Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Airborne Division
Додано 14 лип 2024

Airborne Division

@airborne1126
Кількість підписників: 31 251
Фото: 20,100
Відео: 9,320
Посилання: 4,820
Опис:
Ukraine Airborne 🇺🇦 Неофіційний канал, офіційних джерел Для зв’язку з Админістраторами по всім питанням пишіть на @airborne_1126 @maru_marshal

👥 Кількість підписників

31 251
Середній/День:: +110
Середній/Тиждень:: -244
Середній/Місяць:: -1283

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 482
Середній/День:: 4,200
Середній/Тиждень:: 3,244
ERR: 11.14%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 16
Середнє за тиждень: 4.6
Середнє за день: 1.7

Історія змін назви

Airborne Division 2025-07-28
25 ОПДБр ДШВ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,880 25-12-07 19:36
🇺🇦 Це перша велика стрічка про 225-й окремий штурмовий полк — про людей, які воюють сьогодні на найскладніших напрямках.Фільм показує їхню роботу, шлях підрозділу та командира Олега Ширяєва, а також будні звичайних бійців, які прийшли в армію з різних професій і обставин, ставши частиною команди 225.У стрічці — історії тих, хто був на Курщині, у Бахмуті, під Сумами та на Запоріжжі.Без прикрас, без вигаданих героїв — просто про людей, на яких тримається фронт.https://www.youtube.com/watch?v=dToTd7g5Wqc🇬🇧 This is the first full-length film about the 225th Separate Assault Regiment — about the people who are fighting today in the most challenging directions.The film shows their work, the journey of the unit and its commander, Oleh Shyriaiev, as well as the daily life of ordinary soldiers who joined the army from different professions and circumstances, becoming part of the 225 team.The film features the stories of those who fought in the Kursk region, in Bakhmut, near Sumy, and in Zaporizhzhia.No embellishments, no fictional heroes — just real people who hold the front.
👁 4,210 25-11-16 10:40
❗️Україна рухається до стратегічної поразки у війні, — BildCитуацію вже неможливо приховати чи ігнорувати, — заявив аналітик Рьопке📌Висновки не робляться.📌 Якщо ні уряд в Києві, ні західні партнери негайно не здійснять стратегічного перелому, росія виграє цю війну крок за кроком.📌 Замість того, щоб забезпечити Україну «зброєю масового ураження» в сучасному розумінні — тобто мільйонами FPV-дронів і тисячами високоефективних крилатих ракет для ударів на велику глибину — західні країни продовжують обмежуватися точковою допомогою та інвестиціями в українські далекобійні дрони, стратегічне значення яких переоцінюється.📌 Український уряд, схоже, також не сприймає війну на знищення проти своєї країни достатньо серйозно.📌 Дезертирство і тимчасове невиходження на службу — через що цілі бригади часто існують лише на папері.📌 У листопаді, ймовірно, буде досягнуто нового річного максимуму втрати територій.📌 російський наступ в прилеглих районах великих міст Дніпро та Запоріжжя є питанням місяців — максимум одного-двох років.
👁 3,320 25-10-14 18:03
2 роки тому почалась одна з найвідчайдушних офензив Сил Оборони України - Лівобережний плацдармСилами бригад Морської Піхоти та приданих підрозділів було здійснено спробу висадки на Лівобережжі ХерсонщиниОдночасна висадка СОУ на напрямах Пойма-Піщанівка-Кринки.Останні стали відомими на весь світ по запекло ті боїв на квадратний метр та масованого застосування авіації противника.Певен згодом багато буде написано з цього приводу, незрозуміло тільки нинішнє мовчання про ті події тих-хто мав би про них згадати36,35,38,37,126 та придані підрозділиВсі ми втратили своїх побратимів під час тих запеклих боїв, коли сенси залишків середньовічних мурів фортеці Тягинь, що боронила межі європейського світу від азійських навал-знову ожили в війні ХХІ ст.Противник платив великою кровʼю за кожен клаптик тієї землі та був змушений відкинути плани по штурму нашого узбережжяПерелік тих хто був застосований на ліквідацію останнього з плацдармів в н.п Кринки за інформацією противника:Крынки 1253 мобики, 404 мобики.83 одшбр в Крынках была.28 полк81 бригада .Медведи1253 мобилизованныеПолк 1253 братан. С 404 стояли и126.1253 мсп и 404 мсп10 бригада спецназ разведка.17 танковый полк127 ОРБ ГРУ328337армейцы с 18 все десантура вся104 див10 бригада вдвЗабыли указать. Так же. 186. 24.26. 17. 144. 61. 104. Там много пацанов было.ЧВК Конвой (Ливадия) в Крынках404 полк мобилизованные177 полк мор пех186-ой ОРБ80 омсбр Арктическая11 бригада инженеров. батальон специального минирования61обрмп сф там. В ПОЛНОМ СОСТАВЕ. И Z-ты 80 бригады 14ак. Те ваще черти205 бригада.26 полк. Вічна памʼять всім хто не повернувся з того завдання 🫡
👁 3,500 25-09-06 19:20
