Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аеронавти
Додано 14 лип 2024

Аеронавти

@aeronavtyua
Кількість підписників: 7 456
Фото: 1,200
Відео: 3,400
Посилання: 3,250
Опис:
Життєпис аеророзвідників ЗСУ. Адміни @vm_rio Ми на FB https://www.facebook.com/aeronavty Instagram https://www.instagram.com/aeronavty/ Twitter https://twitter.com/aeronavty

👥 Кількість підписників

7 456
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -26
Середній/Місяць:: -48

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 942 25-07-05 17:17
​​З останніх атак по російських обʼєктах ВПК мені найбільше в око впав удар по ВНИИР-Прогрес в Чебоксарах. Саме там виготовляють антенні решітки «Комета-М». Ті самі, які росіяни ставлять на свої безпілотники для боротьби з подавленям навігаційного сигналу. Ці штуки ставили і на розвіддрони «Орлан». Противник поширив їх використання на ударні засоби. Шахеди зокрема, також зустрічав інформацію про те, що їх ставлять на КАБи. Як і в багатьох інших випадках, коли йде мова про якийсь ефективний засіб, росіяни його масштабують, удосконалюють. Антени для них москалі купують в західних виробників. Зокрема є ось така американська компанія, чиї вироби вони використовують. https://www.taoglas.com/about-taoglas/taoglas-office-locations/Це звісно не означає, що закупівля іде напряму. Очевидно, що існує система дистрибʼюторів і посередників. Це не означає, що жоден з виробників не знає куди йдуть їх вироби, тим не менш зупинити цей процес скоріш за все неможливо. Тому найбільш очевидне рішення - знищувати виробничі потужності та RnD, ліквідовувати розробників тощо. Такі реалії. Противник намагається знищувати в тилах наших людей, які активно працюють в напрямку оборони країни. Очевидно удар по підприємству - частина заходів, за допомогою яких ми намагаємось вплинути на здатність противника ефективно здійснювати обстріли наших міст, обʼєктів і військ. Що в принципі логічно. Скільки не збивай дронів і ракет, поки противник може майже безперешкодно їх виробляти та обладнати засобами, які обходять РЕБ. Знищити стрільця, а не стрілу. На скільки такі атаки будуть ефективні - це вже інше питання до спеціально навчених людей.