Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті
Додано 14 лип 2024

Akirich на дроті

@akirichsblog
Кількість підписників: 788
Фото: 3,510
Відео: 126
Посилання: 3,080
Опис:
#nowar #нетвойне Боти: @akirichbot @xtmapbot Контакт: @xtmapbot - зворотній зв'язок. Повний перелік соцмереж на uadd.me/akirich
Джерело

Akirich на дроті | Продовження вище.2. Запуск нової технології - без суттєвого технологіч...

Логотип телеграм спільноти - Akirich на дроті Akirich на дроті @akirichsblog
296 Охват/переглядів 2026-01-25 12:13 Повідомлення №10301
Продовження вище.2. Запуск нової технології - без суттєвого технологічного підґрунтя. Під час запуску 4G, у кожного оператора була мулька з малюванням умовних 3.75G, 3.9G та інших дробних джі, вигаданих маркетологами. Які в реальності, м'яко кажучи далекі від стандарту. А тепер сюрприз-сюрприз з тестів! Як виявилось мережа в Україні то є надбудова над 4G і не більше. Ядра мережі тупо не оновлені. Ті ж самі маркетологи будуть втирати про 5G. Але цей 5G є у форматі NSA (Non-Standalone), тобто обмежений, оскільки структурно базований на мережі 4G. Там немає нової структури мережі радіодоступу, вона мережа повністю залежна від 4G, затримки скорочені лише для галочки, швидкість доступу до інтернет також покращена для галочки (і середній результат також), а ще цей 5G будуть підтримувати обмежнена кількість пристроїв. Яка прикра несподіванка, чи не так?А тепер представте собі чергове падіння інфраструктури, наприклад у Київстару (вибачайте, але вони самі дають такі приводи про себе згадати) - падає 4G ядро. І тягне воно за собою і власне 4G, і старлінк (бо здихає роумінг), і 5G. Елітне комбо, чи не так? А якщо і мінцирква нагидить - не прогнавши з цінних частот телевізійників і вимкне 3G - то люди та техніка взагалі можуть залишитися без нормального інтернету.Ну як так знову, агов?