Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Airborne Division
Додано 14 лип 2024

Airborne Division

@airborne1126
Кількість підписників: 31 251
Фото: 20,100
Відео: 9,320
Посилання: 4,820
Опис:
Ukraine Airborne 🇺🇦 Неофіційний канал, офіційних джерел Для зв’язку з Админістраторами по всім питанням пишіть на @airborne_1126 @maru_marshal

👥 Кількість підписників

31 251
Середній/День:: +110
Середній/Тиждень:: -244
Середній/Місяць:: -1283

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 482
Середній/День:: 4,200
Середній/Тиждень:: 3,244
ERR: 11.14%

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 16
Середнє за тиждень: 4.6
Середнє за день: 1.7

Історія змін назви

Airborne Division 2025-07-28
25 ОПДБр ДШВ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,810 26-02-11 20:23
🌐 Місце: #Корчаківка🗓 Дата: ~10.02.2026🪖 Підрозділ: 🇺🇦 8 КДШВ, 💙 71 ОАеМБр📍 Геолокація: 01:21 — 51.098585,34.914852 (Geo by Dominik_)🇺🇦 Опис: Окупанти знову намагалися штурмувати позиції підрозділів сил оборони, використовуючи трубу газопроводу для перекидання піхоти. Чотири групи противника були знищені артилерією та ударами FPV дронів. На іншому напрямку ще дві групи на снігоходах намагалися прорватися до населеного пункту, однак були ліквідовані ударами дронів зі скидами. Завдяки професійності та злагодженій роботі підрозділів спробу ворога просунутися до наших позицій було швидко зупинено. Поблизу села Корчаківка, Сумська обл.🇬🇧 Description: The occupiers again attempted to storm the positions of the defense forces, using a gas pipeline to transport infantry. Four enemy groups were destroyed by artillery and FPV drone strikes. In another direction, two more groups on snowmobiles attempted to break through to a populated area, but were eliminated by drone strikes with bombs. Thanks to the professionalism and coordinated work of the units, the enemy's attempt to advance to our positions was quickly stopped. Near the village of Korchakivka, Sumy region.ℹ️ Джерело 😀 WarArchive | Donate | Мапа
👁 3,570 26-01-26 18:26
22 січня 2026 року абоненти інтернет-провайдера Теленет у Самарі, Самарській області та низці регіонів Поволжя масово залишилися без інтернету та телебачення. «Аварія на магістральній лінії зв’язку» — саме таке формулювання дедалі частіше використовується руснявими провайдерами як прикриття наслідків українського кібервпливу. Насправді інцидент є результатом цілеспрямованої атаки Кіберкорпусу на критичну інфраструктуру зв’язку рф.Кіберпростір — ще одне поле бою. І це черговий сигнал про уразливість систем країни-агресора.On January 22, 2026, subscribers of the internet provider Telenet in Samara, the Samara Region, and a number of regions in the Volga area experienced a widespread internet and television outage. “An accident on a backbone communication line” — this is the wording increasingly used by Russian providers as a cover for the consequences of Ukrainian cyber influence. In reality, the incident is the result of a targeted CyberCorps attack on the critical communications infrastructure of the Russian Federation.Cyberspace is another battlefield. And this is yet another signal of the vulnerability of the aggressor state’s systems.
