Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біле ⨁ Сонце
Додано 14 лип 2024

Біле ⨁ Сонце

@ZUNARM
Кількість підписників: 7 766
Фото: 12,200
Відео: 3,890
Посилання: 3,290
Опис:
Вісник Третьої Альтернативи. @zunarm_west - західне відділення руху Третьої Альтернативи. @Siherheitdienst2_bot - зв'язок з адміністрацією. Текстові огляди, думки, платформа для обговорення, гумор - все для вас!

👥 Кількість підписників

7 766
Середній/День:: +27
Середній/Тиждень:: +86
Середній/Місяць:: +208

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 360
Середній/День:: 3,740
Середній/Тиждень:: 1,287
ERR: 17.51%

📊 Кількість повідомлень на день

6.3
Останній день: 10
Середнє за тиждень: 6.1
Середнє за день: 6.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 885 26-06-22 16:07
Що ж, розповімо тепер подробиці зі свого боку. 21.06 ми прийшли на акцію за традиційні цінності, розгорнули прапор, плакати і готувалися до початку ходи.Перші хвилини ніщо не віщувало біди, доки до нас не підлетіла гоп-компанія на чолі з Ваньком, котрий почав гавкати якісь незрозумілі пред'яви. На пропозицію розібратися після ходи і не зривати захід відповіддю став удар у голову, після чого почалася бійка. Ваня з Хаосом опинилися на землі, де перший вертівся як сучка і намагався вичавити очі противнику (мабуть, якась фіксація через особисті комплекси. Добре хоч за яйця не вкусив, і на тому спасибі), поки його кенти продовжували гасити Хаоса по спині і потилиці. Комбінація щурячого "пальцями в очі" і "братської допомоги" мала свій ефект й Залізняку вдалося виповзти, після чого втрутилася поліція і сторони розділили. За що – дякуємо. Можна скільки завгодно хорохоритися, але "правда жизни такова – толпою гасят даже льва" і без втручання ситуація могла закінчитися більш плачевно. А може й ні. Хто зна. І, так, під час сутички з ворогом дійсно було захоплено прапор Білої Варти. Можна, знову таки, розповісти, що ми готувалися до мирної акції, більшість присутніх з нашого боку були взагалі прихильниками, без належної підготовки і злагодження, а єдиним бійцем зі старої основи був якраз Хаос, котрий опинився там взагалі випадково... Але це все відмази. Стяг втрачений, це зальот вкрай болісний. І, легендарний, за інших обставин, трофей у вигляді шляпи Залізняка, в порівнянні із втраченим стягом, навіть, на втішний приз тягне слабко. Але прапор – це лише шмат тканини, хай і наділений певним символізмом. Прапор купимо новий. Висновки зроблені, будуть проведені додаткові інструктажі та посилена підготовка особового складу, аби десяток конторських шакалів більше не становили жодної загрози нашим акціям. Що далі? Біла Варта не припиняє свою діяльність, а, навпаки, продовжує її нарощувати. Вчорашній напад носить ознаки скоординованої акції СБУ, котрі давно намагаються по нам працювати і, так і не спромігшись знайти жодних доказів зв'язку Білої Варти з Росією, імовірно, дали команду своїм шісткам знищити нас фізично. Значить наша організація дійсно болюче наступає на хвіст нехорошим людям.До речі, гарний маркер – по тим організаціям, котрі оголосили нам війну, можете чітко визначити кого контора напряму тримає за яйця.