Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті
Додано 14 лип 2024

Akirich на дроті

@akirichsblog
Кількість підписників: 788
Фото: 3,510
Відео: 126
Посилання: 3,080
Опис:
#nowar #нетвойне Боти: @akirichbot @xtmapbot Контакт: @xtmapbot - зворотній зв'язок. Повний перелік соцмереж на uadd.me/akirich
Джерело

Akirich на дроті | Щодо ранку.Якщо міський електротранспорт і поїде, то нажаль вже точно ...

Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті Akirich на дроті @akirichsblog
1 830 Охват/переглядів 2026-01-26 21:12 Повідомлення №10318
Щодо ранку.Якщо міський електротранспорт і поїде, то нажаль вже точно не за графіком. Прохання - без гострої потреби не навантажувати міську транспортну систему. Йиовірний виїзд рухомого складу на маршрути, що працюють лише в блекаут. Невідомо як буде працювати метро, тому враховуйте, що окремі маршрути можуть прямувати не так як зазвичай, чи не курсувати взагалі.Також окреме прохання не діставати диспетчерів 1562, Обленерго, ХТМ, Міськліфту питанням "Коли буде світло/вода/тепло/друге пришестя Христа/тощо?" Зараз ключова їх задача допомогти тим у кого взагалі жах - наприклад, тим кому порвало труби води, тепла, каналізації. Чи кому після перепадів попалило проводку/щити, і треба їх ізолювали, щоб запустити інших.Жодних конкретних строків ніхто не має, але інженери у галузі інфраструктури життєзабезпечення роблять усе можливе, щоб послуги були надані якнайшвидше.По зв'язку - на ніч телефони краще перевести в авіарежим чи вимкнути, бо покидьки люблять помацати наші мобільні мережі саме вночі, а нацроумінг їм за власним болючим досвідом у цьому лише допомагає. Ніхто не гарантує, що "вежа" яка обслуговує ваш телефон не вимкнеться вночі.Мирної ночі, і щоб після темряви завжди приходило світло!