👁 3,220 26-01-26 04:19
Друга година ночі. Не можу заснути, дочитую книжку. Приходить повідомлення від командира:- Спиш?- Вже ні. Що треба?- Через півгодини приготуйте НРК, термінова евакуація трьохсотого. Підіймаю бійців, виїжджаємо на майстерню. Через 25 хвилин залітають до нас водії на пікапі, вантажимо підготовлений дрон. Їдемо на КП. Там вже сидять хмурі зосереджені оператори. Чекаємо, поки водії довезуть танчик до точки вивантаження. Мовчки смалимо одну за одною. - Бачу перехоплення фпв над Вишневим, - тривожний голос оперативного. - Та й біс із ним, це далеко ще, - лається командир.Водії нарешті доїхали, танчик спустили на землю. Оператор вчепився в пульт всіма руками, погнали. Той маршрут, що зазвичай в логістиці проїжджається без поспіху за три-чотири години, пронеслись за півтори. Погода на нашому боці: ллє дощ, небо чисте - без ворожих крил. Чи надовго?Синоптики кажуть, що вже години дві, як має бути ясно. Але ж вони можуть помилятись, нє? Ми всі про себе молимось, щоб помилялись. Ще б хоч годинку!Нарешті дрон на точці. Піхота миттєво з підвалу витягує пораненого й обережно кладе його на ноші. Фіксують, накривають термоковдрою. Кричать нам:- Все, можете рухатись!- Можете не кричати, - бурчить командир у радейку, - ми вас і так чуємо. Оператор в цей час почав рух. Перші хвилини плавно, щоб поранений не випав випадково з дрона, призвичаївся до руху. Потім швидше, але щоб не дуже трясло, бо кожен горбок - це новий удар болю цьому хлопцю. На жаль, погода змінилась, дощ вже пройшов. Це дуже кепсько. - Бачу перехоплення. Ворожий дрон наближається до Яблунівки, - занадто спокійним голосом каже оперативний. Яблунівка - це там, де ми. Вночі нас видно за півкілометра, бо в тепловізорі ми світимось, як новорічна ялинка. Оператор вмикає третю світову швидкість і несеться кілометрів 15 на годину, незважаючи вже ні на які купини та горбки. Попереду напівзруйнований місточок, через який дрон ледве проліз півгодини тому, але зараз ми його пролетіли, наче по чотирьохсмугове шосе. Я згадую відео з ралі, щось дуже схоже - тільки в цей раз це ралі зі смертю. - ФПВ наближається, - все так же спокійно каже оперативний. Ми мовчимо. Дивимось у монітори. На одному перехоплення відео з пігдогського дрона, який вже на середині вулиці, по який ми їдемо, до нас метрів 700, на іншому - камера нашого НРК, який хоч і швидко рухається, але ж від фпв не втечеш. Ще 200 метрів він пролетить і побачить нас. І раптом - щось ламається в цій логіці.- Він розвертається! - кричить оперативний. І всі теж щось кричать. Чути різні фрази, щось на іноземному.Не знаю, що сталось, але чомусь пілот ворожого дрону розвернувся і полетів в інший бік. Мабуть, хтось добре молився за цього хлопця. Бо зазвичай так не буває.Ми мчимо далі. Проходять хвилини. Командир намагається спілкуватись через радіо з пораненим. Йому гіршає. Треба якось підтримувати його у свідомості. - З ким ти там був на позиції? - намагається розговорити бійця.- З Хмурим та …. - ледве шепоче боєць. Сил все менше. - Ти одружений? Чи є дівчина? - міняє тему командир. - Та ні, сам поки що, - протягує сумно хлопець. - Ну, то нічого. Бо тебе зараз забере евак, відвезе в шпиталь наш, а там є така медсестричка, Тетяна. Вона не одружена, раптом як раз тебе чекає. А ти б бачив, які в неї зелені очі - наче в мавки. В них просто можна втопитись, уявляєш?- Як у мавки? - оживає боєць.- Так, - безкомпромісно фантазує командир, - а ще у неї талія, як в оси, ти такої ще не бачив. Боєць оживає ще більше. Через пару кілометрів польової дороги й Тетяна стала краще за Анджеліну Джолі в очах бійця. До евака він доїхав у свідомості. Світає.Ми розходимось.Треба встигнути поспати пару годин. Бо служба - вона не закінчується.