Тим не менш, лоб в лоб битися з усією прикормленою гвардією Зеленського нам, поки що, не по силах. Тому, з цього дня, усі осередки переходять в режим напів-підпільної діяльності, обмежуючи публічні акції й зосередившись на підготовці особового складу, доки його кількість і силові спроможності не будуть достатні для гарантування безпеки наших заходів. Інша робота продовжується, набір ведеться в штатному режимі. Якщо ви давно мріяли надавати по щах (в межах необхідної самооборони) усіляким сексотам типу Залізняка – Біла Варта точно для вас. Окрема подяка тим каналам й організаціям, котрі нас підтримали добрим словом, або, принаймні, зайняли нейтральну позицію. Ми бачимо і цінуємо. Але цього недостатньо. Вчора прийшли за нами і, так само, рано чи пізно, прийдуть за кожним рухом, котрий хоче діяти самостійно, без указки куратора зі служби. Й нагнуть, або знищать, як би ви не намагалися маневрувати і знаходити компроміси. Когось раніше, когось пізніше, але, з кожним разом, буде залишатися все менше тих, хто міг би не мовчати. Поки не залишиться нікого, прямо як на Росії.Біла Варта, звісно, спробує вистояти і наодинці, та це буде нелегко. Ми давно вели розмови, про необхідність створення оборонного альянсу самостійних правих рухів, для захисту від конторських шісток. Можливо, вчорашнє буде хорошим приводом, аби перетворити ці розмови на щось більш предметне. Нам не обов'язково розділяти усіх поглядів, але серед "нереєстрових" правих можна бути впевненим, що розбіжності будуть вирішуватися по честі й ніхто не стрибне на вас по дзвінку від куратора.Прапор відновимо, винних покараємо, можливо не завтра, але обов'язково. Боротьба триває. Слава Україні!👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,230 26-06-18 10:32
У Великобританії визнали винними двох гомосексуалістів у вбивстві всиновленої ними дитини.Двох гомосексуалістів засудили за сексуальне насильство над 13-місячним хлопчиком та його вбивство, якого їм дозволили усиновити у Великій Британії. Престона Дейві у дев'ятимісячному віці передали 37-річному вчителю Джеймі Варлі та 32-річному менеджеру з продажу Джону МакҐовану-Фазакерлі з Блекпула. Протягом наступних чотирьох місяців він зазнав фізичного та сексуального насильства, хлопчика тричі доставляли до лікарні, перш ніж він був вбитий.Один з гомосексуалістів пояснив, що хлопчик втопився у ванній, коли той його там ненадовго залишив, але він був сухим, коли його привезли до лікарні, а розтин не виявив жодних доказів, що підтверджували це, проте виявив 40 невипадкових травматичних внутрішніх та зовнішніх ушкоджень. Серед травм було щонайменше 30 зовнішніх синців, внутрішні синці рота та горла, внутрішні синці ануса, кишечника та сечового міхура, а також перелом лівого плеча, що загоювався.Причиною смерті була вказана гостра обструкція верхніх дихальних шляхів внаслідок задухи або потрапляння предмета чи предметів у рот. Із заключення медичної експертизи стає зрозуміло, що гомосексуалісти робили з дитиною. Обох гомосексуалістів та учасників ЛГБТ-спільноти визнали винним, вирок буде винесено 18 червня. Всі ці закиди ЛГБТ про рівноправ'я та легалізацію одностатевих шлюбів є лише ширмою для їхніх збочень. ☠️ @vallholl
👁 1,340 26-06-10 08:32
ТЦК треба видати іншу форму, бо я в Києві зайду в якесь метро, людина дістане молоток і бахне мене, бо подумає, що я якийсь ТЦКшник, — інструктор батальйону «Шквал» Антон ЧорнийПрикиньте? А "націонал-ухилянти" про це писали ще два роки тому, що воювати з власним народом жодна армія не витягне.Можливо через рік до хлопців з одною звилиною під статутну фуражку дійде, що НКВС перевдягалися в форму УПА і чинили ті самі (і навіть гірші) речі, що сьогодні коять ТЦКуни - не для посилення Повстанської Армії, а щоб народ сам труїв власних захисників і бив молотками по макітрі поодиноких бійців.А ще через десять років, до найгеніальніших державників дійде, що лише кремляді могли навчити наш уряд як робити мобку людського ресурсу з такими непоправними збитками для самої ідеї української державності.А через сто років, вони помітять величезні носи в урядах обох країн і зрозуміють, що війни не було, а була етнічна чистка.Хоча навряд державники переживуть найближчі три роки. Бо Контрнаступ чекає.@zunarm
