👁 290
26-01-07 21:28
2025 ❤️🩹Минулий рік був важким для нашої сім’ї, це був рік певної болі , рік в якому було так багато всього, рік великої радості та великої втрати. «Бог-не помиляється» це те що я постійно повторювала в своїй голові. Цей рік подарував нам донечку , і забрав ії. (26 вересня в нас народилась донечка , але побувши з нами 4 годинки, Ісус забрав ії) Це був рік великого духовного зросту, рік змін мого серця. Рік важких етапів , він навчив мене відавати. Відавати Богу своє життя , хоча як мені здавалося я це вмію. Я засвоїла багато уроків , Бог відкрив мені важливі істини. Чому я зараз про це розказую? Мені хочеться чомусь говорити про неї, я не хочу забувати ії … Боляче ? Так ! Але Він був так поряд , я не можу це пояснити але тримаючи на руках ту крихітку яка помирала в мої голові грала пісня «Твоя милость мне явилась» , серце рвалось а в середині мир. Я не відчувала такого ніколи. Але то був Бог ! Я майже дві доби не спала , просто ридала а в серці якись незрозумілий раніше спокій , це був він - дотик Неба , дотик Христа Цей рік пішов у вічність , назавжди лишаючи свої відбитки. І я дякую Богу за все , за кожен момент❤️🩹(захотіла поділитись 💔)