Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біле ⨁ Сонце
Додано 14 лип 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Кількість підписників: 7 766
Фото: 12,200
Відео: 3,890
Посилання: 3,290
Опис:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!
Джерело

Біле ⨁ Сонце | Оскільки ситуація проторено йде в напрямку ще глибшого дна й погіршенн...

Логотип телеграм спільноти - Біле ⨁ Сонце Біле ⨁ Сонце @ZUNARM
1 450 Охват/переглядів 2026-02-02 08:30 Повідомлення №20552
Оскільки ситуація проторено йде в напрямку ще глибшого дна й погіршення впритул до телепортації в незламне середньовіччя, вкотре нагадаю прописну істину: Страждання як самоціль не має ніякого сенсу. Від того, що народ тяжко страждає, терплячи нужди війни окремо від благоустроєного бункера, – НІЧОГО НЕ ЗМІНИТЬСЯ. Якщо це не мазохізм, то всяке страждання має сенс лише тоді, коли воно веде до кращої дійсності й фіналізується значною сатисфакцією й істотною винагородою, яка дасть змогу вкінці ствердити: це було того варте. В умовах, коли наша війна не передбачає нічого з цього, а її фінал усе одно буде неприйнятним чи плачевним – зникає резон у самодурних мантрах «ото зараз відтерпимо – зате потім буде перемога, відвоювання територій, капітуляція ворога». А отже: якщо страждання не призведуть до чогось відчутного, чим можна буде все перекрити, й вони не матимуть потужного компенсатора у вигляді чогось дуже цінного (цінного, бо відстражданого) – то страждання, гризоти, муки й митарства перетворені в просто-напросто самоціль. 👉https://www.youtube.com/watch?v=PvBYVvLREs8