👁 2,880 26-01-09 11:51
СБУ продемонструвала уламки «Орєшніка», яким рф атакувала Львівщину і кваліфікує цей удар як воєнний злочинСлужба безпеки встановила місцезнаходження уламків російської балістичної ракети, якою ворог ударив по Львівщині в ніч з 8 на 9 січня 2026 року. За попередньою інформацією, виявлені комплектуючі належать до ракетного комплексу «Орєшнік». Серед знайдених наразі деталей:▪️ блок стабілізації і наведення (фактично це «мізки» ракети);▪️ запчастини з двигунної установки;▪️ фрагменти механізму орієнтації;▪️ сопла з платформи блоку розведення тощо. Відповідні уламки мають статус речових доказів та готуються до передачі на поглиблені експертизи.Слідчі СБУ кваліфікують застосування цієї зброї по цивільній інфраструктурі України як воєнний злочин з боку рф. За попередніми даними, ворог здійснив пуск ракети «Орєшнік» середнього радіусу дії класу «земля-земля» з російського полігону «Капустин Яр».Атакувавши цивільні об’єкти нашої держави поблизу кордону з Євросоюзом, кремль намагався знищити інфраструктуру життєзабезпечення регіону в умовах різкого погіршення погодних умов.Слідчі СБУ встановлюють всі обставини, а також організаторів та виконавців цього воєнного злочину рф для притягнення їх до відповідальності. Досудове розслідування за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини) триває. Заходи проводять за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
👁 3,790 26-01-03 15:44
Я зазвичай не коментую події і не прагну до публічності — під час війни цінність мають не заяви, а щоденна робота. Водночас вважаю важливим фіксувати підтримку там, де вона реально потрібна, і не уникати слів подяки.Служба безпеки України під керівництвом Василя Васильовича Малюка сьогодні має відчутний вплив на стійкість нашої оборони. Я можу говорити про це з власного досвіду: керуючи найбільшим угрупованням, сформованим у ході війни, я постійно взаємодіяв із СБУ — у питаннях ураження критичних об’єктів противника, роботи в кіберпросторі та інформаційному домені.Підтримка Збройних сил з боку СБУ залишається системною й зараз.Ефективність рішень голови Служби вимірюється не публічністю операцій, а рівнем внутрішньої безпеки та впливом на боєздатність противника. Результати цієї роботи відчутні як на полі бою, так і в тилу. Крім того, за власну безпеку я також завдячую Василю Малюку та його команді. Системність, зваженість у поєднанні з рішучістю, командний підхід і чітка орієнтація на результат — це ті якості, які роблять керівника СБУ ефективним на його нинішній позиції. Війна швидко розставляє все на свої місця. У цьому сенсі Василь Малюк — саме там, де має бути.
👁 2,850 26-01-02 12:41
31 грудня 2025 року Кіберокорпус підготував для росіян свій “новорічний сюрприз” — у низці регіонів вони так і не змогли почути чергові пропагандистські монологи свого маразматичного діда. Кібератака була проведена у два етапи та була синхронізована з місцевими часовими поясами — щоб “свято” настало вчасно для кожного регіону. Спочатку наші фахівці зустріли новий рік з мешканцями Якутська, привітавши місцевих провайдерів Bridge Telecom, Оптілінк, Саха Спрінт, Артік Телеком. Святкування продовжили вже в центральній частині рф — Рязані, де свої подарунки отримали провайдери Сотком й Відікон та їх клієнти, які лишилися без інтернету, без телебачення, а місцями і без мобільного зв’язку. З Новим роком, орки! Готуємося до наступних «свят»!On December 31, 2025, the CyberCorps prepared its own “New Year’s surprise” for russians — in a number of regions, they were unable to listen to yet another round of propagandist monologues from their senile old leader. The cyberattack was carried out in two stages and synchronized with local time zones — so that the “celebration” would arrive right on time for each region.First, our specialists rang in the New Year together with the residents of Yakutsk, “greeting” the local providers Bridge Telecom, Optilink, Sakha Sprint, and Artik Telecom. The celebration then continued in the central part of the russian federation — in Ryazan — where providers Sotcom and Vidikon received their own “gifts,” along with their customers, who were left without internet, without television, and in some areas even without mobile service.Happy New Year, orcs! We’re getting ready for the next “holidays”!
