Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відгуки про НМТ 2024-2025 | Щоденник абітурієнта
Додано 06 січ 2025

Відгуки про НМТ 2024-2025 | Щоденник абітурієнта

@abitreviews
Кількість підписників: 388
Фото: 8
Опис:
Перший канал, де зібралось дружнє комʼюніті абітурієнтів. Тут ми публікуємо ваші відгуки про проведення НМТ, цікаві цитати та питання до аудиторії. Скористайся ботом зворотнього звʼязку для анонімної публікаціїї твого відгуку: @abitreviewsbot

👥 Кількість підписників

388
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -13

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін назви

Відгуки про НМТ 2024-2025 | Щоденник абітурієнта 2025-05-17
Відгуки про НМТ 2024 | Щоденник абітурієнта 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

⭐️ Відгук про проведення НМТ за 18 червня#відгук2025Добрий день. Писала нмт сьогодні Нмт. Четвертим предметом обрала хімію. Математика була така собі, та готувалась рік, тому прохідний маю. Українська мова, мені не сподобалось слово "марудний" – всі діти в обох аудиторіях обрали "Нудний", виявляється це було "бентежний". Хімія була складна. Думала буде 170+,але вийшло 162. Сьогодні зі мною здавав один розумний хлопець. Він виграв всеукраїнську олімпіаду з хімію, та на разі готується до Міжнародної, що буде проходити в Токіо. Всі були впевнені, що набере 200,але набрав 184.Мені дуже сподобались інструктори. Вони підбадьорювали і підіймали настрій. Дуже дякую команді "Ща", ваші канали допомогли мені підготуватися та бути вкурсі всих офіційних моментів,а також не почуватися себе одинаком, який якось питається розібратися в отих всих моментах з реєстраціями, поступленням і всім іншим. Канал "Ща" то як наставник. Тому дякую всім працівникам і адміністраторам за працю ❤️Відправили до нашого боту зворотнього звʼязку:@abitreviewsbot 🇺🇦 @abitreviews 🇺🇦@abitblog