Джерело
Біле ⨁ Сонце | Поговоримо про енергосистему України.Не будемо применшувати, вона зруй...
1 340 Охват/переглядів
2026-02-17 09:36
Повідомлення №20690
Поговоримо про енергосистему України.Не будемо применшувати, вона зруйнована вщент і в ринково-капіталістичній системі негойської тиранії відновлюватиметься десятиліттями.Це водночас суворий виклик для народної енергетичної безпеки, але і шанс для національно-орієнтованих сил для реорганізації енергосистеми в бік більшої автономності та децентралізації.З огляду на те, що ми позбавлені внутрішньої сили для захисту власної уранової програми, яка могла б не лише забезпечити державу енергією, але і надати нації зброю відплати, нам доведеться шукати рішення, що не призведуть до негайного коаліційного вторгнення гойлемів геополітики.Одним з подібних рішень є торієва програма.Нещодавні досягнення КНР в цій галузі дозволяють говорити про принципову досяжність створення захищенних підземних торієвих реакторів, які хоча і недостатньо потужні в порівнянні з урановими, але при тому, мають такі запаси палива, що на століття відтермінують турботи українського народу щодо дорогої електроенергії чи тепла.Це, та багато інших інноваційних рішень, які здатні підняти Україну з руїн незалежно від територіальних втрат у війні, будуть доступні в разі відновлення монетарного суверенітету та запровадження на державному рівні політичної ідеї економічного та етнічного націоналізму, які в свою чергу потребують негайних революційних змін в державі.Національна Революція - це не лише спосіб припинити геноцид. Це і шлях до нового світанку в Україні.@zunarm