👁 2,960 25-12-19 13:54
⚡️Сили оборони провели спецоперацію зі знищення масового скупчення ворожої броньованої техніки біля ПокровськаТехніку ворога виявили завдяки отримання даних від розвідки 7 корпусу ШР ДШВ та аеророзвідки 8 батальйону 414 ОБрБпС “Птахи Мадяра” у взаємодії з Угрупованням військ Десантно-штурмових військ та єдиним координаційним центром безпілотних систем 425 ОШП “Скеля”.За наявною інформацією, противник планував використати цю техніку в штурмових діях на Покровському напрямку.Для зриву наступального потенціалу росії Сили оборони спланували та успішно реалізували спеціальну операцію зі знищення виявленої техніки.За результатами нанесення вогневого ураження, ударні борти ОЗСП «Lasar’s Group» Нацгвардії України знищили:Зенітно-ракетний комплекс 9К33 "Оса" (SA-8) – 1 од.Танк – 2 од.Бойова броньована машина – 1 од.Військовий автотранспорт з боєкомплектом – 1 од.Також борти «Lasar’s Group» уразили:🛠️Танк – 5 од.🛠️Бойова броньована машина – 6 од.🛠️Військовий автотранспорт – 2 од.🛠️Легкий автотранспорт – 4 од.📀На відео – фіксація ураження скупчення техніки противника
👁 3,440 25-12-16 10:24
Про оперативну обстановку в Покровській агломерації станом на 10:00 16 грудняСили оборони України продовжують виконувати завдання зі стримування противника на визначених рубежах. До оборонної операції залучені підрозділи Угруповання військ ДШВ, штурмові підрозділи, Сили безпілотних систем, ВМС, ССО, СБУ, Національної гвардії та Національної поліції.Протягом минулого тижня загальні втрати особового складу противника склали 446 осіб. Це – на 30% більше, ніж за попередній період. Зростання втрат пов’язане з повноцінним залученням оперативного резерву — трьох полків 76-ї десантно-штурмової дивізії рф.Проводиться операція із повітряного прикриття сухопутних логістичних маршрутів на підходах до Покровської агломерації. Завдяки злагодженим діям українські підрозділи знищують майже 100% ворожих повітряних цілей, які намагаються наблизитися до цих шляхів.Про ситуацію у ПокровськуНайбільшу активність противник проявляє на західних околицях міста. Силами підрозділів 76-ї дшд ворог намагається прорватися у напрямку Гришиного, що на північний захід від Покровська. Для цього має намір рухатися одразу кількома напрямками.Сили оборони протидіють цим спробам, перерізаючи ймовірні маршрути просування противника та уражаючи його наявними силами й засобами, зокрема артилерією та FPV-дронами.Про ситуацію у МирноградіПротивник посилює тиск на південно-східні райони міста. Фіксуються поодинокі випадки інфільтрації ворога на підступах до “верхнього” Мирнограду. Але українські воїни, зокрема, бійці 38 обрмп виявляють та ліквідовують противника.Сили оборони продовжують заходи зі стабілізації та розширення логістичного коридору до Мирнограду. У районах Світлого та Рівного фіксуються поодинокі появи ворожих груп, які оперативно знищуються.На відео — морські піхотинці 35-ї окремої бригади морської піхоти наочно демонструють, що Рівне перебуває під контролем Сил оборони України.😎Facebook I 🕊Instagram I 👥X | 🥳TikTok🔥Ставай технодесантником I Вакансії для ІТ-фахівців💳Фінансова підтримка
👁 3,310 25-12-09 20:12