👁 1,170 26-06-09 12:16
Захисники влади та прихильники вічної війни так люблять задавати питання "Якщо так багато незгодних – то де всі ці люди? Чому їх видно тільки на анонімних платформах в інтернеті? Чому не чутно військових які вас підтримують?". Ось чому. А ще, так як військовий – людина по рівню прав і свобод лиш трохи вища за зека, то до нього (особливо до тих, за кого не впишуться медійні ГО) ще й можуть застосувати будь-які засоби неправового тиску і ніхто про те навіть не пискне. Тим більше й цінні ті, хто все ж виходять і озвучують альтернативну думку, навіть якщо вони роблять це маючи певний захист, або недосконалості в біографії. Вони і тільки вони на сьогодні являються рупором сотень тисяч поневолених, знесловлених українських чоловіків, котрих спершу "ніхто туди не посилав", а тепер "ніхто звідти не випускає". Тому так, можливо ви не чуєте опозиційні думки військових щодня, але це не означає що цих людей не існує. Вони існують й їх значно більше ніж здається, значно більше ніж хотілося владі. Можливо вони не готові зробити перший крок, але коли у когось здадуть нерви і цей крок буде зроблено – він не буде один. І нинішні "царі та воєводи" моментально опиняться в меншості. Але буде запізно. 👉🏻Долучитися👉🏻Підтримати рух
👁 1,120 26-06-06 16:55
ТЦК-Ультрас – одне з найбільш ганебних та огидних явищ, породжених режимом Зеленського.Пособники вертухаїв, що обрали воювати проти свого народу, пропагуючи сліпе служіння антиукраїнському режиму і вічну війну за вічну тюрму під началом "маленького Путіна". Воістину, не підібрати слів щоб описати глибину морального занепаду людини, котра з власної волі долучається до подібного збочення.На щастя, відсоток таких манкуртів в українській нації невеликий і вони, підсвідомо розуміючи власну неповноцінність, донедавна воліли "прикрашати" своєю творчістю безлюдні, занедбані місцини, як то смітники, звалища, недобудови й бомжацькі притони, куди пристойна людина в житті не зазирне. Проте, нещодавно, набравшись сміливості, недоультраси наважилися заплямувати своїми агітками самий центр столиці – Києва. Ще й нахабно хвалитися цим у соцмережах. Звісно, притомні націоналісти та військові не стали із цим миритися і оперативно зачистили вулиці столиці від про-вертухайського сміття.Українці хочуть жити у вільній Україні для українців і жодна підрежимна охранота ніколи не буде вирішувати майбутнє народу. Справжні націоналісти про це потурбуються, будьте певні. Зеля – Хуйло!ТЦК – підараси!Праві – за мир!Хай живе українська нація!  Слава Україні!П. С.: ОПзМ є об'єднанням організацій та лідерів думок. Але окремі люди також можуть приєднатися до спільної справи – долучившись до однієї з організацій представлених в об'єднанні, яка найбільше відповідає вашим поглядам та інтересам.
👁 1,510 26-06-03 23:22
Для розуміння, чому я не засуджую пацанів, що йдуть в СЗЧ й чому вважаю, що сама система, яка склалася в армії та державі - дзеркальне відображення Росії, не варта навіть лайна українського бійця.Декілька місяців тому до мене надійшла інформація від хлопців зі східного фронту. Ці хлопці боронили нашу землю, але коли мудрі командири надали наказ залишитися в оточенні, вони самовільно та організовано відійшли, до останнього прикриваючи своїх суміжників, і завдяки цьому, врятували свою роту. Після цього почалися раптові смерті командирів цієї роти, від випадкового френдлі-фаєра своїх же дронів, від випадкової кулі у потилицю під час штурму, і від випадкових важких ран, які були випадково не так оглянуті, або взагалі не оглянуті. Одразу після командирів, почалися і звичайні