГУР і Служба зовнішньої розвідки України ґрунтовно доповіли щодо стану економіки й соціальних процесів у Росії після першого кварталу цього року: фіксуємо суттєве погіршення ключових показників та помітні російські експортні втрати. Попри намагання російського керівництва використати війну в Ірані для виправлення фінансової ситуації, реальні результати для Росії негативні. Зокрема, наші далекобійні санкції на це працюють. Будемо продовжувати наш тиск на агресора. Слава Україні!
👁 1,170 26-04-25 04:06
Комбінована ракетно-дронова атака по Україні в ніч на 25.04.26.⚠️ Впродовж ночі противник точково атакував міста України ударними БпЛА. Починаючи з 2 ночі під атакою 30+ БпЛА були Рені/Орлівка Одещини.Ближче до 03 ночі почалась атака ударними БпЛА Дніпра тривала до майже 06 ранку. По Дніпру ворог застосував щонайменше 60х БпЛА. Точна кількість від командування.Також ближче до 03 ночі під атакою БпЛА була Біла Церква та окремі райони Київщини. Ворог також одномоментно запустив близько 10х балістичних ракет по Дніпру та Харкову, одночасно з ударними БпЛА та Крилатими ракетами.❗️ Близько 30х крилатих ракет типу Х-101, ймовірно із залученням КР типу 9м727, ворог спрямував у напрямку Київщини та Чернігівщини. Переважна більшість крилатих ракет не досягла своїх цілей.Крилаті ракети також атакували Дніпро з короткої дистанції від ЛБЗ.💥 Основний удар прийшовся по Дніпру. Місто перебувало під безперервною комбінованою масованою атакою впродовж щонайменше 6 годин. Також Постраждали Біла Церква та Харків. ⚠️ Нагадуємо, що не варто наближатись і тим паче торкатись будь-яких фрагментів, які знаходяться на землі після бойової роботи.Навіть частина дрона/ракети може містити вибухові елементи, що не здетонували.Викликайте ДСНС — бережіть себе. Впродовж ранку та дня можуть бути запущені додаткові ударні БпЛА. Будьте уважні та обережні.Тихого ранку.#зведення@war_monitor
👁 1,110 26-04-22 18:40
🙈 Марина Анатоліївна таки виграла у Петра Олексійовича суд на 17 мільярдів гривеньПобрила папіка. Вчисту.Вінницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу на рішення Крижопільського районного суду Вінницької області."Рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 03 лютого 2026 року скасувати і ухвалити нове. Поділити майно, яке належить на праві спільної сумісної власності подружжю", – говориться в ухвалі.Зокрема, суд постановив визнати за позивачкою право особистої приватної власності на 8190 акцій ПАТ ЗНКІФ "Прайм Ессетс Кепітал", що становить 8,3 мільярда гривень.Також рішенням суду на користь Марини може бути передано майно на загальну суму 8,5 мільярда гривень.Петру Олексійовичу суд залишив зовсім мало: VOLVO S90 2.0 T8 INSCRIPTION, мотоцикл HONDA CMX 1100D, напівпричіп KING TRAILERS, предмети мистецтва загальною вартістю 100,4 мільйона євро тощо.Також йому належить нарахована, але невиплачена частина прибутку правового утворення без статусу юридичної особи Сіквент (Швайц) АҐ (попереднє найменування: Ротшильд Траст (Швайц) АҐ) у розмірі 20 000 000 доларів США, що відповідно до курсу НБУ станом на 25 березня 2025 року становить 832 892 000 грн та готівка у розмірі 3 190 905 107,30 грн.Усього майно оцінено у загальну суму вісім мільярдів п`ятсот п`ятдесят три мільйони сімсот дванадцять тисяч шістсот сімдесят дві гривні 30 коп. 🙈Постанова суду апеляційної інстанції набирала законної сили, але ще може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня її проголошення.Здається, це кіно - вічне як Санта-Барбара.P.S. Цікаво, а ліжко в Козині вони теж поділили навпіл, чи Петро тепер на коврику спатиме ?ПІДПИСАТИСЬ 📥