Коли я чую, як ви скиглите «все проїбали», мене не злить навіть ваше ниття, мене злить те, що у вас взагалі є наглість таке ротом виговорити.Бо я пам’ятаю черги на трасах де ви летіли з валізами на захід, мов щури з корабля, а ми в цей час їхали туди, де на асфальті валялися шматки людей.Коли ви жалієтесь на ТЦК - я сміюся. Бо я тримав на руках пацанів, яких ви відмовлялися міняти. Бо боялися. Бо вам зручніше вдавати «жертв системи», ніж хоч раз зробити щось, що пахне не комфортом, а відповідальністю.Ви навіть не уявляєте, що таке сидіти в крові людини, яку знаєш по імені.Коли ви зараз шукаєте винних у «здачі територій» я хочу вам просто плюнути в обличчя і спитати де ваш військовий квиток, де ваше УБД?Де ваші позиції, ваші ротації, ваші евакуації, ваші поранені, ваші загиблі?Ах так, максимум, що у вас є, це ваш цинічний срач на кухні під бухлом, бо ви боїтеся навіть на двір вийти…Коли ви кажете, що вам «страшно, бо шахед пролітав» я згадую, як мене крила артилерія так, що я затискався в ямці розміром з могилу і просто молився, щоб черговий прихід не закінчився тим, що пацани винесуть мене в пакеті. І повірте тоді мені було абсолютно похер чи чиста в мене форма, чи на мені гівно, чи земля, чи кров.Коли ви плачете, що «зневірились», я згадую, як наші пацани стояли до останнього, а потім один підар просто ходив і добивав їх пострілами в голову після здачі в полон. Оце, блядь, реальність. Не ваша інста-депресія.Тому запам’ятайте раз і назавжди:Не «ми» проїбали.Ви проїбали все, що могли.Ви продовжуєте це робити щодня.Ви, а не ті, хто тримає фронт зубами, залишками сил і шматками нервової системи.А я стояв до останнього. Не тому, що герой. Не тому, що безсмертний. А тому, що хтось мусить, поки ви зайняті ниттям.Можливо, мене колись забере ця війна.Можливо, я не побачу, як моя донька виросте десь на чужині.Можливо, замість справжніх ветеранів тут знову повилазять клоуни, які бігали від ТЦК, а зараз розказуватимуть, які вони «захисники».Хай мене не буде. Я не побачу, як ідіоти, які вважають, що їм всі і все винні влаштовують тут девʼяності. Мені на це вже байдуже.Знайте одне, я воював не за васНе за вашу лінь. Не за ваш страх.Не за ваші брудні роти, якими ви обсираєте тих, хто тримав для вас фронт.Не за ваші кухонні «аналізи».Не за ваші фантазії, хто кому що винен.Я воював за тих, хто стояв поруч. За тих хто чекав мене. За тих, хто не тікав. За тих, хто не торгувався. За тих, хто не тримав телефон у руках замість зброї.Мені не соромно за себе.Мені гидко за країну, де пиздаболи голосніші за мертвих героїв.І найгірше в тому, що найкращі з нас лежать у землі через те, що ви, блядь , весь цей час тільки нили, шукали винних і тикали пальцем у тих, хто воював за ваше право далі бути ніким.допис воїна Віталія Белкіна
👁 3,450 25-12-08 18:51
Щодо оперативної ситуації у Покровській агломерації станом на 20:00 8 грудняСитуація у районі Мирнограду залишається складною. Підрозділи 7 корпусу ШР ДШВ продовжують виконувати визначені завдання та утримувати свої рубежі.Ворог активно обстрілює Мирноград з допомогою КАБів. Так, за минулий тиждень росіяни скинули на місто 21 авіабомбу.Противник веде інтенсивні штурмові дії, намагаючись проникнути та закріпитися на південно-східних околицях міста. Сили оборони знищують штурмові групи противника із застосуванням усіх наявних засобів.За минулу добу в районі Мирнограду підрозділи Сил оборони ліквідували 17 окупантів. Ще одного ворожого піхотинця – наші військові взяли в полон. Він не чинив опору та був затриманий під час спроби знайти їжу.За рішенням командування, підрозділи Сил оборони здійснили організований маневр у районі населених пунктів Лисівка та Сухий Яр. Особовий склад був переміщений на більш вигідні рубежі.Маневр проведено задля збереження життя військовослужбовців, покращення логістичного забезпечення угруповання та вирівнювання лінії фронту.З міркувань безпеки інформація про проведення операції певний час не оприлюднювалася, щоб уникнути ризиків зриву її виконання.На відео – знищення окупантів у районі Мирнограду😎Facebook I 🕊Instagram I 👥X | 🥳TikTok🔥Ставай технодесантником I Вакансії для ІТ-фахівців💳Фінансова підтримка