вбивства особового складу: молодих пацанів, яким було усього лиш від 19 до 23 років. Спочатку їх розкидали подалі один від одного, видавши це за перегрупуванням особового складу, потім їх кидали на найгарячіші ділянки фронту, забороняючи ротацію. Дійшло до того, що пацанів, які самовільно намагалися відходити, добивали свої ж дронщики. Не описати словами, як мені було боляче про це дізнаватися, особливо коли до моїх рук потрапили уривки наказів від генерального штабу місцевим командирам, в яких фактично йшлося про офіційний дозвіл на страту особового складу, який не виконав бойовий наказ і не задвохсотився героями в оточенні. Нажаль усі ці хлопці станом на зараз вже загинули, тому ця стаття присвячується їх пам'яті. Коли ви чуєте від добрих дядьок-рекрутерів, що саме вас не вистачає зараз на фронті, що ви йдете лише на фіксований час служби, то згадуйте і про зворотню сторону армії: що ті пацани теж пішли за контрактом 18-24, як добровольці, але загинули не через ворога, а через "своїх", які просто відчули в них загрозу субординації та власним посадам. Коли я чую від псевдо-вояк та всіляких ППП-шників, які замість реальних справ на користь фронту, тепер тупо топлять у лайні окопів звичайну молодь України, провокуючи їх та беручи на слабо, коли звуть "ухилєсами", "маминими черешнями", коли кажуть, що зараз на фронті важка ситуація і не вистачає людей, я завжди згадую своїх друзів, які просто наслухавшись пропаганди про "підеш на фронт, буде тобі мільйони гривень, своя квартира, через 5-7 бойових виходів отримаєш УБД і героєм повернешся додому, де всі дівчата будуть твої", пішли на фронт, де і загинули довівши, що вони "справжні чоловіки" в яких буде найкрасивіша могильна плита за державний кошт.Більшість із них навіть не знали як це, коли в тебе є дівчина, коли ти можеш написати комусь і тобі відповість красива файна кицька "Я за тебе переймаюся, як ти любий? Кохаю!"Я ніколи не зможу пробачити тих виродків на відповідальних посадах, які механічно, крок за кроком знищують цвіт нашої нації, промиваючи їм мізки своєю брехнею, ховаючи власні інтереси за прапором боротьби із ворогом, а якщо посмієш діяти всупереч, ефективніше, ніж наказано, зберігаючи життя особового складу, тебе "нагородять" двохсотими завданнями та "непередбачуваним" френдлі-фаєром.Тому, братики, обираючи між зрадниками та ворогами - обирайте самих себе.Держави українських довгоносиків та російських довгоносиків домовляться між собою.@freedom_honor_dignity
👁 1,520 26-06-03 12:57
Ахмет Тамім і його звʼязки із кадирівцями ❗️❗️❗️Моя публікація про існування кадирівців прямо посеред Києва набрала відносного резонансу, але відповідні органи реагувати не захотіли (напевно політична воля така).Послідовники Таміма і члени його секти прибігли в коментарі виправдовувати його постать, але що Ви скажете зараз?На цьому відео Ахмет Тамім, рівно десять років тому, зустрічається з представниками чеченського божевільного «дона» і клянеться їм у вірності. Все це відбувалося теж в самому центрі України, хоча на сході нашої країни вже був ворог. В тому числі і з «донівськими» терористами.Що ще треба відповідним органам для перевірки Таміма на нинішні звʼязки із кадировим та припинення його деструктивної діяльності на даний час???Дивіться уважно матеріал, розповсюджуйте та відмічайте ті самі відповідні органи! Можливо, у нас вийде привернути увагу служб, поки ще не пізно. Бо я, наприклад, не бачу ніякої різниці між рпц і цим деструктивним кадирівським рухом в Україні. *Відео взято із офіційних джерел Таміма та його організації. Так, вони навіть видаляти це відмовляються.Уявіть наскільки вони відчувають себе безнаказано.
