Джерело
Airborne Division | Домовнячок буде (Барабанний дріб) Під кінець 2025 або в 2026 році(а мо...
3 900 Охват/переглядів
2025-04-24 07:17
Повідомлення №25651
Домовнячок буде (Барабанний дріб) Під кінець 2025 або в 2026 році(а може і 2027)Ні це не слова якогось експерта, аналітека і так далі. То наша особиста думка.Чому? Бо зараз дві сторони виражаючи свою нібито готовність до миру, висувають абсолютно не реалістичні умови опоненту.Ми хочемо кордони 91 року.Кацап хоче визнати Крим та повністю 4 області.Чи маємо право віддати 4 повні області? Зараз, скоріше за все ні, народ не готовий до такого, тому таке рішення призведе до повного краху.Чи готовий кацап вийти? Канешна не готовий, бо таке рішення також приведе до краху їх держави.Тобто на 3 рік ми дійшли до того коли маємо воювати, бо якщо не будемо воювати, то країна або держава розваляться👀Війна йде на виснаження.Переможе той у кого народ більше готовий терпіти та відмовлятись.Той хто жорсткіше тримає порядок, той у кого сильніше працює пропаганда.Якщо ми будемо і на далі кататись на гойдалках, зрадах, перемогах, інтрігах та кулуарах, то в решті решт самі будемо благати про перемир'я, і підпишемо абсолютно любі умови, розуміючи що гірше вже не буде.Якщо не фронті не буде перемог, то вектор уваги буде перекинутий на внутрішнього ворога, а внутрішнього ворога нам визначать.Чи то ухилянти, геї, комуністи, транскацапи, хохли, бджілки, СЗЧшники, Дикий чи гадалки в тіктоці, всі хто завгодно тільки не реальний ворог.Коротше, війні бути, і бути ще довго.Так довго, поки хтось перший не замориться.Дві сторони готові терпіти, дві сторони готові ігнорувати зовнішні спроби допомогти.Війна буде без грошей, без людей, без зброї, без моралі та честі, війна буде бо має йти, буде поки не збудеться якийсь ебейший маневр який змусить одну сторону визнати поразку, або розійтися нізчим. Ми в глухому куті, де треба просто воювати щоб вижити. Бо якщо не воювати загине ще більше і нажаль живі будуть заздрити мертвим, і це стосується безпосередньо обох країн учасниць конфлікту.Написати нам | Мерч | Підтримати канал