6 вересня 1991 року - річниця проголошення незалежності Чеченської РеспублікиІчкерія 🐺Чеченський народ уже понад 300 років бореться за свободу, разом з іншими народами Кавказу чинячи опір російській окупації.У XX столітті спроби відновлення державності не припинялися: виникла Гірська республіка (1918) та незалежна чеченська держава (1920). Але жорстокі репресії тривали.23 лютого 1944 року радянська влада здійснила депортацію всього чеченського народу до Середньої Азії.Десятки тисяч загинули, а ті, хто вижив, змогли повернутися на батьківщину лише після 13 роківзаслання.На початку 1990-х років, під час розпаду СРСР, У Грозному відбулися масштабні зʼїзди чеченського народу, на яких вирішувалася доля державності.6 вересня 1991 року Чечня проголосила незалежність, обравши Джохара Дудаєва президентом і створивши власні державні структури. Тисячі людей вийшли на вулиці Грозного, щоб відстояти право жити у вільній країні.Проте вже невдовзі почалися роки кривавої боротьби.Грудень 1994 року став початком російської агресії, що принесла Чечні руйнування, тортури, вбивства й терор.Сьогодні, попри репресії, переслідування та окупацію, дух вільних чеченців залишається нескореним.Справжній чеченці починаючи з 2014 року борються з російським агресором на стороні України в російсько-українській війні.Ічкерія буде вільною!
👁 3,900 25-06-06 15:42
🇸🇰 Депутати-втікачі: екс-голова облради, Гліб Пригунов оселився у Словаччині?Схоже, гордий «єесівець» з Орденом Данила Галицького, тепер у Словаччині! Про це можна зробити висновки з декларації депутата облради. Цікаво, Лукашук після складання мандату та посади голови ДОР послідує прикладу свого попередника? 🤔Сесії? Не чув, не був, не знає. Зате бізнес на зерні закрив, 1,3 млн грн за 2024-й задекларував – і гайда за кордон.Але ж він не самотній у своїй «словацькій мрії»! Його колега по втечах Геннадій Гуфман (екс-очільник осередку «опзж» на Дніпропетровщині) уже три роки там гріє пʼяту точку, а голова бюджетної комісії Сергій Піддубний – два роки. Касьянов зі «Слуги народу» гуляє Угорщиною, а Бондаренко накрутив 12 турів по США, Канаді та Швейцарії – сесії? Які сесії? Вони для л*хів 😐Ще 13 «опзжшників», купа «слуг», «пропозиціонерів» і навіть «батьківщинівець» Сірий – усі дружно прогулюють, а деякі ще й з родичами за кордоном тусуються. Виглядає так, що Словаччина – новий хаб депутатів з Дніпропетровщини? 🤔Підписатись👍 Instagram🟥 Надіслати новину👇@dnepr_operativbot
👁 4,200 25-05-28 07:29
Під час нічної операції, безпілотники успішно уразили низку ключових об'єктів у центральній частині рф, завдаючи значної шкоди військово-промисловій інфраструктурі та логістичним центрам. Ці удари стали результатом ретельно спланованої та скоординованої атаки, в якій були випробувані різні типи дронів, що продемонстрували високу ефективність та точність. У Дубні уражено завод «Кронштадт», що виробляє БПЛа для армії. Пожежа після удару призвела до значних пошкоджень обладнання. У Зеленограді атаковано логістичний центр, пов'язаний із мікроелектронікою — зафіксовані вибухи та евакуація персоналу. У Тулі уражено промислову зону, де виготовляли комплектуючі до військової техніки, а також було уражено завод «Сплав», про якиц ми повідомляли раніше. Також, Знищено склад із боєприпасами та компонентами важкого озброєння. У Калузькій області влучання в об'єкт із пальним спричинило масштабну пожежу. У Брянській області атака дронів вивела з ладу залізничну інфраструктуру, зупинено постачання на кількох напрямках. У Смоленській області задокументовано ураження об'єктів зберігання техніки.У Рязанській області — вибух на військовому складі. Успішне тестування нових безпілотних платформ означає, що подібні удари тепер будуть системними.
👁 3,900 25-04-24 07:17
Домовнячок буде (Барабанний дріб) Під кінець 2025 або в 2026 році(а може і 2027)Ні це не слова якогось експерта, аналітека і так далі. То наша особиста думка.Чому? Бо зараз дві сторони виражаючи свою нібито готовність до миру, висувають абсолютно не реалістичні умови опоненту.Ми хочемо кордони 91 року.Кацап хоче визнати Крим та повністю 4 області.Чи маємо право віддати 4 повні області? Зараз, скоріше за все ні, народ не готовий до такого, тому таке рішення призведе до повного краху.Чи готовий кацап вийти? Канешна не готовий, бо таке рішення також приведе до краху їх держави.Тобто на 3 рік ми дійшли до того коли маємо воювати, бо якщо не будемо воювати, то країна або держава розваляться👀Війна йде на виснаження.Переможе той у кого народ більше готовий терпіти та відмовлятись.Той хто жорсткіше тримає порядок, той у кого сильніше працює пропаганда.Якщо ми будемо і на далі кататись на гойдалках, зрадах, перемогах, інтрігах та кулуарах, то в решті решт самі будемо благати про перемир'я, і підпишемо абсолютно любі умови, розуміючи що гірше вже не буде.Якщо не фронті не буде перемог, то вектор уваги буде перекинутий на внутрішнього ворога, а внутрішнього ворога нам визначать.Чи то ухилянти, геї, комуністи, транскацапи, хохли, бджілки, СЗЧшники, Дикий чи гадалки в тіктоці, всі хто завгодно тільки не реальний ворог.Коротше, війні бути, і бути ще довго.Так довго, поки хтось перший не замориться.Дві сторони готові терпіти, дві сторони готові ігнорувати зовнішні спроби допомогти.Війна буде без грошей, без людей, без зброї, без моралі та честі, війна буде бо має йти, буде поки не збудеться якийсь ебейший маневр який змусить одну сторону визнати поразку, або розійтися нізчим. Ми в глухому куті, де треба просто воювати щоб вижити. Бо якщо не воювати загине ще більше і нажаль живі будуть заздрити мертвим, і це стосується безпосередньо обох країн учасниць конфлікту.Написати нам | Мерч | Підтримати канал