👁 1,120 26-06-02 08:05
У Бельгії банда малолітніх африканців неодноразово зґвалтувала 14-річну дівчинку: їх усіх залишили на волі.Згідно з повідомленням у ЗМІ, на дівчинку вперше напали після того, як 16-річний африканський мігрант заманив її в ліс поблизу соціального житлового масиву в місті Кортрейк, де вже чекали його друзі. Потім її двічі протягом наступних чотирьох днів змусили повернутися на місце та обидва рази зґвалтувала одна й та ж група мігрантів. Нападники також зняли на відео зґвалтування, які, як ствердуєть ЗМІ, "надто жахливі, щоб їх описати", та поділилися відеозаписом у Snapchat. Дівчина звернулася до поліції після третього нападу та змогла впізнати 11 мігрантів віком від 11 до 16 років, які, за повідомленнями бельгійських ЗМІ, були північноафриканського та сомалійського походження. Після тривалого судового процесу по справі виявилося, що 11-річного мігранта визнали занадто молодим для пред'явлення звинувачень, ще одному також не було висунуто звинувачень, решту дев'ятьох визнали винними у зґвалтуванні, двом з них присудили два роки умовно та зобов'язали пройти програму консультування, іншим — наказали виконати 30 годин громадських робіт.☠️ @vallholl
👁 1,800 26-05-24 07:43
Київське ТЦК з другої спроби таки народило якусь реакцію на побиття співробітниками Шевченківського РТЦК важкопораненого учасника бойових дій Артема Мороза. Щодо переведення в бойові підрозділи неадекватів з буса, які вчинили побиття, то ось адекватний механізм як це має бути: Підозра – Гауптвахата – Вирок – Вихід по умовно-достроковому звільненню зі службою в спецпідрозділі Шквал (штурмові підрозділи для колишніх увʼязнених). Нинішній варіант із просто переведенням до бойового підрозділу з моральної точки зору є неправильним, оскільки злочинці не мають служити у звичайних підрозділах. Та найголовніше, що з юридичної точки зору це дасть змогу цим посадовим особам уникнути відповідальності, бо всі процесуальні дії з ними будуть зірвані із трактуванням «перебуває в зоні бойових дій». Закликаю Державне бюро розслідувань не зволікати із підозрою всім причетним до побиття ветерана! Органи прокуратури також мають клопотати на повній ізоляції цих осіб від соціуму аж до повного вироку. Щодо самого керівництва Шевченківського ТЦК, то хотілося б, щоб їх вище керівництво розповідало не про «сурові догани», а про реальну відповідальність. В цьому випадку треба чітко зазначити, що вони не спроможні організувати роботу по взаємодії із цивільними. Відтак, вони мають бути понижені у званнях та посадах та відправлені на посади, де від них не буде залежати будь-яка людина.Ой ну і якось хотілося б більше дізнатися про те «славетне» ДФТГ, яке допомагало вчиняти злочини проти учасника бойових дій. Може наприклад розігнати це шобло і мобілізувати до регулярної армії, за виключенням нападників, бо вони мають йти в армію після вироку по описаній схемі вище.
👁 1,070 26-05-19 06:21
Дехто вважає, що мігранти не будуть їхати в Україну через бідність та війну. Це не зовсім так. Дані твердження були актуальні ще кілька років тому, проте не зараз. До повномасштабного вторгнення, трудові мігранти в Україні були представлені громадянами Середньої Азії, які працювали в сервісах таксі та доставки. Також були представники азіатських та африканських меншин, що продавали речі на столичних та харківських ринках. Про іноземних студентів, з яких частина осідала в Україні писати не буду, вони не мігранти в класичному розуміння цього слова. Справа в тому, що в країни ЄС мігранти потрапляють або нелегально, або як туристи, або як політичні біженці. В Україні інша ситуація — тут «українська» влада спонукає бізнес запрошувати мігрантів з-за кордону, виплачуючи великі суми за доставку чужинської робочої сили (біля 4-5 тисяч доларів США). Бізнесу ця ідея не дуже подобається, але виступати проти режиму вони не будуть щоб гарантовано зберегти свій капітал, тому погоджуються на умови завезення індуса, якого має захистити український селянин та робітник на фронті. Щоб дістатись до Франції, індусу треба десь заробити декілька тисяч доларів, знайти схему як дістатись нелегалом до тієї Франції, втриматись там щоб не бути депортованим. Щоб дістатись до України, за індуса заплатять гроші за авіаквиток, працевлаштують, завезуть, легалізують під ключ, забезпечать житлом та зарплатою. Великий капітал не буває національним. Всіх цих блядей, які пішли на антинаціональні поступки та не захистили власних найманих робітників, погодившись замінити українських чоловіків на бангладешців, в ідеалі роздягти, націоналізувати та залишити ні з чим.